Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

P1620072З 12 по 19 вересня триває Олімпійський тиждень. Учні Сквирського академічного ліцею – активні учасники спортивних змагань.

17 вересня 2020 року відбулося нагородження переможців змагань, які проходили в рамках Олімпійського тижня та з нагоди Дня фізичної культури та спорту. Грамотами від Сквирської ДЮСШ імені ЗТУ Воропая П.М. нагороджені переможці з легкоатлетичного триборства:

Котяй Соломія, учениця 6-А класу
Тарикін Костянтин, учень 6-А класу
Дзюбенко Олександра, учениця 6-Б класу
Гетманчук Єгор, учень 7-А класу
Павленко Крістіна, учениця 7-А класу
Середа Софія, учениця 7-Б класу
Наумчук Назар, учень 7-Б класу
Лазутчик Вероніка, учениця 8-А класу
Хоменко Роман, учень 8-Б класу

Переглянути всі фото>>>

Вітаємо команду Сквирського академічного ліцею та вчителя фізичної культури Василя Васильовича Потьомкіна з перемогою в змаганнях з міні-футболу!

1На світлині (зліва направо): Хоменко Роман, Войцехівський Владислав, Орел Ілля, Польшинський Едуард, Потьомкін Василь Васильович, Котюк Олексій, Тишкевич Олександр.

11 вересня 2020 року відбулися змагання з міні-футболу, присвячені Дню фізичної культури та спорту України, на базі Шамраївського НВК та на спортивному майданчику біля Сквирського академічного ліцею.

Участь у змаганнях взяли команди Сквирського академічного ліцею, Сквирського академічного ліцею ІТ «Перспектива», Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», Шамраївського НВК, Дулицького НВО, Великополовецького НВК.

Переможцями стали команди Сквирського академічного ліцею та Шамраївського НВК, які й отримали кубки та медалі. А кожна команда–учасник отримала набір м’ячів від ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів».