Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

3Учні 9 класу завершили вивчення розділу “Фізика атома та атомного ядра. Фізичні основи атомної енергетики”. Учитель фізики Гетьман Ірина Володимирівна застосувала метод проєктів. Було організовано роботу в групах по 3-4 учні. Кожна група виконувала власне завдання протягом певного проміжку часу. Працюючи в групах, діти мали ширші перспективи через обмін знаннями, ідеями, думками; отримали можливість нести відповідальність за спільну діяльність. Детальніше

1 2

28 лютого 2020 року в Сквирському академічному ліцеї практичний психолог Телегей Марина Ігорівна та волонтер Корпусу Миру США в Україні Лора Олбрайт провели інформаційне заняття з учнями 10 класу на тему «Академічна доброчесність: навчання заради успіху». Міністерство освіти є ключовим партнером проєкту, адже вони формують політику розвитку освіти і науки в Україні, яка має розвиватися на цінностях доброчесності – довіри, поваги, відповідальності та чесності. Цей проєкт розпочався в 2016 році, першими учасниками стали 10 українських університетів. Пізніше до Проєкту приєдналися ще 5 університетів. Під час роботи з університетами стало зрозуміло, що учні – ключова аудиторія.

“Толерантний: я і ти”

Автор: taisa. Дата: 02/28/2020
Публікація: Новини 

0-02-05-7f6a08fcebf098ba81180bbeb734529ab85b26c7027a0201c58a0d5d6c9f43d8_89ae8a7b28 лютого 2020 року в п’ятих класах Сквирського академічного ліцею проведено захід “Толерантний: я і ти”. Тренінгове заняття розпочалось із щирих посмішок. Учні  виготовили проєкт “Сила колективу в толерантності”, на повітряних кульках вказували ті риси, які притаманні толерантній людині: доброта, щирість, терпеливість, чуйність, милосердя, уважність тощо. Крім того, пригадали основні правила спілкування, подякували один одному за підтримку, вчилися не лише висловлювати власну думку, а й слухати інших.

Переглянути всі фото>>>

Урок-подорож “Стежинкою добра”

Автор: taisa. Дата: 02/28/2020
Публікація: Новини 

P160063427 лютого 2020 року в 1-А класі Сквирського академічного ліцею пройшов урок-подорож “Стежинкою добра”. Першокласники вчилися відчувати й бачити добре та погане в світі, розвивали почуття толерантності, відкривали в собі людські якості: співчуття, милосердя, любов до людей і природи. Учні для подорожі використали незвичайну карту, відвідали острови та міста Ввічливості, Щирості, Поваги, Доброзичливості. Виготовили колаж “Стежинки добра”.

Переглянути всі фото>>>

Конкурс творчого письма з англійської мови WriteOn

Автор: taisa. Дата: 02/27/2020
Публікація: Новини 

227 лютого 2019 року в Сквирському академічному ліцеї пройшов конкурс творчого письма з англійської мови WriteOn. Конкурс провела волонтер Корпусу Миру США в Україні Лора Олбрайт разом з учителем англійської мови Новосельчан Оленою Станіславівною. У конкурсі взяли участь 30 учнів із Сквирського академічного ліцею, Сквирського академічного ліцею №2, Сквирської ЗОШ №5.

Переглянути всі фото>>>

Захід “Толерантність врятує світ”

Автор: taisa. Дата: 02/27/2020
Публікація: Новини 

627 лютого 20202 року в 7-Б класі Сквирського академічного ліцею проведено захід “Толерантність врятує світ”. Учням сподобалося створювати “Дерево толерантності” та гратися в пригоди на кораблі з морським чудовиськом, яке хотіло забрати трьох дітей з їхнього класу. Семикласники зуміли переконати чудовисько, що ці учні – найкращі їхні друзі. Повага, чуйність, порозуміння, підтримка, турбота, терпимість, злагода між людьми прикрасили дерево толерантності 7-Б класу.

Переглянути всі фото>>>

Екологічна акція “Допоможи птахам взимку”

Автор: taisa. Дата: 02/27/2020
Публікація: Новини 

2-А_2 2-А _1

Упродовж холодної пори року учні Сквирського академічного ліцею брали участь в акції “Допоможи птахам взимку”. На початку зими разом з батьками  діти виготовили оригінальні годівнички, використовуючи різноманітні матеріали. Годівнички, заповнені кормом, учні з турботою розвісили на деревах, що ростуть на території ліцею та слідкують, щоб їжа для птахів не закінчувалась.

