Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

P1500712На запит районного методичного кабінету відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації (завідувач – Корбут Людмила Анатоліївна) розпочато проведення сертифікаційного навчально-методичного заходу з підвищення кваліфікації з теми «Реалізація положень Закону України «Про освіту» і Концепції «Нова українська школа» у практиці роботи закладів загальної середньої освіти» для керівників закладів загальної середньої освіти (далі – ЗЗСО) Сквирського району.

Відповідно до програми заходу 28 березня 2019 року проведено першу сесію (на базі інформаційно-ресурсного центру навчально-виховного комплексу «Сквирський ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Сквирської районної ради Київської області»), у ході якої опрацьовано модулі: Детальніше

Оголошення

Автор: taisa. Дата: 03/28/2019
Публікація: Новини 

01 квітня 2019 року відбудеться зустріч
з майбутніми першокласниками, які навчатимуться в 1 класі
навчально-виховного комплексу
«Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів»
з 01 вересня 2019 року,
та зустріч з їхніми батьками.

Початок зустрічі о 13.00

P150050226 березня 2019 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти Сквирської РДА відбувся методичний фестиваль, який є своєрідним підсумком фахового зростання творчої діяльності педагогів. Учать у заході взяли педагоги Сквирського ліцею: Боговик Оксана Петрівна, Боярська Олена Анатоліївна, Гудзенко Наталія Василівна, Кочина Валентина Сергіївна, Момотенко Ірина Володимирівна, Ніколаєнко Світлана Василівна, Поліщук Наталія Іванівна, Храпак Наталія Анатоліївна. Методичний фестиваль розпочався районною педагогічною виставкою «Освіта Сквирщини». Учителі презентували нові матеріали, що розкривають кращі здобутки та інноваційний пошук найдосвідченіших освітян. Протягом дня проходили творчі зустрічі вчителів-предметників, вихователів дошкільних навчальних закладів, вчителів початкових класів. Педагоги обговорювали найактуальніші теми реформування системи освіти в умовах упровадження Концепції нової української школи.  Детальніше

1226 березня 2019 року на базі Сквирського НВК відбувся семінар-тренінг для класних керівників 4-х класів на тему «Емоційні розлади у дітей молодшого шкільного віку». Участь у семінарі взяли вчителі Сквирського ліцею Боговик Оксана Петрівна та Боярська Олена Анатоліївна. Тренінг підготували і провели практичні психологи Сквирського ДНЗ №6 «Ромашка» Ярова Т.В., Сквирського ДНЗ №2 «Малятко» Петренко Т.В., методист РМК Левчук Світлана Станіславівна.

Лідери27 березня 2019 року в актовій залі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся районний збір лідерів учнівського самоврядування «Ти – лідер: твори, вивчай, перемагай!». Організаторами заходу були методичний кабінет відділу освіти Сквирської райдержадміністрації та вихованці Сквирської районної ради дітей «Лідер» Центру творчості, серед яких – учні Сквирського ліцею: Середа Олександра, Ходаківська Анна, Цимбалюк Анастасія, Мельніченко Вікторія, Ковалько Дарина.
Детальніше

Вітаємо Яценко Аліну Юріївну, ученицю 5-А класу Сквирського ліцею з перемогою в районних змаганнях з тенісу настільного!

Яценко АлінаПотьомкін В., Яценко А.

Яценко Аліна посіла 3 місце серед дівчат 2017 року народження.

25 березня 2019 року в Сквирській ДЮСШ відбулися змагання з тенісу настільного серед учнівських  команд закладів загальної середньої освіти Сквирського району. В змаганнях взяли участь десять закладів освіти. За умовами проведення змагань,  учасники мали змогу поборотися за призові місця, як в індивідуальному так і в командному заліку. Команду Сквирського ліцею представляли Іщенко Ілля, учень 4-А класу, Орел Ілля, учень 5-Б класу, Васильчук Артем, учень 6-А класу, Тишкевич Олександр, учень 8 класу, Винник Юлія, учениця 9 класу, Слободенюк Павло, учень 9 класу. Перемогу для ліцею виборола юна тенісистка Яценко Аліна, учениця 5-А класу. Вітаємо тренера Потьомкіна Василя Васильовича, вчителя фізичної культури, з перемогою у змаганнях.

Переглянути всі фото>>>

Після закінчення турніру переможці та призери змагань в індивідуальному заліку були нагородженні медалями, грамотами та пам’ятними подарунками від аматорської команди міста Сквира з тенісу настільного. 

Ліцеїсти – члени команди-переможця з гандболу

Автор: taisa. Дата: 03/24/2019
Публікація: Новини 

IMG_463823-24 березня 2019 року в спортивному залі Сквирської  ДЮСШ ім. ЗТУ Воропая П.М.  відбулися змагання з гандболу серед юнаків 2007-2008 р.н. на призи міського голови В.А. Скочка. У змаганнях взяли участь команди з міст Благовіщенське (Кропивницька область), Рокитне, Бровари, Сквира. За умовами змагань команди були поділені на дві групи, де мали змогу поборотися за вихід до фінальної частини. У фінальній зустрічі команда “ДЮСШ Сквира-1″ виборола 2 місце, поступившись команді “ДЮСШ Благовіщенське”.

Вітаємо команду Сквирської ДЮСШ та тренера Гурського Сергія Іполитовича з другим місцем у турнірі!

