Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

“Чарівні годинники” учнів 4 класу

Автор: taisa. Дата: 11/29/2019
Публікація: Новини 

20191128_13075428 листопада 2019 року в 4 класі Сквирського академічного ліцею пройшов інтегрований урок трудового навчання та образотворчого мистецтва, на якому учні виготовляли “чарівні годинники”. На уроці розглянули тему: “Дизайн, художнє конструювання та виготовлення красивих і зручних речей”.

Заняття районного майстер-класу

Автор: taisa. Дата: 11/28/2019
Публікація: Новини 

Черняк М.О.28 листопада 2019 року на базі Сквирського академічного ліцею відбулося перше заняття районного майстер-класу Черняк Марини Олександрівни на тему «Можливості застосування техніки «Вишивання стрічками» в технологічній освіті школярів» для вчителів трудового навчання. У вступній чистині вчитель розповіла про методику викладання модуля програми з трудового навчання «Вишивання стрічками». Під час практичної частини учасники  виготовили виріб у даній техніці. На завершення майстер-класу учасники обговорили план роботи на наступне заняття та висловили щиру подяку Марині Олександрівні за високий рівень організації та належну якість проведення заняття.

День Гідності і Свободи

Автор: taisa. Дата: 11/21/2019
Публікація: Новини 

21 листопада 2019 року учні 10 класу Сквирського академічного ліцею в рамках відзначення Дня Гідності і Свободи виготовили відеоролик “Вільні творять майбутнє”. Інформкампанія спрямована на те, щоб об’єднати українське суспільство: всі ми різні, але для нас однаково цінні і гідність, і свобода.

2221 листопада 2019 року відбулося засідання школи педагогічної майстерності вчителя-методиста Сквирського академічного ліцею Ніколаєнко Світлани Василівни. Світлана Василівна провела урок основ здоров’я в 3-А класі на тему: “Продукти харчування. Вибір продуктів харчування. Харчові отруєння. Перша допомога при харчових отруєннях. Практична робота: визначення терміну придатності та умов зберігання харчових продуктів за їхнім маркуванням”. Детальніше

Урок “Всесвітній день дитини”

Автор: taisa. Дата: 11/21/2019
Публікація: Новини 

День дитини 3 День дитини День дитини 2

20 листопада 2019 року з нагоди Всесвітнього дня дитини в 4 класі Сквирського академічного ліцею пройшов тематичний урок. Учні запам’ятали цей день, як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

121 листопада 2019 року відбулося засідання школи педагогічної майстерності вчителя-методиста Сквирського академічного ліцею Юхимчак Наталії Анатоліївни. Учителька провела урок математики в 4 класі на тему: «Читання, запис і порівняння шестицифрових чисел. Перетворення іменованих чисел». Детальніше

18 листопада 2019 року з учнями 8-9 класів Сквирського академічного ліцею проведено інтерактивний урок, на тему захисту підлітків від сексуальних ризиків в мережі Інтернет. Ця тема є актуальною в сучасному суспільстві, оскільки Інтернет став невід’ємною частиною життя людей. Під час уроку учням було запропоновано для перегляду відео створене на реальних подіях. Діти проінформовані про небезпеку та наслідки секстингу.

Довідка: 18 листопада – Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства. Україна ратифікувала Конвенцію Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства в 2012 році та має відповідні зобов’язання.

33 (2)4323 (2)

Вітаємо команду учнів 5-х класів та вчителя фізичної культури Потьомкіна Василя Васильовича з І місцем у відкритій першості ДЮСШ з гандболу серед хлопчиків 5-х класів!

команда 5_2 команда 5_1

Змагання відбулися 15 листопада 2019 року в Сквирській дитячо-юнацькій спортивній школі імені ЗТУ Воропая П.М.

Дорожній рух 3-А Дорожній рух 3-Б

З 11 по 15 листопада 2019 року в Сквирському академічному ліцеї пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни, підвищується відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. Під час Тижня безпеки дорожнього руху педагог-організатор Панкевич Тетяна Олександрівна та класні керівники провели виховні й інформативні заходи, націлені на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки.

