Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Батьківські збори в майбутніх 1-х класах

Автор: taisa. Дата: 05/30/2019
Публікація: Новини 

P1540260 P1540265

30 травня 2019 року в Сквирському ліцеї відбулися інтерактивні батьківські збори на тему “Поради батькам майбутніх першокласників”. Зустріч розпочалася з родинного кола, де батьки познайомилися з учителем, один з одним, висловили побажання майбутнім першокласникам, об’єдналися в творчі групи. У групах обговорили та висловили думки про психологічну, фізіологічну, інтелектуальну готовність дітей до школи. Працювали над складанням режиму дня учня, спілкувалися з учителями з питань виховання та навчання дітей.

День казок у мовному таборі Сквирського ліцею

Автор: taisa. Дата: 05/30/2019
Публікація: Новини 

P154024430 травня 2019 року в мовному таборі “Rainbow” діти мали змогу поринути в цікавий світ казок, а також і кожному стати казковим персонажем. У часники табору проводять заняття у трьох аудиторіях із вчителями англійської мови та волонтером Корпусу Мирі США в Україні. Діти грали в лексичну гру “Відгадай казку” (“Guess the fairy tale”), малювали улюблених казкових героїв, оформили яскраві постери за мотивами англійських та американських казок. Переглянули мультфільм “The Princess and the pea”. Завзято та дружно працюючи, створили яскраві маски та декорації до казки “The house in the wood” та інсценізували її.

Переглянути всі фото>>>

Тема “Космос” у мовному таборі “Rainbow”

Автор: taisa. Дата: 05/29/2019
Публікація: Новини 

P154011529 травня 2019 року в мовному таборі “Rainbow” Сквирського ліцею панувала космічна тема. Учителі англійської мови Олена Олександрівна Пясецька та Новосельчан Олена Станіславівна, волонтер Корпусу Миру США Лора Олбрайт, вожаті Гуменюк Діана, Кашицин Дмитро, Цап Валерія, працюючи з дітьми в групах, засвоїли нову лексику з теми “Космос”, провели віртуальну мандрівку Сонячною системою, вивчили пісню, яку презентуватимуть на табірному гала-концерті. Детальніше

Другий день мовного табору – “Планета тварин”

Автор: taisa. Дата: 05/28/2019
Публікація: Новини 

Табір 2Тема другого дня у літньому мовному таборі “Rainbow” – Animal Planet. Традиційно ранок розпочався із ранкової зарядки під ритмічний танець “HokeyPokey”. Діти повторювали рухи за волонтером Корпусу Миру Лорою Олбрайт та вожатими. На заняттях діти мандрували планетою тварин, вивчаючи нові англійські слова за допомогою цікавих лексичних ігор. Дітям сподобалась гра “Hangman” з Лорою Олбрайт. Учасники табору застосували знання на практиці, створивши яскраві колажі та постери. Діти правильно виконали інструкції під час лексичного завдання “Can I have a pet?”. Усім сподобалось виконувати пісню “We are going to the zoo” та повторювати рухи під час звучання пісні “Baby shark”.

Переглянути всі фото>>>

Відкриття літнього мовного табору “Rainbow”

Автор: taisa. Дата: 05/27/2019
Публікація: Новини 

табір 127 травня 2019 року розпочав роботу ліцейний мовний табір “Rainbow”. День відкриття табірної зміни видався надзвичайно теплим і сонячним. Для створення чудового настрою розпочали день ранковою зарядкою, яку провела волонтер Корпусу Миру США в Україні Miss Albright. Під час відкриття табору три загони представили свої назви та девізи. Детальніше

Останній дзвоник у Сквирському ліцеї

Автор: taisa. Дата: 05/24/2019
Публікація: Новини 

P1530625 P1530674

Травень увінчав закінчення 2018/2019 навчального року цвітом каштанів, яскравою зеленню трав, запашними ромашками. У сонячний, весняний день, 24 травня 2019 року, ліцейна родина завітала на свято Останнього дзвоника.

Пропонуємо перегорнути сторінки цієї чудової події у житті нашої ліцейної громади. Детальніше

52 51

22 травня в м.Біла Церква на базі ЗОШ №3 та ЗОШ №18 проходив ІІІ (обласний зональний) етап «Футбольні надії Київщини» серед учнів 1-2 та 3-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Сквирщину в обох вікових групах представляли учні НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів”. Футбол у Сквирі надзвичайно популярний, а про команду “Оріон”, яку тренує Лінчук Богдан Олександрович, знають і за межами Київської області. Тому й радує те, що “оріонівці” є учнями Сквирського ліцею і саме вони представляли свою школу в цих змаганнях.

Команда 1-2 класів, керівник Музика Лариса Петрівна, зіграла три гри:
Терезино 0:6 Сквира,
Валодарка 0:7 Сквира,
Біла Церква 9:0 Сквира
і у підсумку посіла ІІ місце!

Команда 3-4 класів, керівник Боярська Олена Анатоліївна, зіграла також три гри: Володарка 0:6 Сквира,
Терезино 0:5 Сквира,
Біла Церква 5:4 Сквира,
команда також посіла ІІ місце!

Бажаємо “оріонівцям” і тренеру Богдану Лінчуку успіхів і перемог!

З упевненістю можемо стверджувати: футбол на Сквирщині набирає обертів!!!

VІ Легкоатлетичний пробіг «500 метрів до канікул»

Автор: taisa. Дата: 05/22/2019
Публікація: Новини 

Переможці пробігу22 травня 2019 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” відбувся традиційний легкоатлетичний пробіг “500 метрів до канікул”. Розпочався спортивний захід лінійкою, на якій учитель фізкультури Василь Васильович Потьомкін оголосив правила кросу. Учні змагалися у швидкості за віковими категоріями: 5-7 класи та 8-10 класи. Детальніше

Вітаємо учнів Сквирського ліцею – переможців Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Дослідник» та вчителя фізики Гетьман Ірину Володимирівну!

