Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Зустріч випускників 1998 року

Автор: taisa. Дата: 06/30/2018
Публікація: Новини 

P145024630 червня 2018 року в Сквирському ліцеї відбулася зустріч випускників, які закінчили ліцей у 1998 році. На той час у навчальному закладі класи називалися профільними курсами. Випускники IV курсу: філологічного, математичного і природничого сьогодні святкували 20-річний ювілей. Щасливі, усміхнені, успішні колишні ліцеїсти з радістю поринули у спогади про дитинство. Із трепетом у серці слухали розповіді вчителів про шкільні роки, навчання, світ юності. Згадали уроки, веселі ліцейні свята, КВК, туристичні мандрівки в села Буки, Ленінське, Тхорівку, Антонів. Як висловилися вчителі, ці учні стояли у витоків створення ліцею, вони були натхненням і надією закладу, творцями слави і неповторних сторінок історії. То ж найкращі слова побажань звучали на адресу випускників, нехай щасливою буде їхня доля!

Переглянути всі фото>>>

Свято в Сквирському ліцеї “Випуск – 2018″

Автор: taisa. Дата: 06/29/2018
Публікація: Новини 

P145005728 червня 2018 року у Сквирському ліцеї відбулося свято “Випуск – 2018″. У цьому році ліцей закінчили 13 учнів. Скочко Валерія нагороджена Золотою медаллю. Усі випускники успішно здали зовнішнє незалежне оцінювання і будуть вступати до закладів вищої освіти.

Випускний вечір залишив незабутні враження. Виступи директора ліцею Юхимчака Віктора Павловича, класного керівника Гудзенко Наталії Василівни, учителя української мови та літератури Заболотного Олександра Вікторовича, випускників, їхніх батьків, братів та сестричок були неперевершеними, щирими і неповторними. Віримо, що розум, доброту і людяність випускники пронесуть через усе життя та прославлятимуть наш ліцей.

Переглянути всі фото>>>

3

Вальс випускників – 2018

Свято “Таланти твої, Сквирщино!”

Автор: taisa. Дата: 06/25/2018
Публікація: Новини 

s4502389422 червня 2018 року в актовому залі Сквирського ліцею відділом освіти Сквирської районної адміністрації проведено районне свято «Таланти твої, Сквирщино!». Детальніше

200 балів за ЗНО з хімії – нагорода за працю

Автор: taisa. Дата: 06/22/2018
Публікація: Новини 

Вітаємо Скочко Валерію Валеріївну з успіхом на ЗНО!

Валерія отримала 200 балів за тестування з хімії!

Скочко Валерія21 червня 2018 року Українським центром оцінювання якості освіти визначені та оголошені результати зовнішнього незалежного оцінювання з усіх тестових предметів, які були включені до програми тестування в 2018 році. Детальніше

Святковий концерт у літньому таборі “Rainbow”

Автор: taisa. Дата: 06/15/2018
Публікація: Новини 

P144062415 червня 2018 року в Сквирському ліцеї ранкову тишу ліцейних коридорів розбудив веселий гомін та сміх дітей, які готувалися до фінального концерту в англомовному таборі “Rainbow”. Табірна зміна промайнула швидко, але залишила багато гарних вражень і Святковий концерт став підтвердженням цього. Пісні, вірші, руханки, які вивчили впродовж трьох тижнів, діти представили для глядачів. Усі номери були оцінені гучними оплесками та яскравими емоціями. Найбільше глядачів вразило виконання action songs з назвою “Baby Shark”, “Music Man”, “Mr Golden Sun” та декламування віршів англійською мовою. Діти весело та дружно виконали пісні “Animals in our zoo”, “Good morning! How are you?”, “The Planet song”. Після Святкового концерту вихованці табору та вожаті отримали Сертифікати про участь у таборі і сфотографувались на згадку. Закриття зміни ознаменувалось ще й смачною кашею, яку приготували на вогнищі, а також солодощами, морозивом та фруктами. Ми впевнені, що наступного літа знову зустрінемось у нашому таборі “Rainbow”!

Переглянути всі фото>>>

P144044315 червня 2018 року в Сквирському ліцеї відбулося Свято вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9 класу. Детальніше

День піратів у літньому таборі “Rainbow”

Автор: taisa. Дата: 06/14/2018
Публікація: Новини 

P144055214 червня 2018 року в англомовному таборі “Rainbow” діти перевтілились у піратів. Невтомні шукачі пригод взяли участь у цікавому квесті “Treasure Hunt”. Полюючи на скарби, діти мандрували різноманітними станціями-островами, де повинні були відповідати на запитання відомих піратів (роль яких на себе люб’язно взяли вчителі). Скарби охороняв “Сфінкс”, схованку якого все таки вдалося відшукати. Не завжди легко було розгадати всі паролі на квестовому маршруті, але обидві команди успішно впорались із завданнями. Так, діти змогли відповісти на головне питання квесту: “Where are the camp sweets?” (Де табірні цукерки?) і поласувати солодощами.

