Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

З 13 липня 2018 року оновлюється база даних Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», що інформує абітурієнтів про умови вступу та хід вступної кампанії до закладів вищої освіти України.

На сайті доступна інформація про конкурсні предмети для вступу на ту чи іншу спеціальність, ліцензовані обсяги, коефіцієнти, що застосовуються до конкурсних балів вступника тощо. Окрім того, розміщена актуальна контактна інформація навчальних закладів, а також файли з умовами прийому до кожного закладу вищої освіти.

Снимок

Інформація розміщена на сайті Міністерства освіти і науки України

З докладною таблицею прохідних балів 2017-го можна ознайомитися тут.

Розпочато подачу заяв на вступ до вишів

Автор: taisa. Дата: 07/12/2018
Публікація: Новини 

Шановні абітурієнти!

СнимокЗ 12 липня 2018 року через електронні кабінети розпочато подачу заяв на вступ до вишів. Їх прийом триватиме до 18-ї години 26 липня.

Для подачі заяв перейдіть за посиланням:

Снимок (1)

 

Департаменти (управління) освіти і науки
обласних,Київської міської
державних адміністрацій
Обласні заклади післядипломної
педагогічної освіти

Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти
навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

Шановні колеги!

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році, розроблені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.

Просимо довести їх до відома вчителів закладів загальної середньої освіти.

З повагою заступник Міністра Павло Хобзей Детальніше

СнимокІнформуємо про старт функціонування навчальної платформи для вчителів, які  викладатимуть англійську мову у 1 класі з 2018-2019 навчального року.

Платформа є частиною спільної програми Міністерства освіти та науки України, Британської Ради, Cambridge University Press та Cambridge Assessment English з метою підтримки реформи освіти та підготовки вчителів іноземних мов до викладання в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа», яка розміщена за посиланням nus-english.com.ua. Вивчивши основні матеріали на сайті, вчитель зможе пройти тест і отримати електронне підтвердження про проходження курсу (Notification of Completion). Детальніше

flex.jpg.pagespeed.ce.i8ftRe2eP2На виконання доручення департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 06.06.2018 № 1886/12-01-12 та відповідно до листа організації Американських Рад з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS    (American Councils)  від 05 червня 2018 року щодо поширення інформації та сприяння участі учнів 8-10-х класів закладів загальної середньої освіти Київщини у «Програмі обміну майбутніх лідерів» (FLEX) повідомляємо, що тестування для старшокласників, які навчаються у Київській області, буде проходити у тест-центрі на базі Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» у місті Біла Церква. Детальніше

P1220945 P1220960 P1220972

05 липня 2018 року у районному методичному кабінеті відділу освіти Сквирської райдержадміністрації відбулася стратегічна сесія «Нова українська школа – школа успіху». На зібранні були присутні педагогічні працівники, керівники закладів середньої освіти. Сквирський ліцей представляли Ярмульська Іванна Володимирівна, вчитель української мови та літератури, і Телегей Марина Ігорівна, практичний психолог. Детальніше