Бучок Д. Васківська М. Заруднюк А. Гетьман І.В. Тесельський І. Гетьман І.В.

Національний центр «Мала академія наук України» у квітні-травні 2019 року проводив Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Дослідник». Змагання відбувається в номінаціях «Історія», «Екологія», «Техніка» й «Астрономія» за інноваційною методикою, що передбачає ефективну пропедевтику всіх видів діяльності учнів МАН України на засадах дистанційного навчання із залученням інтернет-технологій. Учасники конкурсу мають змогу відчути себе дослідниками і долучитися до винахідництва та наукового пошуку незалежно від місця проживання. Детальніше

P153018916 травня 2019 року Соколенко Олександр Тарасович, студент 6 курсу Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, провів лекцію для учнів 10 та 11 класів Сквирського ліцею на тему “Інфекційні хвороби, що передаються статевим шляхом”. Захід проведено у рамках проекту “Увімкни світло” від програми “Завтра.UA”. Соколенко Олександр Тарасович є переможцем Конкурсу – 2018/19 Стипендіальної програми «Завтра.UA».

У 2018 році стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука за підтримки Фундації Coca-Cola провели 2-й літній табір «YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity» для українських студентів. 100 учасників – 50 студентів з тимчасово переміщених ВНЗ із окупованих територій Сходу України та 50 із університетів інших регіонів – разом розробили 12 проектів, спрямованих на соціальну інтеграцію молоді в Україні. Чотири найкращі ідеї отримали фінансування від Фонду Віктора Пінчука. Проект під назвою «Увімкни світло» посів ІІІ місце. Він передбачає проведення освітніх заходів для молоді та дітей з питань безпечного сексу та анатомо-фізіологічних особливостей організму. Над проектом працювали Лілія Аблезгова, Богдан Андрійчук, Лілія Давигора, Роман Линник, Віталій Плохушко, Роман Плохушко, Олександр Соколенко та Анна Троць.

Проект “Medical school education”

Автор: taisa. Дата: 05/17/2019
Публікація: Новини 

P1530028 P1530036

14 травня 2019 року учениця 10 класу Сквирського ліцею Кузніцова Анастасія представила свій проект «Medical school education» (MSE) та провела опитування учнів 8-10 класів, з метою подальшого розвитку ідеї цього Startup. Детальніше

ЯК СТВОРЮЮТЬ МАЙБУТНЄ

Автор: taisa. Дата: 05/17/2019
Публікація: Новини 

IMG-2f051339871206bec56cd2a64bcdbccc-VУ новому проекті НЦ «МАНУ» школярі Cквирського ліцею Цимбалюк Анастасія, Кузніцова Анастасія, Дейнека Ольга удосконалювали навички одного з найперспективніших напрямів науки ‒ біотехнології. «Biotech Startup Week» ‒ так називається ІІ Всеукраїнська наукова профільна школа, яка відбулася з 22 по 26 квітня. Цього року її проведення стало можливим завдяки співпраці з «UF Incubator», створеного на базі НЦ «МАНУ», і Центру інновацій «Сходи в Майбутнє». Детальніше

33 тиждень за Новою українською школою в 2-Б класі

Автор: taisa. Дата: 05/16/2019
Публікація: Новини 

2-Б 1 2-Б 2

33 тиждень (з 13 по 17 травня) у 2-Б класі за експериментальною програмою НУШ має тему: “Як поети обирають слова серед декількох можливих?”. Другокласники створили ментальну карту на тему: “Що ми знаємо про слова?”. Учні об’єдналися в групи. Кожна мала своє завдання: Які бувають слова? Що можна зробити зі словами? Де і як використовують слова? Звідки беруться знання про слова? З чого складаються слова?
Чим можна замінити деякі слова?
Ментальна карта збагатилася дитячими повідомленнями, що слова замінюють піктограмами, мімікою, жестами, звуковими сигналами. З’явився блок, який повідомляє, що слова бувають однозначні та багатозначні, з прямим і переносним значенням. Протягом тижня другокласники робили лінгвістичні відкриття, проводили мовні дослідження, висували гіпотези.

Ми у вишиванках!

Автор: taisa. Дата: 05/16/2019
Публікація: Новини 

День вишиванки 2019Одягнімо, друже, вишиванки —
Наш чарівний український стрій.
Не для когось, не для забаганки,
А для себе, вірний друже мій.

Сьогодні українці одягли весь світ у вишиванки. Всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. 16 травня 2019 року вся країна відзначає одне з найсамобутніших свят української культури – День вишиванки. Цього дня всі охочі приходять на роботу або навчання в українській вишитій сорочці. Сонячно, піднесено, натхненно, сповнене гарним настроєм, пройшло свято вишиванки і в Сквирському ліцеї. Учні продемонстрували повагу до українських традицій, утворивши ліцейне сонечко.

Переглянути всі фото>>> Детальніше

Свято “Прощавай, Букварику!”

Автор: taisa. Дата: 05/15/2019
Публікація: Новини 

Свято Букваря 201915 травня 2019 року в 1-А та 1-Б класах відбулося свято прощання з Букварем. Вчителі привітали дітей з важливою шкільною подією та вручили свідоцтва про успішне завершення курсу навчання за Букварем. На святі були присутні казкові герої: Королева книг, Мальвіна й Буратіно, Лисичка та зайчик, а звеселяла всіх Баба Яга. Діти декламували вірші та співали пісні, показали високий рівень сценічної майстерності. Кожен виступ супроводжувався дружніми оплесками батьків.

Переглянути всі фото>>>