Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив 25 березня 2020 року.

Наказ Сквирського академічного ліцею “Про призупинення освітнього процесу” (до 24.04.2020)

Благодійна акція “Поший захисну маску”

Автор: taisa. Дата: 03/27/2020
Публікація: Новини 

0-02-0a-fb6a7d21f987809368723afab0ca95c72068109a286c0cf4443540ad427d9623_95409f19Педагогічні працівники Сквирського академічного ліцею долучилися до благодійної акції «Поший захисні маски». Матеріали для виготовлення масок отримали у секторі освіти Сквирської районної державної адміністрації.

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2020 року №406 видано наказ “Про роботу Сквирського академічного ліцею на період карантину”

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив 25 березня 2020 року.

Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

“З огляду на ситуацію у світі, таке рішення було очікуваним. Наразі терміни карантину можуть знову змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Цьогорічне ЗНО потрібно буде переносити на більш пізні дати. Однак воно обов’язково відбудеться. Це також змінить терміни проведення вступної кампанії. Наразі ми маємо декілька можливих сценаріїв розвитку подій. Сподіваюсь, що до кінця цього тижня вже зможемо представити їх суспільству з чітким таймінгом”, – зазначив заступник Міністра освіти і науки Єгор Стадний.

Також передбачаються зміни у проведенні пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Докладна інформація про це буде оприлюднена на сайті МОН 26 березня 2020 року.

Як пережити ізоляцію?

Автор: taisa. Дата: 03/23/2020
Публікація: Новини 

Як пережити ізоляцію?

Практичний психолог Сквирського академічного ліцею Телегей Марина Ігорівна радить  взяти до уваги статтю із сайту Асоціації американських психологів

Поради від Американської психологічної асоціації з адаптацією до реалій українського карантину від Національної психологічної асоціації.

Колеги та всі, хто цікавляться психологією, ми вирішили витрачати час під час карантину із користю та переклали вам кілька англомовних матеріалів на тему ізоляції, соціальної паніки та карантину. Радимо вам ознайомитися із цим текстом та поширити його далі. Детальніше

Сайт «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання до всіх тем другого класу Нової української школи (НУШ). Читати далі

Завдання для 1-го класу Нової української школи

Автор: taisa. Дата: 03/23/2020
Публікація: Новини 

Сайт «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання для всіх тижнів 1-го класу Нової української школи (НУШ). Читати далі

Сайт Освіта.ua разом із Артуром Пройдаковим, який є вчителем з української мови і літератури та одним із найкращих знавців української літератури, продовжують серію подкастів із підготовки до ЗНО.

Освіта.ua: Керівникам органів управління у сфері освіти, а також керівникам закладів освіти доручено відтермінувати проведення атестації працівників закладів освіти та проведення засідань відповідних атестаційних комісій. Про це йдеться у наказі Міністерства освіти «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19». Читати далі

Освіта.ua: Учителям не потрібно вести класний журнал під час проведення карантину. Про це сказала заступник міністра освіти Любомира Мандзій, відповідаючи на запитання одного з вчителів. Читати далі

ПОДАРУНОК від EdPro та Mozaik Education

Автор: taisa. Дата: 03/18/2020
Публікація: Новини 

Компанія EdPro та наші партнери Mozaik Education відкрили повний доступ до програми mozaBook і сайту mozaWeb до 30 квітня для всіх вчителів, батьків та учнів України!

Детальніше

МОН і МОЗ надали рекомендації батькам учнів

Автор: taisa. Дата: 03/18/2020
Публікація: Новини 

Міністерством освіти і науки разом з Міністерством охорони здоров’я надані рекомендації щодо убезпечення своєї родини від хвороби при поширенні коронавірусної інфекцію COVID-19. Читати далі

Проведення пробного ЗНО перенесено на квітень

Автор: taisa. Дата: 03/12/2020
Публікація: Новини 

В Україні змінені дати проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

В УЦОЯО зазначають, що відповідне рішення було ухвалено з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та на виконання постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року.

Тестування з української мови і літератури відбудеться 4 квітня 2020 року.

Тестування з інших навчальних предметів – 11 квітня 2020 року.

Увага! Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання мають повторно видрукувати запрошення-перепустки.

До уваги старшокласників!

Автор: taisa. Дата: 03/12/2020
Публікація: Новини 

У зв’язку з карантином 14, 21, 28 березня 2020 року відміняються заняття міжшкільних факультативів.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2020 року № 93-р “Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV” затверджено заходи із запобігання поширенню епідемії.

Уряд України створив спеціальний сайт з усією актуальною інформацією – https://covid19.com.ua. Це офіційне джерело, де є вся інформація про профілактичні заходи і правила, яких потрібно дотримуватися, щоб зберегти здоров’я – своє та близьких людей. Детальніше