Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Випускникам 2020 року

Автор: taisa. Дата: 05/29/2020
Публікація: Новини 

11 класПодарунок для випускників Сквирського академічного ліцею від класного керівника Гетьман Ірини Володимирівни
https://youtu.be/fAQsD4wMleg

Свято останнього дзвоника 2020

Автор: taisa. Дата: 05/27/2020
Публікація: Новини 

9 класПосилання на відео
https://youtu.be/lED6VC9l3GE

Свято останнього дзвоника 2020 в Сквирському академічному ліцеї проходить дистанційно.

2019/2020 навчальний рік… Здається, ніби недавно ми стояли на подвір’ї ліцею, вслухаючись у малинову пісню Першого дзвоника. Цікавим і незабутнім було ліцейне життя, наповнене уроками, заходами, зустрічами, змаганнями, а найголовніше – ДИСТАНЦІЙНИМ НАВЧАННЯМ.

Погортаймо сторінки з Книги нашого життя, пригадаймо щиру дружбу, посмішки, радість і захоплення!

До уваги учнів 11 класу – учасників пробного ЗНО!

Автор: taisa. Дата: 05/23/2020
Публікація: Новини 

Учасники пробного ЗНО отримають запрошення до 1 червня

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших навчальних предметів – 17 червня 2020 року.

Відповідний наказ виданий Українським центром оцінювання якості освіти.

Оновлені запрошення-перепустки, у яких будуть зазначені адреси пунктів пробного тестування, учасники тестування отримають 1 червня через особисті електронні кабінети.

Для входу до кабінету учасника пробного тестування необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру. Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ формується у форматі PDF та завантажується автоматично.

Результати пробного тестування з української мови буде оприлюднено до 21 червня, з інших предметів — до 23 червня.

Челендж “Ця весна особлива” від учнів 6-А класу

Автор: taisa. Дата: 05/22/2020
Публікація: Новини 

6-А клас ВеснаПосилання на відео

Учні 6-А класу Сквирського академічного ліцею завершують фоточелендж “Ця весна особлива”, який розпочали учні 8-А класу, перебуваючи на карантині. Дійсно, весна 2020 року особлива. Ми вимушені дотримуватися карантину, що не дає змогу дивитися один одному в очі, потискати руку, стукнутися кулачками, вітатися й прощатися обіймами. Ми ж так звикли, що весна – найважливіша пора року, пора цвітіння і тепла. Фоточелендж, започаткований учнями 8-А класу, дав змогу відчути радість весняного пробудження природи та побачити один одного.

Дякуємо ліцеїстам за чудове виконання творчого завдання!

Графік проведення ЗНО – 2020

Автор: taisa. Дата: 05/21/2020
Публікація: Новини 

ЗНО 2020Міністерством освіти визначений новий графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році.

Відповідний наказ підписаний в.о. міністра освіти і науки Любомирою Мандзій.

Документом визначено графік проведення основних етапів зовнішнього незалежного оцінювання.

СнимокПосилання на відео

День вишиванки 2020 у Сквирському академічному ліцеї проходить дистанційно і присвячується українській родині та родоводу. Ліцеїсти, перебуваючи вдома, одягнули улюблену вишиванку і сфотографувалися для святкового дня. Вишиті сорочки ми одягаємо й на інші урочисті події, тому серед фотографій є багато світлин з ліцейних свят. Цьогоріч День вишиванки пов’язують з родиною, тому ми раді відчувати себе частинкою великого Українського Родовідного Дерева.

1-АПосилання на відео

1-А клас Сквирського академічного ліцею під час тижнів “Світ тварин” та “Веселка” попрацював дуже творчо і натхненно. Діти досліджували, якими бувають тварини, для чого потрібні свійські тварини, ліпили свого домашнього улюбленця.
А скільки радості всім приносить райдуга?! Першокласники вивчили веселу скоромовку, щоб не забути послідовність кольорів веселки, створили аплікацію з нею. Намалювали свої малюнки, використовуючи кольори веселки в правильному порядку, створили роботи “Райдужне плаття” або “Поліцейська машина”.

Учитель 1-А класу Оксана Петрівна Боговик дуже вдячна за ентузіазм і вміння бачити красу оточуючого світу своїм учням та їхнім відповідальним батькам! Дай, Боже, всім здоров’я!

МОН вступ 2020

МОН внесло зміни до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України. Відповідний наказ, підписаний 4 травня 2020 року, пройшов реєстрацію у Міністерстві юстиції.

Змін зазнали терміни проведення вступної кампанії у 2020 році – усі дати зсунуто на місяць (серпень) з урахуванням прогнозу розвитку епідеміологічної ситуації. Так, для вступників на основі ПЗСО реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти.  Детальніше

День Матері 2020 – вітання від учнів 11 класу

Автор: taisa. Дата: 05/14/2020
Публікація: Новини 

11 класПосилання на відео

10 травня 2020 року ми святкували День Матері. Пропонуємо переглянути вітання від учнів 11 класу. Це відео було сюрпризом для мамів, вони були надзвичайно вражені та вдячні своїм дітям.

Відеопроєкт “Будь безпечним завжди!”

Автор: taisa. Дата: 05/13/2020
Публікація: Новини 

СнимокУчень 6-Б класу Сквирського академічного ліцею Гетьман Андрій під час дистанційного навчання знайшов для себе нове захоплення. Він навчився створювати ролики у відео редакторах. Тепер завдання з різних предметів реалізує у власних відеопроєктах. Робота “Будь безпечним завжди!” виконана під час дистанційного Тижня Безпеки Життєдіяльності.

Посилання на відео

День Матері 2020 – вітання від учнів 3-А класу

Автор: taisa. Дата: 05/10/2020
Публікація: Новини 

3А класПосилання на відео

Учні 3-А класу Сквирського академічного ліцею вітають з Днем Матері.

День Матері 2020 – вітання від учнів 3-Б класу

Автор: taisa. Дата: 05/08/2020
Публікація: Новини 

1Посилання на відео

Учні 3-Б класу Сквирського академічного ліцею вітають з Днем Матері.

Організація прийому дітей до 1-х класів 2020-2021 навчального року в Сквирський академічний ліцей

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367

з 27 квітня 2020 року до 31 травня 2020 року проводиться прийом документів для зарахування дітей у 1-А та 1-Б класи на 2020-2021 навчальний рік

01.06.2020 р. буде оприлюднено  список дітей, зарахованих до 1-х класів та інформацію про наявні  вільні місця (і процедуру жеребкування, якщо подано заяв більше, ніж є місць).

 

День Матері 2020 – вітання від учнів 2-А класу

Автор: taisa. Дата: 05/07/2020
Публікація: Новини 

Дистанційний Тиждень Безпеки Життєдіяльності

Автор: taisa. Дата: 05/07/2020
Публікація: Новини