Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

У п’ятницю – червоний колір

Автор: taisa. Дата: 03/19/2021
Публікація: Новини 

6Цей тиждень у 4-Б класі був неймовірно цікавим. Чому? Тому що був він кольоровим. У п’ятницю ми червоненькі. Це колір тепла, дружби, розуміння. Ранкова зустріч була теплою, позитивною. Діти побажали один одному мати в житті надійного друга. Провели гру “Відгадай за смаком” (овочі, фрукти, ягоди); погралися в слова “Хто найчервоніший”; весело позаймалися під час вправи-емпатії “Я можу бути …”. Закінчився тиждень “Цікавинками від маленьких кольорознавців”.

1419 березня в 5 класі Сквирського академічного ліцею класний керівник Чебан Альона Дмитрівна провела годину спілкування «Ми за безпечний Інтернет». Учні активно працювали під час тренінгових вправ, відстоювали свої погляди в різних ситуаціях, аналізували як правильно вчинити, щоб не заподіяти шкоди. Вчилися критично оцінювати інформацію. Працювали над виробленням правил користування безпечним Інтернетом і спільними зусиллями їх сформулювали та видрукували для використання.

19 березня 2020 року для учнів Сквирського академічного ліцею в рамках акції «Запобігти, врятувати, допомогти!» працівники Сквирського районного сектору  Головного управління ДСНС України у Київській області провели бесіду на тему «Обережно вибухо-небезпечні предмети!»
Детальніше

Четвер у 4-Б класі – зелений день

Автор: taisa. Дата: 03/18/2021
Публікація: Новини 

4У дітей із 4-Б класу Сквирського академічного ліцею четвер мав зелений колір. Під час кольорового тижня зелений день був ніжним, лісовим, приємним, мудрим. Діти вивчали вірші напам’ять, відгадували загадки, складали сенкан до слова “трава”, читали і переглядали “кольорові” казки. Іще створили зелений ланцюжок, виготовили розробку. Обід теж був зелений.

Фіолетовий день в 4-Б класі

Автор: taisa. Дата: 03/17/2021
Публікація: Новини 

2У 4-Б класі Сквирського академічного ліцею за планом кольорового тижня – середа – день фіолетовий. Ті, хто люблять фіолетовий колір – незвичайні, мрійливі, спостережливі. І ще – це колір дружби. Четвертокласники створювали асоціативний кущ, спостерігали за явищами природи, досліджували, складали цікаві композиції.

Блакитний день у 4-Б класі

Автор: taisa. Дата: 03/16/2021
Публікація: Новини 

1 2

У 4-Б класі Сквирського академічного ліцею триває кольоровий тиждень. Вівторок – день блакитний. Синій колір зустрів своїм спокоєм, то ж на ранковій зустрічі з ним легко було вирушили в подорож, щоб виконувати завдання модельної теми “Як це влаштовано?”. Найголовнішим словом цієї теми є допитливість. Діти вивчили вірш про блакитний колір, співали пісеньку про кольори веселки, говорили компліменти, пов’язані з кольором мудрості, інтуїції, таємниці, повітря, води. Наприкінці дня створили лепбуки.

До уваги батьків!

Автор: taisa. Дата: 03/16/2021
Публікація: Новини 

Розпочато приймання заяв для зарахування дітей до перших класів Сквирського академічного ліцею на 2021/2022 навчальний рік

16 березня 2021 року розпочато приймання документів для вступу дітей до першого класу. Останній день, коли можна подати заяву, – 31 травня 2021 року.
Документи, які треба подати для вступу дитини в 1-ий клас:
  • заява батьків і паспорт одного з них;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • оригінал медичної довідки дитини (форма №086/о);
  • документ, що підтверджує місце проживання дитини.

Кольоровий тиждень в 4-Б класі

Автор: taisa. Дата: 03/15/2021
Публікація: Новини 

16У 4-Б класі Сквирського академічного ліцею проходить кольоровий тиждень. Він розпочався жовтим днем. Це колір добра, сонця, солодощів. Цей колір пробуджує жагу до знань, тому всі працювали завзято і наполегливо. Діти вивчили вірш про жовтий колір, гралися в “жовтий ланцюжок”, аукціон “жовтих” слів, виготовили лепбук, переглянули мультфільм “Живчик та його друзі”. Сьогодні навіть сніданки були жовті!

