Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

P147065214 грудня 2018 року вчитель мистецтва НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” Свердлик Наталія Вікторівна провела майстер-клас для вчителів Сквирського району. Під час вивчення теми “Музичне, театральне, декоративно-прикладне мистецтво Ренесансу” учні 8 класу продовжили роботу над створенням лепбука. Метод Lapbook досить популярний на уроках у європейських та американських вчителів. У сучасній українській школі лепбук тільки-но набуває поширеності. У такий спосіб можна опановувати нові знання, у яскравих формах творчо структуруючи нову інформацію. Свердлик Наталія Вікторівна презентувала способи оформлення навчального матеріалу, щоб творча тека була місткою та змістовною.

Переглянути всі фото>>>

Тренінгове заняття “Гендерна освіта”

Автор: taisa. Дата: 12/14/2018
Публікація: Новини 

1Гендерна освіта є важливим кроком до дорослого життя. Тренінгове заняття з учнями 10 класу НВК “Сквирський ліцей ЗОШ І-ІІ ступенів”, яке пройшло 14 грудня 2018 року, було цікавим та емоційним. Питання гендерної рівності є актуальним у  суспільстві. Мета заняття – формування неупередженого ставлення до представників обох статей. Учням були запропоновані інтерактивні вправи, для кращого розуміння іншої статі. Кожен з учасників висловив свою думку та позицію. Висновком стали слова: “Повага – це розуміння і сприйняття власної цінності. Якщо ти не поважаєш себе, ти не зможеш поважати інших”. Повага завжди починається з себе.

Зустріч зі студентами та викладачами КНУКіМ

Автор: taisa. Дата: 12/12/2018
Публікація: Новини 

P147060911 грудня 2018 року учні 11 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” провели зустріч із студентами та викладачами Київського національного університету культури і мистецтв (КНУКіМ). За словами гостей: “Університет культури – потужна освітня платформа з престижними творчими і бізнес-спеціальностями. Це мрія багатьох амбітних абітурієнтів”. Ліцеїсти із зацікавленням спілкувалися зі студентами ВНЗ та виявили бажання відвідати університет на День відкритих дверей.

Районний брейн-ринг «Підліток і право»

Автор: taisa. Дата: 12/11/2018
Публікація: Новини 

Вітаємо команду Сквирського ліцею з 1 місцем у районному брейн-рингу “Підліток і право”!

P124083811 грудня 2018 року  в рамках тижня права у Сквирському районному центрі дитячої та юнацької творчості серед учнів 9 класів Сквирського району пройшов традиційний турнір юних знавців права – брейн-ринг «Підліток і право».

Сквирський ліцей представляла команда: Слободенюк Павло, Дейнека Ольга, Невінчана Еліна, Винник Юлія, Середа Богдан.

У заході взяли участь 9 команд шкіл міста та району.  Учні змагалися у 7 раундах та змогли продемонструвати не тільки знання з основ правознавства, а й показати власну ерудованість, вміння працювати командою, швидко знаходити правильні рішення у нестандартних ситуаціях.

За підсумками гри 1 місце виборола команда НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів», ІІ місце – учні Горобіївського НВК, ІІІ місце – команда Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. Усі інші учасники заходу нагороджені дипломами за активну участь.

Екскурсія в Сквирський районний суд

Автор: taisa. Дата: 12/10/2018
Публікація: Новини 

14 15

Напередодні Всеукраїнського тижня права учні 9 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” відвідали Сквирський районний суд. Співробітниця суду Світлана Миколаївна Олефір ознайомила дев’ятикласників з особливостями роботи суду. Учнів запросили в залу судових засідань, де вони змогли відчути атмосферу законності та правопорядку.

Зустріч з інспектором ювенальної превенції

Автор: taisa. Дата: 12/10/2018
Публікація: Новини 

10 12грудня 2018 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” відбулася зустріч із старшим інспектором ювенальної превенції Котюк Дариною Геннадіївною на тему “Відповідальність неповнолітніх та протидія насильству”, присвячена Всеукраїнському тижню права.  Дарина Геннадіївна роз’яснила учням їхні права та обов’язки. Інспектор порадила, як діяти в разі скоєння насильства щодо них або їхніх близьких. Школярі були активними учасниками обговорення питань з адміністративної та кримінальної відповідальності.

