Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

МИ ВАМИ ПИШАЄМОСЯ!

Автор: taisa. Дата: 12/24/2020
Публікація: Новини 

Хлєбік М. 2 Хлєбік М.

Вітаємо Хлєбік Марію, ученицю 5 класу Сквирського академічного ліцею, з ІІ місцем у ІІІ (обласному) етапі ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Дякуємо Іванні Володимирівні Ярмульській, вчителю Сквирського академічного ліцею за підготовку учениці та високий результат.
Бажаємо успіхів у подальшій роботі!
Хлєбік Марія надзвичайно творча і працелюбна! Підготовка до участі в обласному етапі Конкурсу надихнула її на написання акровірша “Тарас Шевченко”.

Акровірш
Тарас Шевченко

Тарас прийшов до мене в снах,
А може, то було насправді,
Разом ховались в бур’янах,
А інколи в вишневім саді.
Слухала його я вірші,
Шептала, щоб запам’ятати,
Ехом звучало в душі
Величне Україна-мати!
Чарівні, горді ті слова
Емоцій вирій викликають,
Назавжди в мене ожива,
Коли вірші його читаю,
Оці Шевченкові слова
і його велич світова!

 

Висловлюємо слова вдячності!

Автор: taisa. Дата: 12/24/2020
Публікація: Новини 

Миколай_1Діти вірять у диво, яке звершує Святий Миколай і вчаться у нього бути милосердними. 18 грудня 2020 року ліцеїсти отримали подарунки від Святого Миколая. Усі були здивовані, коли Миколай зайшов у клас з гостинцями, і зраділи його привітанням.

Ми надзвичайно вдячні нашим благодійникам, які організували святкові гостинці.
Диво для учнів допомогли здійснити:

Тарасенко Ігор Анатолійович, генеральний директор ТОВ “Грона”,
Левенчук Ніна Михайлівна, директор ТОВ “Грона”,
Герасюк Федір Михайлович, директор ТОВ “Енергобюджет”;

батьки учнів:
Асламович Людмила Вікторівна,
Березовський Олександр Вікторович,
Григоренко Валентин Михайлович,
Данілов Андрій Анатолійович,
Деркач Юрій Миколайович,
Король Інна Михайлівна,
Косінський Тимофій Петрович,
Майок Володимир Федорович,
Миронський Сергій Валерійович,
Можарівський Вадим Олександрович,
Павловський Володимир Олександрович
Приндюк Ярослав Анатолійович,
Рудківський Віталій Станіславович,
Сопіженко Олександр Леонідович,
Столярчук Олександр Анатолійович,
Тертичний Олексій Андрійович,
Юрченко Юрій Петрович.

Переглянути фото>>>

Хор Сквирського академічного ліцеюХор старшокласників Сквирського академічного ліцею виконав акапельно українську народну пісню “Сонце низенько, вечір близенько”. Керівник хору – Чебан Альона Дмитрівна, вчитель музичного мистецтва.

«Сонце низенько, вечір близенько» — українська народна пісня родинно-побутового циклу. Існує  декілька варіантів автентичного народного тексту пісні. Найбільш відома як арія Петра з опери «Наталка Полтавка». П’єса була написана Іваном Котляревським 1819 року і поставлена у Полтавському театрі.

Переглянути відео>>>

 

зображення_viber_2020-12-22_10-14-04Вітаємо чемпіонку, ученицю Сквирського академічного ліцею!!!

Тертична Аріанна, учениця 3-Б класу, виборола І місце у Відкритому Чемпіонаті Київської обласної організації ФСТ “Спартак” з художньої гімнастики на “Кубок Олени Дмитраш”.

 

Спортивні досягнення учнів 3-Б класу

Автор: taisa. Дата: 12/22/2020
Публікація: Новини 

Учні 3-Б класу20 грудня 2020 року учні 3-Б класу Мішустін Сергій та Середа Даниїл отримали нагороди від Сквирської ДЮСШ за перемогу в Зимовому кубку з міні-гандболу 2020 року серед вихованців 2012-2013 року народження.

Театр 4-Б класу

Автор: taisa. Дата: 12/16/2020
Публікація: Новини 

P1620472Учні 4-Б класу, учасники пілотного проекту НУШ регіонального рівня, захоплюються театральною діяльністю. Інсценізація казок на уроках спонукає креативно мислити, аналізувати, робити висновки. Це допомагає дітям переборювати сором’язливість, невпевненість, підвищує самооцінку, розвиває пам’ять, формує акторські здібності.

16 грудня 2020 року учні 4-Б класу інсценізували казки “Хитра Лисичка та Кмітливий Журавель” і “Рукавичка”. Діти майстерно зіграли ролі казкових героїв, порівняли народну казку з авторською. Театральна діяльність стала підсумком вивчення тем з української мови та написання діагностичної роботи, у якій виконували творчі завдання до казки “Пан Ніхто”, автора І. Калинця за мотивами казки “Рукавичка”.

Переглянути фото>>>

Урок у 5 класі “Джерела вивчення історії”

Автор: taisa. Дата: 12/15/2020
Публікація: Новини 

5_1 5_2

15 грудня 2020 року у 5 класі Сквирського академічного ліцею пройшов нестандартний урок історії.  Під час опрацювання теми “Джерела вивчення історії” учні традиційно діляться цікавими історіями про сімейні реліквії. Цьогоріч п’ятикласники розповідали про старовинні прикраси, годинники, скрині, монети, які були знайдені під час будівництва чи польових робіт.

