Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Есе 4-БНа уроках інтегрованого курсу “Я досліджую світ” учні 4-Б класу, учасники регіонального експерименту НУШ, протягом вересня вивчали тему “Подорожуємо і відкриваємо світ”. Діти дізнали багато нового і цікавого:

  • Що спонукає людей подорожувати?
  • Як люди мандрують?
  • Які таємниці може відкрити подорож?
  • Що зробити, аби подорож запам’яталася?
  • Як досліджувати світ під час подорожі?
  • Як спланувати подорож?
  • Які подорожі роблять нас щасливими?
  • Які пристрої допомагають нам під час подорожі?

Упродовж вивчення теми учні читали уривки із захопливої науково-фантастичної повісті “Незвичайні пригоди Карика та Валі” Яна Ларрі. 30 вересня 2020 року на підсумковому уроці вчилися писати есе та створили хмарку слів до слова “есе”.

Інтелектуальна гра з учнями 7-Б класу “Ерудит”

Автор: taisa. Дата: 09/28/2020
Публікація: Новини 

1 2 (2)

Сила книги безмежна. Спілкування з книгою допомагає збагачуватися знаннями, засвоювати досвід попередніх поколінь, ознайомлюватися із культурними надбаннями різних народів та відкривати цікавий і безмежний навколишній світ.

Щоб зацікавити учнів частіше відвідувати бібліотеку, Надія Петрівна Трегуб, бібліотекар Сквирського академічного ліцею, використовує інноваційні форми роботи, які не тільки задовольняють потребу в читанні, але й сприяють розвитку творчих можливостей та спілкуванню серед однолітків.

24 вересня 2020 року в 7-Б класі Надія Петрівна провела інтелектуальну гру “Ерудит”. Під час проведення гри учні змогли активізувати творче мислення, бути креативними, показати свою ерудицію, наполегливість, кмітливість. Усі отримали натхнення на поглиблення знань, щоб виявити високий рівень у наступній інтелектуальній грі.

Європейський День мов у 7-А та 7-Б класах

Автор: taisa. Дата: 09/25/2020
Публікація: Новини 

1 2

25 вересня 2020 року в Сквирському академічному ліцеї з нагоди Європейського Дня мов для учнів 7-А та 7-Б класу вчитель англійської мови Новосельчан Олена Станіславівна провела вікторину “The Smartest”. Конкурс був інтелектуальний, і учні не лише демонстрували свої знання з англійської мови, але й збагатилися новою інформацією з історії, літератури, географії, культури та традицій англомовних країн. Переможці отримали дипломи та позитивні емоції від командної роботи.

Європейський День мов

Автор: taisa. Дата: 09/25/2020
Публікація: Новини 

P162014825 вересня 2020 року ліцеїсти відзначали Європейський День мов. Дружна родина десятикласників провела урок-свято англійської мови, на якому всі плідно попрацювали. Ведуча Марія Васківська розповіла про історію сьогоднішнього свята. Європейський День мов відзначається 26 вересня щорічно з 2001 року за ініціативи Ради Європи, щоб популяризувати багатомовність у Європі. Усі учні класу розповідали цікаві й незвичайні факти про мови. Вчитель, Пясецька Олена Олександрівна, для проведення квесту запропонувала утворити дві команди. Десятикласники, порадившись, обрали для себе назви: Winners і Champions. Учні охоче змагались, відгадуючи питання вікторини, грали у асоціативну гру, розпізнавали визначні споруди Англії та України. Сподобалось грати у matching game, де завданням було об’єднати початки англійських прислів’їв з їхнім закінченням. Цікаво було переглянути відео “15 interesting facts about languages” (“15 цікавих фактів про мови”). На завершення десятикласники виконали пісню “Don`t worry about a thing”, після чого ведуча побажала всім бути щасливими і не хвилюватись через дрібниці. Як добре що не було переможців гри! Перемогла дружба!