Переглянути всі фото>>>

Фестиваль квітів в таборі “Rainbow”

Автор: taisa. Дата: 06/13/2018
Публікація: Новини 

P144027613 червня 2018 року в літньому пришкільному таборі “Rainbow” було проведено Фестиваль квітів. Розпочали Фестиваль творчим конкурсом “Street Art”. Діти змагалися, малюючи кольоровою крейдою яскраві квіти. На занятті англійської мови під час лексичної гри “Guess the flower” вивчили назви різноманітних квітів. Працювали у майстерні з виготовлення паперових лілій і влаштували виставку “Water lily”. Гарні враження і позитивні емоції викликала робота майстра з аквагриму. Популярним був квітковий макіяж.

Переглянути всі фото>>>

“Туристичні пригоди” в таборі “Rainbow”

Автор: taisa. Дата: 06/12/2018
Публікація: Новини 

P144022112 червня 2018 року в пришкільному англомовному таборі “Rainbow” відбувалися “Туристичні пригоди” (“Tourist Adventures”). Під час занять діти здійснили віртуальні мандрівки в міста Нью-Йорк, Лондон, Париж, Сідней, Рим та інші. Надзвичайно сподобалась інтерактивна гра “Amazing Tour”, у якій взяли участь усі учасники табору. І це не дивно, тому що всі люблять подорожувати, особливо, коли мова йде про мандрівки у незвідані місця! Після віртуальних прогулянок та екскурсій вихованці табору створили яскравий постер з назвою “Around the world”. Подорож країнами світу привела табір у Китай – країну феєрверків та міфічних тварин. Учитель хімії Момотенко Ірина Володимирівна під час хімічних дослідів показала утворення “китайського дракона”. Це було неперевершено! Після обіду діти, вожаті та вчитель фізичної культури вчилися встановлювати туристичний намет. Закінчився день репетицією пісень до підсумкового концерту.

Переглянути всі фото>>>

Тема дня у таборі “Rainbow” – “Музика”

Автор: taisa. Дата: 06/11/2018
Публікація: Новини 

P144017811 червня 2018 року в літньому таборі “Rainbow” був музичний день. На заняттях англійської мови діти відгадували назви пісень із улюблених мультфільмів, позмагалися під час лексичної гри “Guess the musical instrument” (“Відгадай назву музичного інструмента”). Вихованці табору були активними, співаючи англійською мовою. Найбільше сподобались пісні: “The Music Man”, “Mr Golden Sun”, “Baby Shark”, “Animals in our Zoo”. Діти були в захваті від виконання пісень з рухами (action songs).

Переглянути всі фото>>>

IMG_20180606_121008«Від зацікавлення – через здивування – до захоплення і пізнання», - саме під таким девізом Ярмульська Іванна Володимирівна провела 5 червня 2018 року в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»  тренінгове заняття на тему «Використання інтернет-ресурсів як засобу стимулювання навчальної діяльності на уроках літератури» для слухачів курсів підвищення фахової кваліфікації  вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури. Детальніше

Вітаємо Невінчану Еліну!

P1440151

Невінчана Еліна Олександрівна, учениця 8 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” посіла почесне ІІ місце в учнівському конкурсі буктрейлерів та фанфікшинів «Стежками літературних героїв». Конкурс  організовано з метою популяризації книги та мотивації учнів до читання та власної літературної творчості в рамках Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп».

Тема конкурсної роботи – «Ромео і Джульєтта» (фанфікшн за твором класика).

Бажаємо Еліні творчого натхнення та нових звершень!

IMG_763727 травня 2018 року в селі Романівці Попільнянського району, – ось уже в 41 раз відбулося Всеукраїнське літературно-мистецьке свято, приурочене річниці від дня народження видатного поета, перекладача, вченого-етнографа та державного діяча Максима Тадейовича Рильського. Ця подія завжди привертала увагу літературно-мистецької громадськості, а також широких кіл шанувальників творчої спадщини Максима Рильського. На свято завітала  делегація зі Сквирщини, а саме, вчителі НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів»: Василь Іванович Цимбалюк, Катерина Володимирівна Плівачук, Іванна Володимирівна Ярмульська та директор Сквирського краєзнавчого музею Оксана Анатоліївна Поліщук. Детальніше

Екскурсія до музею історії Сквирського ліцею

Автор: taisa. Дата: 06/11/2018
Публікація: Новини 

9128723611 червня 2018 року учні пришкільного табору  «Дружба» Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.№5 – ДНЗ» відвідали краєзнавчий музей при НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів». Цікаву і змістовну екскурсію провів заслужений учитель України, автор багатьох праць Василь Іванович Цимбалюк.

Оголошення!

Автор: taisa. Дата: 06/08/2018
Публікація: Новини 

Новый рисунок14 червня 2018 року об 11.00 в актовому залі Сквирського ліцею відбудеться урочисте вручення свідоцтв про базову середню освіту учням 9 класу.