Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Інструкції для здобувачів освіти Сквирського академічного ліцею на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19

• Учні 1 вересня всі йдуть до ліцею. Здобувачі освіти заходять у приміщення через окремі входи, попередньо обробивши руки антисептиком.
  • Лінійки для всіх не буде, а по класах відбудеться святкова зустріч вчителя й учнів.
  • Вхід у ліцей батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.
  • Вхід до приміщень закладу дозволяється при наявності захисної маски або респіратора. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок є обов’язковим.
  • Для учнів 1-4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу освіти дозволяється без використання захисної маски або респіратора.
  • Діти приходять до ліцею на подвір’я, де їх зустрічає за графіком вчитель або класний керівник у визначеному для класу місці.
  • Батьки перед виходом із дому проводять термометрію у дитини, оцінюють стан її здоров’я. Ні в якому разі не відпускають дітей до закладу освіти з температурою, сильним головним болем, нежитю чи кашлем. Якщо дитина занедужала, до 8:30 телефоном повідомити про це класного керівника.
  • Щоденно, перед початком занять, класні керівники та вчителі будуть проводити опитування учасників освітнього процесу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби. У разі виявлення ознак захворювання здобувачів освіти тимчасово ізолюватимемо в спеціально відведене приміщення ліцею, інформуватимемо батьків чи інших законних представників та прийматимемо узгоджене рішення щодо направлення хворого до закладу охорони здоров’я.
  • За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров’я класного керівника, при ранковій зустрічі, або вчителя предметника, у якого урок.Якщо дитина після хвороби приступає до навчання, батьки обов’язково мають надати медичну довідку про те, що дитина здорова.
  • Пам’ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров’я дитини.
  • Для кожного класу визначено свій вхід у ліцей і схема руху лише одними сходами. По всьому закладу освіти ходити учням не дозволяється.
  • Під час перерв всі учні, крім учнів 1-4 класів, повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Для використаних одноразових масок в ліцеї розміщено спеціальні контейнери з табличкою призначення.
  • За кожним класом закріплено кабінет чи аудиторію. Протягом робочого дня учні перебуватимуть лише в ньому. Рух учнів по ліцею буде обмежено. Учителі приходитимуть на урок до учнів у клас. Переходити в інший кабінет учні будуть лише при поділу на групи та в кабінет інформатики.
  • Розклад дзвінків поки що не змінено.
  • Забезпечення питного режиму в ліцеї не буде, тому кожна дитина має обов’язково взяти з дому пляшечку негазованої води. Тимчасово буфет працювати не буде, тому просимо забезпечити своїх дітей їжею.
  • Заклад освіти забезпечить в кінці дня очищення та дезінфекцію твердих поверхонь, а також провітрювання протягом дня на кожній перерві не менше 10 хвилин.
  • Групи подовженого дня не буде.
  • Учням, які підвозяться до закладу освіти, вхід до салону шкільного автобуса тільки при наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски).
  • Спосіб комунікації батьки спільно із класним керівником вирішують самостійно.
  • Для отримання оперативної інформації в кожному класі створено групу батьків у Вайбер. Є сторінка ліцею у фейсбуці, а також сайт ліцею.

Лист Міністерства освіти і науки України від 11 серпня 2020 р. № 1/9-430 «Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році»

Переглянути>>>

За матеріалами сайту https://www.schoollife.org.ua/

Курси 2 Курси1

З 10 серпня по 12 серпня 2020 року в Сквирському академічному ліцеї пройшли курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Партнерство закладу освіти і сім’ї» (розробник: Плівачук К.В.). На заняттях були розглянуті такі теми: “Педагогічне партнерство закладу освіти і сім’ї як передумова розвитку особистості та успішного навчання”, “Педагогічне просвітництво батьків”, “Партнерська взаємодія ЗЗСО і сім’ї у вихованні громадянина, патріота, гуманіста”, “Технології залучення батьків до освітнього процесу закладу освіти”, “Сучасна українська сім’я: проблеми та перспективи партнерства в українській школі”, “Роль сім’ї у виховній системі Василя Сухомлинського”, “Взаємодія закладу освіти і сім’ї як важлива складова формування особистості”, “Права дитини: обов’язки батьків і держави”.

Плівачук Катерина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри суспільно-гуманітарної освіти КЗ КОР “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів” під час лекцій використовувала інноваційні технології, які слугують зразком для впровадження педагогіки партнерства в закладі освіти. Педагоги активно включалися в обговорення ситуацій, переглянутих відеороликів, тематичну дискусію з питань організації системи педагогічного партнерства закладу освіти та сім’ї.

Учасники курсів висловлюють щиру вдячність Катерині Володимирівні за проведені заняття, обговорення актуальних проблем та шляхів їх розв’язання, змогу отримання інформації з курсів в електронному вигляді.