Header image alt text

Проекти з природознавства

Автор: taisa. Дата: 12/07/2019
Публікація: Новини

P15906016 грудня 2019 року учні 4 класу Сквирського академічного ліцею на уроці природознавства захищали проекти про Тихий океан, кругосвітню подорож португальця Фернана Магелана, життя тварин, рослин; природоохоронну роль людини.

Зустріч з Рудніченко Н.М.5 грудня 2019 року, з нагоди Всесвітнього дня волонтера, в Сквирському академічному ліцеї відбулася зустріч з волонтером Рудніченко Нелею Михайлівною. Упродовж багатьох років вона здійснювала поїздки на передову з гуманітарною допомогою, зібраною жителями Сквирського району. Неля Михайлівна поділилася враженнями про хвилюючі зустрічі з бійцями АТО – нашими земляками. Учні перейнялися емоціями та почуттями під час розповіді про бойові будні воїнів. На закінчення зустрічі на щирі прохання ліцеїстів Неля Михайлівна пообіцяла завітати в наш заклад знову, адже їй є ще багато про що розповісти.

Дивовижний Сніговик

Автор: taisa. Дата: 12/04/2019
Публікація: Новини

Журбенко О.У Сквирському академічному ліцеї триває виставка новорічних композицій, які учні підготували для участі у конкурсі “Новорічний сувенір”. Для виготовлення новорічних іграшок діти використали барвисті обгортки, коробки від цукерок, блискітки, біжутерію, яскраві нитки, кольорові камінці, природний матеріал. Сувеніри виглядають святково, по-новорічному. Надзвичайно всіх вразила робота Журбенко Олександри, учениці 3-Б класу, які виготовила Сніговика із пластикових стаканчиків.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Автор: taisa. Дата: 12/02/2019

1 (8) 2 (6)

Всесві́тній день боротьби́ зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Із того часу цей день відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на існування такої проблеми.
2 грудня 2019 року для учнів Сквирського академічного ліцею волонтерами Корпусу Миру США в Україні Лорой Олбрайт та Мадисон Люик, було проведено інтерактивний урок «World AIDs Day» (“Всесвітній день боротьби зі СНІДом”). Детальніше

20191129_111546 Хлєбік Марія – учениця 4 класу Сквирського академічного ліцею – багаторазова переможниця конкурсів естрадної пісні. Марія поділилася секретами своїх перемог. По-перше, це любов до пісні, музики. По-друге – наполеглива, інколи виснажлива та здебільшого захоплива праця на репетиціях. По-третє – мрія стати видатною співачкою, дарувати своїми виступами задоволення і гарний настрій.