Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Реформування системи освіти: висока якість, сучасний освітній простір, умотивований учитель

 

Початок роботи коуч-студій о 10:00

28 серпня 2018 року

Психолого-педагогічні основи організації сучасного освітнього середовища закладу дошкільної освіти, сприятливого для формування гармонійно розвиненої особистості дошкільника (для керівників та вихователів ЗДО)

Сквирський ЗДО №6 «Ромашка»

Нейропсихологічний механізм формування життєвих компетенцій молодшого школяра (для шкільних психологів та вчителів початкових класів)

Сквирський РЦДЮТ

Детальніше

До уваги учнів, батьків, вчителів!

Автор: taisa. Дата: 08/21/2018
Публікація: Новини 

WP_20180821_17_20_28_Pro_LIСвято Першого дзвоника в Сквирському ліцеї та школах Сквирського району відбудеться 03 вересня 2018 року.

З урахуванням рекомендацій Міністерства освіти і науки України, рішень, переданих навчальними закладами до відділу освіти Сквирської РДА, свято Першого дзвоника в усіх школах Сквирського району відбудеться 03 вересня 2018 року. Початок о 09:00.

О 10:00 буде проведено перший урок за темами, рекомендованими МОН України, а також решта уроків за розкладом навчального закладу.

Районні святкові заходи

Автор: taisa. Дата: 08/20/2018
Публікація: Новини 

Снимок23-24 серпня 2018 року  відбуватимуться  районні святкові заходи  «Одна любов  у мене – Україна!» до Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці  Незалежності України.

Доводимо до Вашого відома змінену програму свята. Детальніше

СнимокІнформуємо про функціонування навчальної платформи для вчителів, які викладатимуть англійську мову в 1 класі з 2018-2019 навчального року. Детальніше

Дводенне навчання вчителів 1-х класів

Автор: taisa. Дата: 08/11/2018
Публікація: Новини 

P12209948-9 серпня 2018 року вчителі Сквирського ліцею Галашевська Світлана Володимирівна та Храпак Наталія Анатоліївна взяли участь у дводенному навчанні для вчителів 1-х класів  ігровим та діяльнісним методам із використанням ігрових наборів  LEGO, яке відбулося на базі РМК відділу освіти Сквирської РДА. Тренер Федченко О.М., вчитель-методист Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім.П.Тисьменецького запропонувала увазі колег приклади завдань, які можна виконувати з допомогою конструктора LEGO.

10 серпня вчителі 1-х класів продовжили підготовку до роботи в нових умовах НУШ. Начальник відділу освіти Сквирської РДА Заболотний О.В. проінформував педагогів із  ходом забезпечення 1-х класів новими засобами для навчання. Також за його сприяння фахівець з комп’ютерних технологій у ІТ Сфері Бабенко Владислав  провів практичні заняття  з основ використання мультимедійної техніки.

Пройшовши фахову  підготовку до роботи в умовах НУШ, педагоги  з оптимізмом чекають початку нового навчального року.