Header image alt text

Сквирський ліцей

Екскурсія в біопарк “Золотий фазан”

Автор: taisa. Дата: 09/29/2019
Публікація: Новини

6 7

28 вересня учні 2-А та 2-Б класу здійснили екскурсію в біопарк “Золотий фазан”. Поїздка залишила найкращі враження від вихідного дня. Під час екскурсії учні дізналися, що головна ідея біопарку – створення сприятливих умов для тварин, тому вони почувають себе як справжні господарі. Завдяки цьому спілкування зі звірами та птахами стає ближчим та ще цікавішим. Деяких тварин навіть можна було погладити, чи погодувати. Біопарк здивував дітей своїм розмаїттям. Вони побачили більше 30 видів різноманітних мешканців природи, від маленьких невгамовних мавп до величезних «кораблів пустелі» — верблюдів. Не залишили нікого байдужим птахи, яких у біопарку більше 100 видів! У вольєрах поважно ходять та пританцьовують страуси; стежками прогулюються павичі, пелікани, чорні і білі лебеді, казарки та інші водоплавні.

Переглянути всі фото>>>

Свято знань – 2019

Автор: taisa. Дата: 09/03/2019
Публікація: Новини

02_09_20192 вересня 2019 року в Сквирському ліцеї 2019/2020 навчальний рік розпочався Святом знань. День знань – одне із найголовніших свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Разом із тим, це свято об’єднує всю ліцейну громаду – від найменших, тих хто вперше йде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокласників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя. Це свято всіх учителів, батьків, бабусь та дідусів, хто з хвилюванням та гордістю збиратиме та проводжатиме дітей до школи.

Переглянути всі фото>>>