Гетьман Тетяна принесла на урок прабабусин рушник, Хлєбік Марія – старовинну новорічну прикрасу. Найбільше всіх вразила історія Новосельчан Анастасії про бабусину сорочку: “Цій сорочці 100 років. Моя бабуся зберігає її, як пам’ять, адже вишиванку вручну виготовила її мама, моя прабабуся – Журавель Марія Родіонівна. Домоткане полотно сорочки виготовлене з коноплі. Увесь цей процес від маленького конопляного зернятка до вже готового виробу потребував дуже багато часу і важкої праці. У моєї прабабусі росло шестеро дітей, вона зранку до ночі працювала у колгоспі, але якимось дивом знаходила час для роботи з ткацьким верстатом. Це було, швидше за все, не хобі – а життєва необхідність. Адже грошей селянам у той час в колгоспі платили або дуже мало, або їх не давали взагалі. А вирощування конопель і виготовлення з них полотна було одним із способів одягнути сім’ю”.

Зустріч з інспектором ювенальної превенції

Автор: taisa. Дата: 12/10/2020
Публікація: Новини 

1010 грудня 2020 року до учнів 4-А класу Сквирського академічного ліцею завітали інспектор ювенальної превенції Сквирського відділу поліції Наталія Чумак та представник служби у справах дітей та сім’ї Сквирської РДА Інна Кононська.
Зустріч проходила в рамках акції “16 днів проти насилля” в Міжнародний день Прав людини. Наталія Дмитрівна ознайомила учнів з їх правами та обов’язками, поводженням у громадських місцях, з видами правопорушень, які часто зустрічаються у шкільному середовищі та на вулиці.
Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

Переглянути фото>>>

Брейн-ринг “На терезах Феміди”

Автор: taisa. Дата: 12/10/2020
Публікація: Новини 

9Б_29 грудня 2020 року для учнів 9-х класів Сквирського академічного ліцею учитель історії і правознавства Громова Тетяна Романівна провела брейн-ринг “На терезах Феміди”. Правознавча гра присвячена Міжнародному дню прав людини. Під час заходу учні виявили зацікавленість до правових знань. Переконалися у необхідності виконання правових законів. Брейн-ринг дав змогу формувати правову культуру, виробляти навички роботи з документами. Учні вчилися працювати в групах, розвивати лідерські якості.

Переглянути фото>>>

Різдвяні віночки

Автор: taisa. Дата: 12/09/2020
Публікація: Новини 

4А_49 грудня 2020 року учні 4-А класу виготовляли різдвяні віночки. Учні із задоволенням працювали над створенням виробів, адже традиційні різдвяні віночки – один з найважливіших елементів святкової атмосфери і різдвяного затишку. Віночки розмістили у класі, щоб мати чудовий настрій.

 Переглянути фото>>>

4Б_19 грудня 2020 року учні 4-Б класу Сквирського академічного ліцею приєдналися до Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”. На інформаційному уроці діти переглянули відеофільм “Розкажи дорослому, якому довіряєш”. Виконали творчу роботу зі створення малюнка “Я проти насильства”.

Переглянути фото>>>

Інформаційний урок «Особисті кордони»

Автор: taisa. Дата: 12/09/2020
Публікація: Новини 

9Б_1 9Б_2 9Б_3

9 грудня 2020 року з учнями 9-Б класу Сквирського академічного ліцею практичний психолог Телегей Марина Ігорівна провела інформаційний урок «Особисті кордони». Кордони особистості – це межа, яка відокремлює одну людину від іншої. Невидима грань, яку створює людина, намагаючись позначити різницю між власним внутрішнім світом і світом іншої людини. Особисті кордони потрібні для збереження цілісності особистості, вони є межею дозволеності у взаємодії з іншими людьми. Важливо, навчити дітей не мовчати, вчасно “Сказати НІ”, вміти говорити про свої потреби, почуття та емоції.

Інформаційний урок «Я особистість»

Автор: taisa. Дата: 12/09/2020
Публікація: Новини 

7А_19 грудня 2020 року з учнями 7-А класу Сквирського академічного ліцею практичний психолог Марина Ігорівна Телегей провела інформаційний урок «Я особистість». Під час уроку учні висловлювали думки щодо формування особистості, виявлення своєї унікальності та неповторності. Школа має найбільший вплив на розвиток особистості і є невід’ємною частиною в досягнені успіху дитини. Цей захід допоможе учням усвідомити свою особливість та цінність у суспільстві.

Вітаємо Леоніда Кочергіна, учня 10 класу та Василя Васильовича Потьомкіна, вчителя фізичної культури з перемогою!

Кочергін

Детальніше

8Б_1 8Б_2

9 грудня 2020 року у 8-Б класі Сквирського академічного ліцею пройшов бібліотечний урок “Книга запитує – книга відповідає”. Під час уроку учні позмагалися у конкурсі “Літературні герої”. Виявили знання та кмітливість у конкурсі “Ерудит”. На завершення уроку учні розказали свої улюблені гуморески.