Усний журнал “Серйозно про несерйозне”

Автор: taisa. Дата: 02/26/2020
Публікація: Новини 

11_1 11_2

26 лютого 2020 року в 11 класі Сквирського академічного ліцею проведено усний журнал «Серйозно про несерйозне» (профілактика вживання наркотиків, алкоголю, тютюну). Під час усного журналу були обговорені питання: поняття ПАР (психотропні речовини) і види залежності; ознаки наркотичної залежності; вплив куріння на здоров’я, руйнівні наслідки вживання наркотиків; заходи з профілактики вживання ПАР.

Тематичний тиждень “Світ невідомий”

Автор: taisa. Дата: 02/26/2020
Публікація: Новини 

1 (2) 2 (2) 3

Учні експериментального 3-Б класу Сквирського академічного ліцею на уроках інтеграції закінчили вивчати тему “Світ невідомий” і, як підсумок, провели урок “Твори добро”. Третьокласники працювали в групах і переконалися, що добро – це співчуття, щирість, щедрість, любов. Діти створили групові малюнки “Коло добра”, “Пазли добра”, “Ланцюжок добра”. Вони склали правила доброти, дискутували над висловом “Чи добре бути добрим?”. Учні зробили висновок, що кожен має носити в душі добро.

Вчимося толерантному спілкуванню

Автор: taisa. Дата: 02/26/2020
Публікація: Новини 

2626 лютого 2020 року в Сквирському академічному ліцеї були проведені тренінгові заняття.: у 6-Б класі – «Толерантність врятує світ», у 6-А класі – «Вчимося толерантному спілкуванню», у 7-А класі – виховний захід «Толерантність: ти і я».
Найбільше дітям сподобалася робота з виготовлення плакатів. Учні були активними та творчими у всіх вправах: «Біла ворона», «Побажання та подяка»,
«Пустіть мене в коло», «Два світи». Також з дітьми було проведено вправу на тренування вирішення конфліктних ситуацій. Завданням кожного заняття було формування в учнів поваги до інших людей, їхніх думок, розвитку терпимості один до одного.

Переглянути всі фото>>>

Konkurs

День Пам’яті Небесної Сотні

Автор: taisa. Дата: 02/21/2020
Публікація: Новини 

P160056121 лютого 2020 року до Дня Пам’яті Небесної Сотні для старшокласників проведені уроки пам’яті, під час яких відбулася демонстрація відеороликів про героїв Небесної сотні. Найбільше учнів вразила історія про Сергія Нігояна, який першим загинув під час революції Гідності.

Літературна вікторина “Я люблю рідну мову”

Автор: taisa. Дата: 02/21/2020
Публікація: Новини 

P160056621 лютого 2020 року в 5-А класі проведена літературна вікторина “Я люблю рідну мову”. Усі дружно працювали в командах, спільними зусиллями знайшли відповіді на найскладніші запитання. П’ятикласники довели, що вони чудові знавці мови!

Переглянути всі фото>>>

Тиждень безпечного Інтернету

Автор: taisa. Дата: 02/21/2020
Публікація: Новини 

6-А 2 6-А

З 17 лютого до 21 лютого в Сквирському академічному ліцеї проходив тиждень безпечного Інтернету. Тиждень проведено з нагоди Дня безпечного Інтернету (Safer Internet Day), який відзначається у світі 11 лютого 2020 року. Учитель інформатики Мишакова Ліана Богданівна провела в 5-6 класах уроки на тему: “#Не_ведусь: я знаю, як спілкуватися в Інтернеті”.

2221 лютого 2020 року в 3-А класі педагог-організатор Абрамська Тетяна Олександрівна провела розважальну програму “Мова моя рідна, мова солов’їна”. Учні активно включилися в різноманітні види діяльності.  У грі “До-мі-солька”, команди отримали по одній ноті до, ре, мі, і гравці по черзі називали слова, в яких міститься відповідний склад. У конкурсі “Хто кого переговорить” змагалися у вправності вимовляння скоромовок. Дружно відгадували загадки про мову, використовуючи картки з набором літер для утворення слів-відгадок.  Весело змагалися в грі “Добери слово в риму” та “Загублені літери”.

Переглянути всі фото>>>