Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Урочистий захід “Віват, наука молода!”

Автор: taisa. Дата: 06/27/2019
Публікація: Новини 

IMG_20190626_120632_126 червня 2019 року в актовій залі Сквирського Центру творчості відбулося районне свято «Віват, наука молода!». Обдаровану молодь рідного краю, в якій живе палке прагнення осягнути простори науки, дістатись до глибин істини, підкорити вершини знань і прославити звершеннями свою країну, щиро привітали та вручили дипломи переможців: голова Сквирської районної державної адміністрації Василь Васильович Галюк, голова Сквирської районної ради Василь Васильович Гриша, начальник відділу освіти Сквирської райдержадміністрації Олександр Вікторович Заболотний, помічник-консультант депутата Київської обласної ради Леоніда Петровича Глиняного Тетяна Григорівна Власюк. Детальніше

222 226

11 червня 2019 року вчителі Сквирського ліцею Джуська Анна Володимирівна, Осадча Оксана Віталіївна та Сквирської ЗОШ №1 Войцехівська Лілія Вікторівна взяли участь у роботі науково-практичного семінару «Дослідницький STEM проект, планування, організація, реалізація». Семінар відбувся в м. Київ, в Лабораторії експериментальних досліджень «МанЛаб» НЦ «Мала академія наук України».

Програма науково-практичного семінару передбачала розгляд таких питань: Детальніше

Концерт талантів у мовному таборі “Rainbow”

Автор: taisa. Дата: 06/11/2019
Публікація: Новини 

P1540755У мовному таборі “Rainbow” 11 червня 2019 року відбувся концерт дитячих талантів “Our camp has got talent”. Діти готувались до виступів упродовж табірної зміни, і не дивно, що шоу було блискучим і неповторним. Юні учасники виконали пісні англійською мовою. Під гучні аплодисменти пройшла інсценізація казки “The house in the woods”. Весело погрались в action songs “Baby Shark” і “Mr. Golden Sun”. Вдало виконали улюблені хіти та затанцювали запальний танець. У таборі панувала атмосфера доброзичливості та взаємоповаги.

Переглянути всі фото>>>

Пошук скарбів у мовному таборі “Rainbow”

Автор: taisa. Дата: 06/10/2019
Публікація: Новини 

P1540734Тема дня в таборі – “Пошук скарбів”. Що може бути кращим за пошук скарбів? 10 червня 2019 року всі діти літнього мовного табору “Rainbow” разом з вожатими, волонтером Корпусу Миру США в Україні та вчителями вирушили на пошуки скарбів. Діти подорожувати станціями, щоб відшукати скарби Сфінкса, відповідали на запитання й виконували цікаві завдання. Дві команди майже одночасно прибули до фінішу, де знайшли “солодкі” скарби. Наймолодший учасник табору отримав дозвіл розпакувати скриню з гостинцями. У холодку діти смакували солодощами, весело посміхались і дякували за несподіванки та приємні сюрпризи, які завжди чекають на них у мовному таборі. Згадували, як після сніданку відвідали майстер-класи у Сквирському РЦДЮТ. З керівниками гуртків виготовляли красиві вироби, танцювали й співали.

Переглянути всі фото>>>

Морська тематика в мовному таборі “Rainbow”

Автор: taisa. Дата: 06/07/2019
Публікація: Новини 

P1540628День 7 червня 2019 року в літньому мовному таборі “Rainbow” був присвячений морській тематиці. Ранок діти розпочали запальним флешмобом під відомий саундтрек “Under the Sea” з мультфільму “The Little Mermaid”. Після смачного сніданку, який приготували на багатті, діти вирушили на заняття. Там їх чекав таємничий підводний світ і його загадкові мешканці. Медузи, кальмари, кити, восьминоги, акули, краби, дельфіни, морські коники, креветки, черепахи, морські зірки, скати й мідії – дітям сподобалося вчити ці слова англійською та знаходити їх у Word Search Puzzle. Наприкінці дня закріпили засвоєну лексику, створивши яскравий постер-колаж. Дітям давно полюбилися мелодійна action song “Baby Shark” та рухлива гра на свіжому повітрі “Red Rover”. У таборі (на “морському дні”) панувала дружня атмосфера.

Переглянути всі фото>>>

Музичний день в мовному таборі

Автор: taisa. Дата: 06/06/2019
Публікація: Новини 

P15405416 червня 2019 року в мовному таборі “Rainbow” присвятили музичній темі. Конфуцій зазначив, що музика приносить задоволення, без якого людині не обійтися. Тож девіз цього дня – “Music can change the world because it can change people”. День розпочався із музичного привітання, а на заняттях з англійської мови виконували цікаві завдання: “Guess the melody” (“Відгадай мелодію”), “Name the musical instruments” (“Назви музичні інструменти”). Діти практикувались у розпізнаванні музичних жанрів на слух та відшукали назви музичних інструментів у Word Search Puzzle.

Учитель музичного мистецтва Чебан Альона Дмитрівна провела з дітьми захопливі ігри: “Відгадай мелодію”, “Музичні загадки”, “Караоке”, “Музичні завдання”, “Музичні кросворди”, “Пантоміма”, “Загальний спів”. А на подвір’ї ліцею діти влаштували концерт, на якому виконували свої улюблені пісні.

