Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Вітаємо Мишакова Ярослава – найкращого гравця відкритого Чемпіонату міста Сквири з футболу!

Ммишаков Святослав Оріон 2020_26_01

26 січня 2020 року закінчився відкритий чемпіонат м. Сквири з міні-футболу серед гравців 2013-2014 р.н. Участь у змаганнях взяли чотири команди: «Зміна», ПФК «Рось», «Арсенал-Френдс» – із м. Біла Церква та ФК «Оріон» м.Сквира. Кожна з команд загалом зіграла 4-ри тури, усього по 12 матчів. У підсумку переможцем стала команда «Зміна».

Усі учасники були нагородженні пам’ятними медалями та кубками, також були визначені кращі гравці в кожній з команд. Найкращим гравцем ФК “Оріон” визнано Мишакова Ярослава.

Мишаков Ярослав навчається в 1-Б класі, надзвичайно любить футбол і мріє стати чемпіоном України.

3-Б29 січня 2020 року в Сквирському академічному ліцеї відбулося вручення нагород переможцям і учасникам Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу “Колосок-осінній-2019″. Вітаємо юних дослідників та ерудитів!

Переглянути всі фото>>>

P160044129 січня 2020  року В Сквирському академічному ліцеї відбулася профорієнтаційна зустріч учнів 9-11 класів  з деканом юридичного факультету Європейського університету, доктором політичних наук, професором, академіком Української академії політичних наук Анастасією Іванівною Некряч, яка познайомила з умовами навчання в університеті. Між Європейським університетом та Сквирським академічним ліцеєм було укладено угоду про співпрацю.

Радимо старшокласникам детальніше дізнатися про університет  за посиланням: https://e-u.in.ua/ua/abiturijentu/

 

Вітаємо! Тімур Лавренюк, учень 3-А класу, став кращим гравцем футбольного турніру, який проходив 4-5 січня 2020 року у м. Кропивницький!

P1600391 Команда Оріон

Дводенний турнір «Різдвяний ярмарок футзалу у Кропивницькому» проходив серед дітей 2011-2012 р.н. з поміж 16 команд-учасниць був і Сквирський ФК «Оріон». Чудові футзальні баталії проходили в сучасному спорткомплексі «Енерго-Спорт» у м.Кропивницький, перший ігровий день – дві перемоги, які дали «оріонівцям» потрапити до найвищої за рангом «Діамантової» ліги, де їх чекало ще дві гри. Перша гра проти команди «Зірочка» м.Кропивницький 6:4 принесла поразку, і залишився шанс грати лише за 3-4 місце. А в наступній грі переграли команду «Аметист» з м.Олександрія з рахунком 0:2 і у підсумку отримали бронзові нагороди.
Від організаторів турніру кожен учасник отримав пам’ятний диплом, медаль та фото напам’ять, також на команду – комплект футбольних маніжок. Організатори турніру визначили кращого гравця, ним став Лавренюк Тімур!

P160043628 січня 2020 року на базі Сквирського академічного ліцею відбулося друге заняття районного майстер-класу Черняк Марини Олександрівни на тему «Можливості застосування техніки «Вишивання стрічками» в технологічній освіті школярів» для вчителів трудового навчання. Детальніше

Я прагну вчитися, тому що …

Автор: taisa. Дата: 01/24/2020
Публікація: Новини 

P1600405 7А

Сьогодні, 24 січня, вперше відзначається Міжнародний день освіти. Генеральна Асамблея ООН заснувала його на знак визнання ролі освіти у забезпеченні миру та розвитку. У Сквирському академічному ліцеї з нагоди такого Дня було проведено інтерактивний захід “Я прагну вчитися, тому що …”. За підтримки педагога-організатора Абрамської Тетяни Олександрівни учні 7-А класу створили колаж, де на символічних долоньках висловили думки про важливість навчання для здійснення мрій.

Симпатичний паперовий сніговичок

Автор: taisa. Дата: 01/24/2020
Публікація: Новини 

4_1 4_2

24 січня 2020 року на уроці трудового навчання учні 4 класу Сквирського академічного ліцею виготовляли з паперу сніговичка в техніці “гофрування”. У цьому році зима поки що не порадувала дітей снігом, проте паперовий сніговичок нагадав про веселі зимові розваги. Діти доклали багато зусиль, старання, щоб створити симпатичного гофрованого сніговичка.

Дослід зі свинцевими циліндрами

Автор: taisa. Дата: 01/24/2020
Публікація: Новини 

Фізика-рекорд22 січня 2020 року в 10 класі Сквирського академічного ліцею пройшов урок фізики з теми «Основні положення молекулярно-кінетичної теорії». Молекулярно-кінетична теорія пояснює будову та властивості речовини на основі закономірностей руху і взаємодії частинок, з яких складаються тіла. Детальніше

Захід “Соборна Україна”

Автор: taisa. Дата: 01/22/2020
Публікація: Новини 

222 січня 2020 року в 5-6 класах було проведено інтерактивне заняття “Соборна Україна”. На початку заняття педагог-організатор Тетяна Олександрівна Абрамська запропонувала учням здійснити віртуальну екскурсію історичними моментами, які висвітлюють події, пов’язані зі становленням Української держави. Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Злука задекларувала об’єднання українських земель в одній державі та продемонструвала соборницькі прагнення українців обох частин України – Наддніпрянщини та Наддністрянщини. Ця подія стала знаковою для українського державотворення. Учні взяли активну участь у вікторині та конкурсі знавців народних символів України. Надзвичайно сподобалось виготовляти колаж-карту з побажаннями для Батьківщини.

Переглянути фото>>>