Свято “З родини йде в життя людина”

Автор: taisa. Дата: 12/07/2018
Публікація: Новини 

P14705856 грудня 2018 року в 6-Б класі НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” відбулося родинне свято “З родини йде в життя людина”. Під час проведення заходу панувала творчість, щирість, дружба і любов. Діти разом з батьками брали участь у всіх конкурсах, які проводила класний керівник Мишакова Ліана Богданівна. Свято об’єднало всіх у єдину дружну класну родину!

Переглянути всі фото>>>

Успішний виступ команди “Вершники”

Автор: taisa. Дата: 12/07/2018
Публікація: Новини 

Вітаємо команду “Вершники” Сквирського ліцею з 1 місцем у конкурсному випробуванні “Фізична підготовка”!

1 2

6 грудня 2018 року відбувся районний військово-патріотичний квест-змагання “Воїни України”, присвячений Дню Збройних сил України. Сквирський ліцей представляла команда учнів 9-11 класів “Вершники”: Тригубчук Іван, Арушанян Хачик, Кашицин Дмитро, Ільченко Андрій, Савчук Владислав, Марков Денис, Харитонкіна Ксенія, Ходаківська Анна, Середа Богдан, Миколюк Дмитро, Суслов Данііл, Нагібнєв Давід, Невінчана Еліна, Винник Юлія.

У конкурсі “Фізична підготовка” Арушанян Хачик, Суслов Данііл, Нагібнєв Давід, Марков Денис вибороли 1 місце.

Засідання педагогічної студії з хімії

Автор: taisa. Дата: 12/07/2018
Публікація: Новини 

P14704986 грудня 2018 року на базі НВК «Сквирський ліцей-ЗОШ І-ІІ ступенів» пройшло засідання районної педагогічної студії з хімії. Вчитель хімії Момотенко Ірина Володимирівна презентувала питання «Реалізація ідей НУШ в старшій школі».

Ірина Володимирівна продемонструвала відеозаписи зі своїх уроків, на яких представлено виконання учнями хімічних експериментів під час виконання практичних робіт.

P1470360“Хто попереджений – той захищений” – під таким гаслом, було проведено інтерактивне заняття для учнів 9 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів». Здоров’я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.

Проведені заходи сприяють підвищенню рівня інформованості учнів про соціально-небезпечні хвороби, подолання психологічних бар’єрів та формування толерантного ставлення до людей із ВІЛ-позитивним статусом. Важливим було саме питання хвороб, які передаються статевим шляхом, симптоматику цих хвороб та лікування. Учням було запропоновано перегляд відео-лекторію. Отримані знання було обговорено, кожен учень висловив свою думку, закріпили досягнуті знання виконанням вправ. Детальніше

Урок музичного мистецтва в 6-Б класі

Автор: taisa. Дата: 12/05/2018
Публікація: Новини 

P1470460 P1470472

5 грудня 2018 року в 6-Б класі Сквирського ліцею вчитель музичного мистецтва Чебан Альона Дмитрівна провела відкритий урок з теми “Музичні жанри в театрі і кіно. Опера”.

P14703645 грудня 2018 року на базі НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» відбувся семінар-практикум для слухачів курсів підвищення фахової кваліфікації вчителів української мови і літератури із проблеми «Технології розвитку творчих здібностей учнів в освітньому процесі  Нової  української  школи» (Розробники: Плівачук К.В., Заболотний О.В.) Детальніше

P14703544 грудня 2018 року вчитель історії НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” Козлова Ольга Леонідівна провела майстер-клас з теми “Методи формування історичної компетентності учнів”. Комплексним показником рівня історичної освіти є історична компетентність учнів, тобто здатність пізнавати минуле, заснована на знаннях, ціннісних орієнтирах і досвіді, набутих під час навчання. Ольга Леонідівна запросила колег – педагогів зі шкіл Сквирського району, відвідати урок з історії України у 7 класі  – “Київська Русь за Володимира Мономаха та його сина”. На уроці вчитель використала вправи з розвитку критичного мислення. Під час проведення з педагогами круглого столу обговорювалися питання розвитку уміння орієнтуватися в історичному часі, встановлювати причино-наслідкові зв’язки, розглядати суспільні явища в конкретно-історичних умовах, формулювати оцінку історичних подій та історичних постатей.

Переглянути всі фото>>>

P147033030 листопада 2018 року з нагоди святкування 50-річчя Чубинецького НВК відбувся навчальний спортивно-туристичний захід «Характерник – 2018». Учень 3 класу Сквирського ліцею Стригун Тімур виборов 3 місце в змаганнях з шахів. Вітаємо переможця шахового турніру та бажаємо нових досягнень у прекрасній і величній грі!