Переглянути всі фото>>>

Середа Олександра – Лідер Київщини!

Автор: taisa. Дата: 06/05/2019
Публікація: Новини 

Вітаємо Середу Олександру, ученицю 11 класу Сквирського ліцею, з отриманням Почесної відзнаки “Лідер Київщини”!

P1540270 Середа Олександра

Олександра Середа очолює районну раду дітей «Лідер» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості й бере активну участь в учнівському самоврядуванні ліцею. Олександра – талановита й цілеспрямована, щороку є переможцем обласних та всеукраїнських етапів Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, англійської мови, конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Двічі отримала перемогу в конкурсі “Космічні фантазії” в номінації “Літературна творчість”, написавши фантастичні оповідання. Має численні перемоги в краєзнавчих та патріотичних конкурсах. Олександра – неперевершена ведуча ліцейних, міських та районних заходів. При зустрічі, її сяюча посмішка, щирість, теплота слів надає оптимізму, радості, впевненості у житті.

Сквирський ліцей пишається своєю ученицею!

День спорту в мовному таборі “Rainbow”

Автор: taisa. Дата: 06/05/2019
Публікація: Новини 

P15404625 червня 2019 року літній мовний табір “Rainbow” поринув у світ спорту, змагань та розваг. “A sound mind in a sound body” – ось девіз сьогоднішнього дня. Вивчивши на заняттях нові слова з теми “Sport”, правильно відповівши на запитання спортивної вікторини, діти вирушили на міський стадіон. На стадіоні відбулися веселі старти для вихованців пришкільних таборів Сквири. Учні ліцею завзято змагалися із суперниками з інших шкіл та в багатьох естафетах отримали перемогу. На завершення змагань провели дружню зустріч з футболу між командами табору “Rainbow”. День промайнув швидко та весело, смачним був обід. Приємною несподіванкою стало морозиво, яким поласували під тінню ліцейних каштанів.

Переглянути всі фото>>>

P15404034 червня 2019 року в літньому мовному таборі “Rainbow” – день мультфільмів. Яскраві і видовищні, цікаві і таємничі, мультфільми завжди були і будуть улюбленими серед дітей будь-якого віку. Цей вид мистецтва ефективно здійснює вплив на формування світогляду, мислення, вчить шанобливому ставленню до інших. Занурившись у фантастичний світ, діти відгадували назви мультфільмів, вправно відшукували слова у Word Search та, звичайно, переглянули фрагменти із улюблених мультфільмів англійською мовою. Усім сподобалось відповідати на запитання вікторини “Are you a true Spongebob fan?”. Учасники табору весело співали вивчені пісні.

Переглянути всі фото>>>

Тема “Квіти” у мовному таборі “Rainbow”

Автор: taisa. Дата: 06/03/2019
Публікація: Новини 

P15403553 червня 2019 року в літньому мовному таборі “Rainbow” заняття з англійської мови та всі цікаві справи були присвячені темі “Flowers”. Саме квіти, яскраві та прекрасні, стали символом дня. Після вивчення нових слів, діти провели практичні заняття на подвір’ї ліцею, закріпивши мовні навички. Команди із завзяттям взяли участь у “Scavenger photo hunt” – фотополюванні. Діти отримали список із назвами квітів англійською мовою. Заданням було відшукати їх та сфотографувати. Команди блискуче впоралися із завданням та зробили чудові фото. Як заохочення за участь у “фотополюванні”, учасники отримали кольорову крейду. Нею швидко скористалися, зображуючи вивчені квіти на асфальті.

Переглянути всі фото>>>

Ми – діти твої, Україно!

Автор: taisa. Дата: 06/01/2019
Публікація: Новини 

DSC04420 DSC04425

31 травня 2019 року учасники мовного табору “Rainbow” Сквирського ліцею, відвідали ІІІ Відкритий Всеукраїнський фестиваль «Ми – діти твої, Україно!», який відбувся в селі Пустоварівка Сквирського району з нагоди Дня захисту дітей. На свято талантів завітали юні творчі обдарування з Київщини, Вінниччини, Житомирщини, діти з лінії розмежування Донецької області. Діти працювали у майстеркласах з декоративного розпису, різьблення по дереву, виготовлення сувенірів з фетру, фоамірану, стрічок, ниток, бісеру. Веселий настрій створювали художники на локації «Аквагрим».

Майстерклас “Всезнайко” для гостей фестивалю проводила учитель української мови та літератури Сквирського ліцею Ярмульська Іванна Володимирівна.

Надзвичайне враження та захоплення викликав виступ ансамблю “Дзвіночки” під керівництвом вчителя музичного мистецтва Чебан Альони Дмитрівни.

На головній сцені фестивалю свої таланти демонстрували вихованці хореографічних колективів та вокалісти, серед яких – учні ліцею. Приємним сюрпризом був «Кошик бажань», з якого діти мали змогу отримати солодкий подарунок та побажання, яке обов’язково має збутися.

Переглянути всі фото>>>