Вітаємо учнів Сквирського академічного ліцею -переможців відкритого конкурсу дитячої творчості «Здорові діти – здорова нація!»!

Номінація «Образотворче мистецтво»
ІІ місце – Мельник Вероніка, учениця 1-Б класу

Мельник В. Детальніше

Педагогічна студія вчителів математики

Автор: taisa. Дата: 11/14/2019
Публікація: Новини 

1 (7)14 листопада 2019 року на базі Сквирського академічного ліцею відбулася педагогічна студія вчителів математики Котюк Т. О. та Заруднюк Т. Г. з проблеми «Розвиток логічного мислення учнів у процесі використання різних прийомів розв’язування задач з параметрами».

Таїсія Григорівна провела урок «Основна властивість раціонального дробу» у 8-Б класі з поглибленим вивченням математики. Тетяна Олександрівна продовжила тему і познайомила присутніх з методами та прийомами розв’язування ірраціонально-показникових рівнянь з параметрами. Активна форма проведення заняття сприяла поглибленню фахового рівня педагогів району.

ВІТАЄМО КАТЕРИНУ ВОЛОДИМИРІВНУ ПЛІВАЧУК!

Автор: taisa. Дата: 11/13/2019
Публікація: Новини 

8 листопада 2019 року напередодні Міжнародного дня науки під егідою Національної академії наук України і Української федерації вчених за підтримки та участі Комітету Верховної ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти України у Будинку прийомів на Грушевського, 22 відбулося урочисте нагородження переможців Міжнародної програми «Науковець року — 2019». Серед нагороджених — Плівачук Катерина Володимирівнадоцент кафедри суспільно-гуманітарної освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», учитель української мови та літератури Сквирського академічного ліцею.  За вагомі здобутки та особистий внесок у розвиток науки України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Катерину Володимирівну Плівачук відзначено орденом «НАУКОВЕЦЬ РОКУ 2019» та ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ Української Федерації Вчених.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Щиро вітаємо Катерину Володимирівну з нагоди вручення нагород та бажаємо міцного здоров’я, оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого і нових здобутків на педагогічній і науковій ниві!

Ми пишаємося та дякуємо долі, що працюємо в одному колективі з Вами!

Інтерактивний марафон «Це – наше і це – твоє»

Автор: taisa. Дата: 11/12/2019
Публікація: Новини 

1508 листопада 2019 року на базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості відбувся інтерактивний марафон «Це – наше і це – твоє», у якому взяли участь учні 2-х класів закладів освіти міста разом зі своїми учителями. До складу команди Сквирського академічного ліцею ввійшли учні: Онищенко Вероніка, Джуська Владислава, Тертична Аріанна, Якимчук Анна, Юрченко Тимофій, Лясківська Юліана.
Детальніше

ВСірковаітаємо Сіркову Анастасію, ученицю 7-А класу, з перемогою!

Анастасія виборола ІІ місце на Чемпіонаті України на велотреку в командній гонці переслідування, який відбувся 20 жовтня 2019 року у Львові. Тренує спортсменку Бусол Ігор Дмитрович, керівник секції Сквирської ДЮСШ з велоспорту.

Чемпіонат з української мови в 3-4 класах

Автор: taisa. Дата: 11/12/2019
Публікація: Новини 

0-02-0a-ce3fb3294876f8cb48222705a9939afd16387d6acac5e8752ca9b4a4a498c67b_9ee5c07e8 листопада 2019 року в Сквирському академічному ліцеї відбувся І етап чемпіонату з української мови. За почесне звання “Найкращі знавці української мови” змагалися команди 3-А, 3-Б і 4 класів. У ІІ етап вийшли команди: ” “Єдинороги” з 3-Б класу, “Всезнайки” і “Іменник” з 4 класу, “Знайки” і “Чомучки” з 3-А класу.

Переглянути всі фото>>>