Переглянути всі фото>>>

22 вересня – День партизанської слави

Автор: taisa. Дата: 09/22/2020
Публікація: Новини 

6-А 6-Б 7-Б 11

З нагоди Дня партизанської слави 22 вересня 2020 року в Сквирському академічному ліцеї вчителі історії Кротович Ольга Миколаївна та Громова Тетяна Романівна провели заходи з учнями 6-11 класів. День партизанської слави встановлений указом Президента України Леонідом Кучмою у 2001 році. 22 вересня 2001 року, в день 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Другої світової війни, в країні вперше відзначалося це свято. День партизанської слави відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога.

P1620073 P1620076

21 вересня 2020 року учні 2-А класу організували виставу малюнків, присвячених Міжнародному дню миру. У своїх роботах учні висловили найщиріші почуття та свої переживання за долю України.

Учні 2-Б класу підтримують “Мир у всьому світі!”

Автор: taisa. Дата: 09/22/2020
Публікація: Новини 

P162010021 вересня 2020 року учні 2-Б класу Сквирського академічного ліцею, з нагоди відзначення Міжнародного дня миру, провели незвичайну акцію. Разом з учителем Боярською Оленою Анатоліївною “випустили” голубів розносити звістку по всьому світу про те, що другокласники ліцею підтримують “Мир в усьому світі!”.

Переглянути всі фото>>>

 

6-А21 вересня 2020 року учні 6-А класу Сквирського академічного ліцею з нагоди Міжнародного дня миру виготовили голубів, які здавніх часів є символом миру.

День був заснований у 1981 році, а перший Міжнародний день миру був проведений у вересні 1982 року. 7 вересня 2001 року ГА ООН запропонувала розширити його значення, закликавши ворогуючі сторони в усьому світі оголосити щорічний Всесвітній день припинення вогню і відмови від насилля. Починаючи з 2002 року, Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня.

21 вересня – Міжнародний день миру

Автор: taisa. Дата: 09/22/2020
Публікація: Новини 

221 вересня 2020 року в Сквирському академічному ліцеї класні колективи відзначали Міжнародний день миру. Учні 5 класу висловлювали думки про важливість миру для всієї планети, записали їх на паперових долоньках та виготовили постер. Разом з класним керівником Чебан Альоною Дмитрівною вивчили пісню та залюбки виконали її для завершення заходу.

Переглянути всі фото>>>

Переглянути відео>>>

P1620072З 12 по 19 вересня триває Олімпійський тиждень. Учні Сквирського академічного ліцею – активні учасники спортивних змагань.

17 вересня 2020 року відбулося нагородження переможців змагань, які проходили в рамках Олімпійського тижня та з нагоди Дня фізичної культури та спорту. Грамотами від Сквирської ДЮСШ імені ЗТУ Воропая П.М. нагороджені переможці з легкоатлетичного триборства:

Котяй Соломія, учениця 6-А класу
Тарикін Костянтин, учень 6-А класу
Дзюбенко Олександра, учениця 6-Б класу
Гетманчук Єгор, учень 7-А класу
Павленко Крістіна, учениця 7-А класу
Середа Софія, учениця 7-Б класу
Наумчук Назар, учень 7-Б класу
Лазутчик Вероніка, учениця 8-А класу
Хоменко Роман, учень 8-Б класу

Переглянути всі фото>>>

Вітаємо команду Сквирського академічного ліцею та вчителя фізичної культури Василя Васильовича Потьомкіна з перемогою в змаганнях з міні-футболу!

1На світлині (зліва направо): Хоменко Роман, Войцехівський Владислав, Орел Ілля, Польшинський Едуард, Потьомкін Василь Васильович, Котюк Олексій, Тишкевич Олександр.

11 вересня 2020 року відбулися змагання з міні-футболу, присвячені Дню фізичної культури та спорту України, на базі Шамраївського НВК та на спортивному майданчику біля Сквирського академічного ліцею.

Участь у змаганнях взяли команди Сквирського академічного ліцею, Сквирського академічного ліцею ІТ «Перспектива», Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», Шамраївського НВК, Дулицького НВО, Великополовецького НВК.

Переможцями стали команди Сквирського академічного ліцею та Шамраївського НВК, які й отримали кубки та медалі. А кожна команда–учасник отримала набір м’ячів від ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів».