Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

20191031_11143731 жовтня 2019 року в районному методичному кабінеті відділу освіти Сквирської РДА відбулося засідання історико-філософського дискусійного клубу на тему «Чи все ми знаємо про Велику Скіфію?».

Читати далі

Прибирання території ліцею

Автор: taisa. Дата: 10/28/2019
Публікація: Новини 

6Після похмурих туманів осінь подарувала чудовий сонячний день, тому 28 жовтня педагоги та працівники ліцею упорядкували територію закладу освіти. Дружно прибрали засохлі квіти, загребли опале листя, підмели алею.

 

евакуація у Сквисрькому ліцеїНа виконання наказу Сквирського академічного ліцею «Про організацію та проведення в закладі освіти тренування «Евакуація у разі виникнення пожежі» 24 жовтня 2019 року в ліцеї було проведено практичне тренування. Метою заходу було відпрацювання дій персоналу закладу у разі виникнення пожежі, вироблення у працівників та учнів умінь і навичок грамотно і чітко діяти в надзвичайних ситуаціях для захисту свого життя і здоров’я.

Музей історії Сквирського академічного ліцею

Автор: taisa. Дата: 10/24/2019
Публікація: Новини 

музей ліцеюЗ 9 вересня 2019 року після оновлення експозицій відновив роботу музей історії Сквирського ліцею. Першими відвідувачами стали ліцеїсти, а 23 жовтня 2019 року екскурсію провели для бібліотекарів Сквирського району. Гості переглянули переоформлений в сучасному стилі весь експозиційний матеріал музею, який має тепер такі розділи: «Від гімназії – до ліцею» (візитка музею про навчальний заклад: віхи історії, директори, випускники – відомі люди не лише в Україні, а й у світі), «Гімназія», «Школа ім. І.Франка», «Сквирська середня «зразкова» школа» (довоєнного часу), новий розділ «Сквирська середня школа №1» (післявоєнного періоду), «Сквирська школа ім. М.Ольшевського», «Ліцей». У розділ «Ліцей» введено два нові стенди за 25 років функціонування ліцею. Детальніше

Міжшкільний факультатив

Автор: taisa. Дата: 10/19/2019
Публікація: Новини 

119 жовтня 2019 року пройшло друге заняття міжшкільних районних факультативів для учнів 10-11 класів. Старшокласники працювали з учителями математики, історії, української мови та літератури, біології.

Профілактична бесіда на тему: “Стоп булінг”

Автор: taisa. Дата: 10/16/2019
Публікація: Новини 

0-02 0-02-04

16 жовтня 2019 року учні 6-А та 6-Б класів Сквирського академічного ліцею зустрілися з Чумак Наталією Дмитрівною, інспектором з ювенальної превенції Сквирського відділу поліції ГУНП в Київській області. Наталія Дмитрівна провела профілактичну бесіду на тему: “Стоп булінг”.

11_13101913 жовтня 2019 року учні 11 класу відвідали кінотеатр у м. Біла Церква для перегляду фільму «Захар Беркут», який у міжнародному прокаті має назву «The Rising Hawk».  “Захар Беркут” – спільний українсько-американський художній фільм 2019 року режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна, екранізація однойменної історичної повісті «Захар Беркут» Івана Франка. Порівнюючи повість з кінострічкою, учні висловили думку, що у фільмі Ахтема Сеітаблаєва, як і у Івана Франка, теж з’єдналися і трагедії, і сподівання, але з дещо іншими результатами.
Слоган фільму — «У свободі моя сутність». Радимо переглянути цей фільм.

Мандрівка в біопарк “Золотий фазан”

Автор: taisa. Дата: 10/13/2019
Публікація: Новини 

3_7 3_1

12 жовтня 2019 року учні 3-А та 3-Б класів здійснили мандрівку в біопарк “Золотий фазан”, який знаходиться в с. Вишківське Ставищенського району. Екскурсія по парку залишила незабутні враження.

Переглянути всі фото>>>

Екскурсія в Київський планетарій

Автор: taisa. Дата: 10/12/2019
Публікація: Новини 

4_612 жовтня 2019 року учні 4 класу відвідали Київський планетарій. Умостившись у зручних кріслах просторого залу, діти стати свідками сонячного затемнення, побачили зорепад, спостерігали політ космічного корабля, здійснили подорож Сонячною системою.

Переглянути всі фото>>>

Тиждень козацької слави

Автор: taisa. Дата: 10/11/2019
Публікація: Новини 

11kl_11.10.2019З 07 по 11 жовтня 2019 року в закладах освіти Сквирщини проходив тиждень козацької слави, присвячений Дню Захисника України та Дня українського козацтва. Учні шкіл та вихованці садочків, юні спортсмени та вихованці центру творчості  мали змогу проявити свою сміливість, відвагу, творчість, креативність, козацький гарт, наполегливу боротьбу у історичних вікторинах, змаганнях зі стрільби, козацьких естафетах. Сквирський академічний ліцей виборов друге місце за підсумками участі в спортивних змаганнях серед шкіл міста Сквири.

Хор Сквирського академічного ліцею

Переглянути відео

 

11 жовтня в районному будинку культури відбулася церемонія нагородження учнів, які показали найкращі результати в змаганнях. Медалі отримали ліцеїсти: Арушанян Хачик, Ільченко Андрій, Тригубчук Іван.

Учні ліцею взяли активну участь у концертній програмі «України мужні сини», присвячену Дню захисника України. Хор під керуванням Чебан Альони Дмитрівни, вчителя музичного мистецтва, відкрив свято піснею “Україна”.

 

Спритні козачата п’ятих класів

Автор: taisa. Дата: 10/10/2019
Публікація: Новини 

5kl_10.10.2019_1 5kl_10.10.2019

Вітаємо команду 5-х класів з перемогою у спортивних змаганнях! Ліцеїсти вибороли 1 місце серед шкіл м. Сквири.

10 жовтня 2019 року Сквирська дитячо-юнацька школа зібрала понад сімдесят п’ятикласників міських шкіл на змагання  присвячених Дню Українського козацтва та Дню захисника України. Чудову урочисту та спортивну атмосферу надала присутність батьків. Свою вправність та швидкість школярі демонстрували у різних естафетах.

Результати змагань:
І місце – Сквирський академічний ліцей
ІІ місце – Сквирський академічний ліцей № 2
ІІІ місце – Сквирський НВК
І
V місце – Сквирська ЗОШ № 1
V
місце – Сквирська ЗОШ № 3

Усі команди були нагороджені грамотами та футбольними мячами.

Вітаємо переможців першості міста з кульової стрільби – Арушаняна Хачика, Ільченка Андрія, Тригубчука Івана!

З 07 по 10 жовтня 2019 року на базі Сквирського академічного ліцею №2 проведено особисто-командну першість м. Сквири з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів допризовного та призовного віку з нагоди Дня захисника України.

Результати змагань:
Командна першість
І місце –
Сквирський академічний ліцей №2  (101)
ІІ місце –  Сквирський академічний ліцей (86)
ІІІ місце – Сквирська ЗОШ №3 (65)
І
V місце – Сквирський НВК (54)
V
місце – ДНЗ «Сквирське ВПУ» (53)
V
І місце – Сквирська ЗОШ №1 (25)

Особиста першість
І місце – Лугина Анастасія (42) 
Сквирський академічний ліцей №2
ІІ місце –  Орельський Владислав (39) Сквирська ЗОШ №3
ІІІ місце – Арушанян Хачик (34) Сквирський академічний ліцей

Подорож у глиб віків до славетних козаків

Автор: taisa. Дата: 10/09/2019
Публікація: Новини 

8b_10.10.2019 P1280501

Вітаємо команду 8-Б класу з перемогою в історичній вікторині! 1 місце серед учнів шкіл м. Сквири.

9 жовтня 2019 року Сквирський районний центр дитячої та юнацької творчості запросив восьмикласників міських шкіл позмагатися у вікторині знавців історії українського козацтва «Подорож у глиб віків до славетних козаків». Вікторина проходила у 6 раундів, під час яких учні згадували важливі події, пов’язані з козацтвом, відомих гетьманів, козацькі приказки, пісні.

За результатами вікторини І місце виборола команда Сквирського академічного ліцею, ІІ – команда Сквирського академічного ліцею №2 і ІІІ – команда Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Честь ліцею захищали: Добровольська Ілона, Шахрай Вероніка, Майорко Дарина, Олянівський Вадим, Рудківський Вадим, Заруднюк Арсеній.

Спритні козачата четвертих класів

Автор: taisa. Дата: 10/09/2019
Публікація: Новини 

4kl.09.10.2019У Сквирській дитячо-юнацький спортивній школі 09 жовтня 2019 року продовжували випробувати свої сили у змаганнях присвячених Дню Українського козацтва та Дню захисника України четвертокласники міських шкіл. Під час змагань діти з батьками показали уміння долати труднощі, проявили згуртованість, організованість, дружбу. Юні спортсмени завзято боролися за перемогу в кожній естафеті, продемонструвавши спортивну майстерність та справжню волю до перемоги.

Результати змагань:
І місце – Сквирська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1
ІІ місце –  Сквирський академічний ліцей № 2
ІІІ місце – Сквирський НВО
IV
місце – Сквирський академічний ліцей
V
місце – Сквирська ЗОШ І – ІІІ ст. № 3

Усі команди-учасники були нагороджені грамотами та футбольними мячами.

Спритні козачата 3-х класів

Автор: taisa. Дата: 10/08/2019
Публікація: Новини 

3kl.08.10.2019Вітаємо команду 3-х класів з перемогою у спортивних змаганнях! 1 місце серед учнів 3-х класів м. Сквири.

08 жовтня 2019 року у спортивному залі Сквирської дитячо-юнацької спортивної школи проходили змагання присвячені Дню Українського козацтва та Дню захисника України. Третьокласники з нетерпінням чекали, коли разом з батьками зможуть випробувати свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність і командну згуртованість. Не тільки діти, а й батьки старанно із молодечим запалом долали перешкоди.

         Маємо такі результати:
І місце –Сквирський академічний ліцей
ІІ місце – Сквирський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
ІІІ місце – Сквирський академічний ліцей № 2
І
V місце – Сквирська  ЗОШ І-ІІІ ст. № 1
V
місце – Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

Усі команди були нагороджені грамотами та футбольними мячами.

Дякуємо учасникам за активну участь у змаганнях!