Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

02З нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки 26 лютого 2021 року у 4-Б класі Сквирського академічного ліцею пройшов конкурс виразного читання віршів поетеси.  Конкурсанти зуміли передати неповторну красу поетичного слова. Кожен вклав у своє читання щирі почуття, передаючи суть написаного колись Великою Дочкою Прометея. За підсумками конкурсу, члени журі визначили кращих читців та нагородили всіх дипломами.

Переглянути фото>>>

Виразне читання віршів Лесі Українки

Автор: taisa. Дата: 02/25/2021
Публікація: Новини 

0125 лютого 2021 року учні 2-А класу провели урок-конкурс виразного читання віршів Лесі Українки. На початку уроку, затамувавши подих, переглянули короткий відеофільм про життя і творчість видатної письменниці. Під час конкурсу другокласники показали, що їм дуже подобаються вірші Лесі Українки, вони чудово читали їх напам’ять, виразно декламували. За прекрасні виступи всі декламатори були нагороджені дипломами.

Переглянути фото>>>

СнимокУчні 9-их класів Сквирського академічного ліцею презентують відеодайджест з нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки.

Переглянути відео>>>

 

Життя – найвища цінність людини

Автор: taisa. Дата: 02/24/2021
Публікація: Новини 

1 2

24 лютого 2021 року з учнями 9-Б класу Сквирського академічного ліцею проведена година спілкування під гаслом «Життя – це скарб».

Мета заходу – привернути увагу дітей до актуальної суспільної проблеми профілактики суїцидальної поведінки серед підлітків, визначити причини суїцидів, їх мотиви і наслідки, сформувати у вихованців уміння бачити в життєвих негараздах лише тимчасові труднощі і бажання долати їх.
У результаті бесіди дев’ятикласники замислилися над тим, який прекрасний світ, як люблять їх батьки та чому варто цінувати кожну мить життя.

13_123 лютого 2021 року в 6-Б класі вчитель музичного мистецтва Альона Дмитрівна Чебан провела відкритий урок на тему “Жанри камерно-інструментальної музики”. Гостями уроку були педагоги Боярська Олена Анатоліївна, Котюк Тетяна Олександрівна, Супрун Леся Петрівна та Телегей Марина Ігорівна.
Учні були об’єднані в 3 групи: Детальніше

3 1

22 лютого 2021 року у 8-А, 6-Б класах Сквирського академічного ліцею був проведений урок мужності «Небесна сотня. Вони загинули за Україну». 20 лютого в Україні вшосте відзначали День пам’яті героїв Небесної сотні, який покликаний вшанувати та вчергове звернути увагу на подвиг учасників Революції Гідності. Учні були активними учасниками заходу, оскільки їхні родини є свідками цих кривавих подій. Після перегляду відео, діти розповіли власні історії, що стосуються їхніх сімей. Пропонували ідеї як мирно закінчити війну, адже прагнуть жити в мирі.

01_1 01_2

22 лютого учні 6-А та 6-Б класів Сквирського академічного ліцею взяли участь в інтерактивному квесті з нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови. Команди шестикласників отримали маршрутні листи та вирушили у захопливу подорож за вказаними локаціями.
На “Початковій” локації кожна з команд за допомогою QR-кодів аналізувала вислови відомих людей про рідну мову. У виконанні цього завдання допомагали шестикласникам учителі початкових класів Боярська Олена Анатоліївна та Боговик Оксана Петрівна. Детальніше

422 лютого 2021 року в 3-А класі Сквирського академічного ліцею з нагоди Міжнародного Дня рідної мови була проведена вікторина “Ми знаємо рідну мову”. Завдання та запитання вікторини супроводжувались цікавими фактами про мову та пізнавальними відеосюжетами. Діти відгадували загадки про мову, продовжували прислів’я за поданим початком, складали розповідь, в якій всі слова починаються на одну і ту ж букву. Вікторина дала змогу краще пізнати дивосвіт української мови, надихнула на творчість.

Переглянути фото>>>

222 лютого 2021 року в 3-Б класі Сквирського академічного ліцею пройшла вікторина “Ми знаємо рідну мову”, яку присвятили Міжнародному Дню рідної мови. Було дуже цікаво, пізнавально і весело. Діти відгадували мовні загадки, продовжували прислів’я за поданим початком, складали розповідь, в якій всі слова починаються на одну і ту ж букву. Вікторина супроводжувалась відеофрагментами й згуртувала команди “Калинята” (від слова “калина”) і “Веселі соняшники” на захопливі змагання, в яких перемогли всі.

Переглянути фото>>>

722 лютого 2021 року в 4-А класі Сквирського академічного ліцею була проведена година спілкування на тему: “Ой, яка чудова українська мова!”. Захід присвячено Міжнародному Дню рідної мови. Міжнародний День рідної мови відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. І в Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема української мови на українських землях нараховує кілька століть.

Переглянути фото>>>

Зимові розваги

Автор: taisa. Дата: 02/19/2021
Публікація: Новини 

36Цьогоріч зима радує нас великою кількістю снігу й сонячними морозними днями. Першокласники Сквирського академічного ліцею весело проводять час на перервах, граючись у сніжки. Усім до вподоби зимові розваги!

Переглянути фото>>>

Заняття “Чи вмію я спілкуватись?”

Автор: taisa. Дата: 02/19/2021
Публікація: Новини 

5_1 5_2 5_3

19 лютого 2021 року учні 5 класу Сквирського академічного ліцею провели заняття з елементами тренінгу “Чи вмію я спілкуватись?”. Усім було цікаво та корисно, дізналися багато нового, що треба вміти і знати для правильного спілкування. Адже вміння спілкуватися та вдало висловлювати свої думки створює гарні стосунки з однокласниками.

21 лютого – Міжнародний день рідної мови

Автор: taisa. Дата: 02/19/2021
Публікація: Новини 

2-А 621 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови. Учні 2-А класу Сквирського академічного ліцею з нагоди цього свята провели ранкову зустріч. Діти відповідали на питання вікторини, розгадували ребуси, складали казку “Дівчина-мова”. Мова для кожного народу є невід’ємною частиною життя, вона з нами всюди і завжди.  Без неї, як і без сонця, повітря, рослин, людина не може існувати!

Переглянути фото>>>

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

Автор: taisa. Дата: 02/19/2021
Публікація: Новини 

2-А 14 18 лютого 2021 року в 2-А класі Сквирського академічного ліцею було проведено ранкову зустріч, присвячену пам’яті Героїв Небесної Сотні. Говорити на цю тему складно, особливо з молодшими школярами, проте необхідно. Учні переглянули фільм “Пам’яті Небесної Сотні”. Герої вірили в майбутнє України, заплативши за це найбільшу ціну, на яку здатна людина – життя. На завершення заходу учні намалювали малюнки і створили пано Пам’яті.

Переглянути фото>>>

Тиждень ЛАЙФХАКИ у 1 класі

Автор: taisa. Дата: 02/19/2021
Публікація: Новини 

Чорний М.Учні 1 класу Сквирського академічного ліцею закінчили тематичний тиждень Лайфхаки. На уроках було багато цікавих вправ і занять, на яких навчилися розрізняти поняття «дослідник» і «винахідник», розповідали про різні способи отримання відповідей на запитання про навколишній світ, з’ясовували, що означає слово «лайфхаки».

Переглянути фото>>>