Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Відповідно до плану роботи сектору освіти Сквирської райдержадміністрації, наказу № 148 від 15 вересня 2020р. «Про затвердження плану представницьких педагогічних та масових учнівських заходів на 2020/2021 навчальний рік», до Дня Українського козацтва та Дня захисника України (у рамках районної дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 13 жовтня 2020 року з 16.00 до 17.00. на платформі Classtime відбулася районна онлайн-вікторина серед учнів 8-10 класів ЗЗСО «Нащадки козацької слави». За результатами вікторини учні 9-Б класу Сквирського академічного ліцею вибороли І місце:
- Григоренко Ростислав
– Заруднюк Арсеній
– Можарівський Ярослав
– Ольянівський Вадим
– Шахрай Вероніка
Вітаємо переможців та дякуємо за чудову роботу!

14 жовтня – День захисника України

Автор: taisa. Дата: 10/13/2020
Публікація: Новини

1 2

13 жовтня 2020 року в 9-Б класі Сквирського академічного ліцею відбулася година спілкування “14 жовтня. Які події відзначаємо?”. Дев’ятикласники зробили повідомлення за таким планом:
1. День захисника України. (Вшанування героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та звитяги українців).
2. День Покрови Святої Богородиці.
3. День українського козацтва.
4. День створення УПА.

На завершення заходу учні переглянули відеоролики та здійснили короткий мальовничий екскурс, що повідав скільки січей було створено, коли вони були зруйновані та про козаків-характерників.

P1620194

Напередодні Дня працівників освіти департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації на обласному святі вручив Подяку Сквирському академічному ліцею за впровадження нових стандартів освіти, створення інноваційного середовища, надання якісних освітніх послуг.

Заклад визнано Лідером освіти Київщини у 2020 році.

Обласне свято з нагоди Дня працівників освіти

Автор: taisa. Дата: 10/01/2020
Публікація: Новини