Переглянути всі фото>>>

11_11У 11 класі Сквирського академічного ліцею пройшов урок фізики «Інтерференція світла. Застосування інтерференції». Чому мильні бульбашки райдужно забарвлені? Чому райдужно забарвлена масляна плівка на поверхні води і чому таке забарвлення дає тільки дуже тонка плівка? Відповіді на ці питання одинадцятикласники дізналися на уроці. Вони із захопленням виконали експериментальне завдання «Спостереження інтерференції на тонких плівках». Учні заздалегідь приготували мильні розчини, виготовили невелику рамку. Занурювали рамку в розчин і спостерігали райдужну картину на мильній плівці. Детальніше

Грані творчості Тараса Шевченка

Автор: taisa. Дата: 03/10/2021
Публікація: Новини 

710 березня 2021 року на уроці географії учні 7-Б та 7-А класів Сквирського академічного ліцею, вивчаючи материк Євразія відкрили для себе Шевченка-картографа. Адже Тарас Григорович брав активну участь в Аральській описовій експедиції 1848-49 років. Карта Аралу, створена експедицією, з ілюстраціями берегової лінії моря, островів у виконанні Шевченка, одержала високу нагороду і визнання в Європі.

Переглянути фото>>>

Шевченко в серці назавжди

Автор: taisa. Дата: 03/10/2021
Публікація: Новини 

7-Б сайт10 березня 2021 року учні 7-Б класу взяли участь у заході “Шевченко в серці назавжди”, присвяченому пам’яті великого українського поета. Діти захоплено, із задоволенням декламували поезії Кобзаря. На згадку про цю подію семикласники сфотографувалися з класним керівником Лясківською Тамарою Володимирівною, за активним сприянням якої відбувся цей поетичний конкурс.

Проєкт “Шевченкове слово”

Автор: taisa. Дата: 03/09/2021
Публікація: Новини 

15Кожен українець з дитинства знає про Тараса Шевченка. Учні 2-А класу з нагоди 207 річниці від дня народження Великого Кобзаря працювали над проєктом “Шевченкове слово”. Діти дізналися про цікаві факти з біографії поета, розглянули фотокопії його картин, ознайомилися з пам’ятниками в Україні та світі, які зображують Тараса Григоровича, переглянули марки, присвячені Кобзарю. Другокласники виявили творчість і креативність під час створення лепбуку “Тарас Шевченко”. На завершення провели конкурс декламаторів віршів поета. Усі читці отримали дипломи.

Переглянути фото>>>

Конкурс декламаторів у 3-Б класі

Автор: taisa. Дата: 03/09/2021
Публікація: Новини 

109 березня 2021 року у 3-Б класі Сквирського академічного ліцею був проведений конкурс декламаторів і виставка малюнків до прочитаних творів, присвячені Шевченківським дням. Після конкурсу учні переглянули відеофільм про життя і творчість Великого Кобзаря та провели вікторину з лего “Що ви знаєте про життя Шевченка?”.

Переглянути фото>>>

019 березня 2021 року в 2-Б класі Сквирського академічного ліцею пройшов конкурс читців віршів великого українського поета, художника та мислителя Т.Г.Шевченка, присвячений 207-ій річниці від Дня народження Великого Кобзаря. Під час виступу учні представляли свій улюблений твір і за чудове виконання всі отримали грамоти.

1 2 3

Учні 4-Б класу Сквирського академічного ліцею беруть участь у пілотному проєкті НУШ регіонального рівня. На початку вивчення теми “Світ невідомий” разом з учителем вони вирушили на віртуальну екскурсію до Міжнародної космічної станції. Упродовж всієї теми виконували багато цікавих завдань. Переглянули відеоматеріали про утворення Всесвіту, про планети Сонячної системи, дізналися, де у світі зосереджена матерія та про те, що Галактики не просто існують у космічних просторах, вони долають довгий шлях від народження до зникнення.

Після вивчення теми “Світ невідомий” четвертокласники створювали проєкти, в яких висвітлили екологічні проблеми нашої планети. Всі зробили висновки про те, що Земля в небезпеці. Слід берегти природні багатства, примножувати їх. Проєкти створювали в командах, а Іван Паламарчук створив власний проєкт. Захист пройшов чудово!