Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

До уваги випускників! Інфографіки. Вступ 2020

Автор: taisa. Дата: 07/23/2020
Публікація: Новини 

На сайті Міністерства освіти і науки України вступники можуть переглянути відеороз’яснення щодо вступної кампанії 2020.

Відеороз’яснення також будуть супроводжуватись відповідними інфографіками, які просто та доступно ілюструватимуть основні етапи вступної кампанії. Вони будуть розміщуватись у розділі «Вступна кампанія 2020» на офіційному сайті МОН, поширюватись у соцмережах та через засоби масової інформації.

 

випуск 202021 липня 2020 року в Сквирському академічному ліцеї відбулося вручення випускникам свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти. В умовах карантину подія пройшла з дотриманням усіх правил, встановлених для проведення заходів. Випускники відвідували ліцей згідно з графіком та не відмовили нам сфотографуватися напам’ять. Переглянути фото>>>

Педагогічний колектив щиро вітає одинадцятикласників із закінченням ліцею, отриманням документів про освіту! Бажаємо впевненості у собі й високих цілей, підтримки рідних і міцної любові, доброї вдачі та яскравого світла на шляху, гарних ідей і блискучих успіхів, вірних друзів і щастя без жодної перешкоди.

Класний керівник Гетьман Ірина Володимирівна та випускники підготували святкове відео. Спеціально для відео пісню виконала Асія Стригун.Пропонуємо до вашої уваги Віртуальний Випуск-2020:

17 липня відбулося ЗНО з хімії

Автор: taisa. Дата: 07/18/2020
Публікація: Новини 

ЗНО хімія17 липня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з хімії – останнє тестування основної сесії ЗНО-2020. ЗНО з хімії складали 5 випускників Сквирського академічного ліцею.

Поріг “склав/не склав” та результати ЗНО з хімії буде визначено 28 липня. Результати з’являться на сторінках учасників 29 липня.

23 липня експертна комісія визначить поріг «склав/не склав» для ЗНО з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології, а 28 липня – з географії та хімії.

13 липня відбулося ЗНО з біології

Автор: taisa. Дата: 07/13/2020
Публікація: Новини 

20200713_135343 20200713_135500
13 липня 2020 року відбулося ЗНО з біології. Випускники Сквирського академічного ліцею здавали тести в м.Біла Церква. Тест зовнішнього незалежного оцінювання з біології складався з 50 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин. Ліцеїсти після написання робіт схвильовано обговорювали питання, звіряли відповіді, телефонували вчителю біології Гудзенко Наталії Василівні.
З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання у вівторок 14 липня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ сайту Освіта.ua Відповіді на тести ЗНО.
Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з біології відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО, що відбудеться 24 липня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця переведення тестових балів з біології у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.
Бажаємо нашим випускникам високих балів у тестуванні!
Результати тестування з біології будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО 25 липня.

Протягом 7-10 днів Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти та науки представлять правила, за якими розпочнеться новий навчальний рік.

Про це на брифінгу сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Детальніше на сайті “Шкільне життя” https://www.schoollife.org.ua/uryad-gotuye-novi-pravyla-za-yakymy-rozpochnetsya-navchalnyj-rik/

До уваги випускників 2020 року!

Автор: taisa. Дата: 07/10/2020
Публікація: Новини 

На сайті МОН запрацював чат-бот, який допоможе у питаннях вступної кампанії

На сайті МОН запрацював чат-бот, який стане вашим онлайн помічником у питаннях вступної кампанії 2020!

Консультації надаються фахівцями оперативно, питання опрацьовуються в максимально стислі терміни.

Нагадуємо, що окрім надання онлайн допомоги, фахівці МОН консультують на безкоштовній гарячій лінії з питань вступної кампанії та через інші засоби зв’язку.

За матеріалами сайту “Шкільне життя”.

9 липня відбулося ЗНО з історії України

Автор: taisa. Дата: 07/10/2020
Публікація: Новини 

9 липня 2020 року відбулося тестування з історії України. Для випускників Сквирського району ЗНО проходило в Сквирському академічному ліцеї. Тест з історії України складався з 60 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи – 94 бали.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 10 липня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з історії України відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО, що буде проведено 24 липня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця переведення тестових балів з історії України у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 25 липня.

7 липня відбулося ЗНО з англійської мови

Автор: taisa. Дата: 07/08/2020
Публікація: Новини 

20200707_095100Дощового дня, 7 липня, випускники Сквирського академічного ліцею склали тести ЗНО з англійської мови. Тестування проходило в м.Біла Церква, в спеціалізованій природничо-математичні школі №16. Участь у тестуванні взяли всі зареєстровані учні ліцею.
Сертифікаційна робота з англійської мови налічувала 59 завдань різних форм та складалися з чотирьох частин: “Розуміння мови на слух (аудіювання)” (16 завдань), “Читання” (22 завдання), “Використання мови” (20 завдань) і “Письмо” (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю). Результати зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови будуть оголошені до 25 липня. Наразі ж Український центр оцінювання якості освіти опублікував правильні відповіді до тесту з англійської мови основної сесії ЗНО 2020 року.

2 липня відбулося ЗНО з фізики

Автор: taisa. Дата: 07/03/2020
Публікація: Новини 

У зовнішньому незалежному оцінюванні з фізики 2020 взяли участь 22 284 особи, що становить 79,3% від загальної кількості зареєстрованих. Тестування відбулося 2 липня 2020 року. У Сквирському академічному ліцеї на ЗНО з фізики була зареєстрована 1 учениця, яка розповіла нам про те, як ретельно готувалася до нього і змогла розв’язати всі тестові завдання. Чекаємо результатів ЗНО та сподіваємося на високий результат. Поріг “склав/не склав” та результати ЗНО з фізики буде визначено до 16 липня. Результати з’являться на сторінках учасників до 17 липня.

P1610006 P1610017

У вівторок, 30 червня, відбулося ЗНО з української мови та літератури. Пункт тестування працював у Сквирському академічному ліцеї. Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування допуск учасників розпочався о 9:50 і тривав до 10:50. У Сквирському академічному ліцеї були організовані чіткі маршрути входу учнів на територію та до входу в приміщення. Також пункт ЗНО був забезпечений медичними масками та дезінфекційними засобами для рук.