Членами сквирської команди є учні ліцею: Поліщук Максим (4-Б клас), Березовський Євгеній, Подолян Назар, Щеглюк Володимир (6-А клас).

 

Всеукраїнський турнір з боксу

Автор: taisa. Дата: 03/23/2019
Публікація: Новини 

Вітаємо учнів Сквирського ліцею – переможців та призерів Всеукраїнського турніру з боксу!

Арушанян Хачик, Нагібнєв Давід21 по 23 березня 2019 року в м. Біла Церква відбувся Всеукраїнський турнір з боксу присвячений пам’яті гетьмана України Івана Мазепи. Змагання проводилися за підтримки федерації боксу в Київській області. Сквирський район приставляли одинадцять вихованців Сквирського ДЮСШ ім. ЗТУ Воропая П.М., серед яких є учні Сквирського ліцею. Шість учасників стали переможцями та призерами змагань у своїй вагові категорії це:

  • Арушанян Рустам 2008 р.н. вага 30 кг. – І місце, учень 4-А класу
  • Скамаровский Владислав 2004 р.н. вага 63 кг. – І місце;
  • Нагібнев Давид 2002 р.н. вага 64 кг. – І місце, учень 10 класу
  • Арушанян Хачик  2003 р.н. вага 54 кг. – ІІ місце, учень 10 класу
  • Самойленко Ян 2004 р.н. вага 51 кг. – ІІ місце;
  • Гетманчук Єгор – 2008 р.н. 30 кг. ІІІ – місце, учень 5-А класу.

Вітаємо всіх юних боксерів та їх наставників Петросяна Давида Робертовича та Петросяна Айказа Робертовича.

 

Тиждень дитячого читання

Автор: taisa. Дата: 03/23/2019
Публікація: Новини 

1 2 3

Щороку бібліотекар закладу освіти Трегуб Надія Петрівна проводить Тиждень дитячого читання. У час, перенасичений інформацією, цей захід набуває особливого значення – привертає увагу до проблеми читання, допомагає учням відчути радість від спілкування з книгою. Тиждень дитячого читання в Сквирському ліцеї розпочався з відкриття виставок нових надходжень: “Нову книгу погортай – у світ цікавий завітай”, “Ці книги читати престижно”. Ліцеїсти взяли участь у створенні фотоколажу “Книга у моїй сім’ї”. З учнями 2-А та 3 класу бібліотекар провела диспут “Кидай мишку – бери книжку”. Учні 4-х класів виготовили закладки у книги, виявивши творчість та фантазію. Бібліотека закладу поповнилася новими книгами, які подарували вчителі Кочина Валентина Сергіївна та Супрун Леся Петрівна.

Міжнародний день щастя

Автор: taisa. Дата: 03/20/2019
Публікація: Новини 

10-БМіжнародний день щастя – одне з найоригінальніших і водночас незвичних свят. Традиційно його відзначають саме 20 березня – в день весняного рівнодення, коли ніч практично зрівнюється зі світлою частиною доби. Автори ідеї хотіли показати: на щастя абсолютно всі мають рівні права, як і на те, аби щодня зустрічати сонце. Детальніше

Підсумки акції з виготовлення шпаківень

Автор: taisa. Дата: 03/20/2019
Публікація: Новини 

DSC0431920 березня 2019 року підведено підсумки акції з виготовлення шпаківень “А ми удвох із татом …”. Завершенням акції стало розміщення шпаківень у центральному парку м. Сквири біля головної площі. Розмістити шпаківні допомогли працівники Сквирського комунального господарства на чолі з начальником із благоустрою міста Музикою Сергієм Олександровичем. Усього виготовлено 37 шпаківень, декілька шпаківень розмістили на території ліцею, решту – в парку. Усі учасники акції отримали Подяки. Дякуємо батькам за здійснення доброї справи для природи навколишнього світу.

Переглянути всі фото>>>

Конкурс декламаторів у 3 класі

Автор: taisa. Дата: 03/19/2019
Публікація: Новини 

3 клас19 березня 2019 року в 3 класі Сквирського ліцею пройшов конкурс декламаторів поезій українських поетів. 17 учнів класу з 29 отримали грамоти за участь у конкурсі.

Зустріч з поліцієюУ день профілактики правопорушень 19 березня 2019 року учні 5-А, 5-Б та 6-Б класів Сквирського ліцею зустрілися з Чумак Наталією Дмитрівною, інспектором з ювенальної превенції сектору превенції Сквирського відділу поліції ГУНП в Київській області. Наталія Дмитрівна провела бесіду на тему: “Стоп булінг”. Діти переглянули відеофільми про права та обов’язки учнів, про булінг – його наслідки та відповідальність за вчинені дії.

IMG_20190312_15200312 березня 2019 року згідно плану науково-практичних масових заходів Національної академії педагогічних наук України на 2019 рік відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Ціннісні засади реалізації ідей Нової української школи». Організатори конференції – Відділення загальної педагогіки та філософії освіти НАПН України; Інститут проблем виховання НАПН України; КНЗ КОР «Київський обласний інститут  післядипломної освіти педагогічних кадрів». Детальніше

DSC04300 DSC04302

У день профілактики правопорушень 19 березня 2019 року в 4-Б класі Сквирського ліцею пройшов інтерактивний захід “Права та обов’язки учнів”. Учні створювали Дерево прав та обов’язків учнів, проводили асоціативний кущ, переглянули мультфільми про права та обов’язки дітей.