Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

P143073331 червня 2018 року  учасники пришкільного англомовного табору “Rainbow” Сквирського ліцею  взяли участь у ІІ Відкритому Всеукраїнському фестивалі «Ми – діти твої, Україно!», який проходив у с. Пустоварівка. Діти, в очікуванні веселого свята, зібралися на подвір’ї ліцею, дочекалися шкільного автобуса і вирушили на Фестиваль.  Дійство у с. Пустоварівка розпочалося із покладання квітів до Меморіалу Героїв Другої Світової війни та Героїв АТО. Уся ліцейна делегація (діти та вчителі) разом з іншими учасниками святковою ходою пройшли до Головної сцени, де відбулося урочисте відкриття Фестивалю. Для гостей працювали різноманітні майстер-класи, були організовані спортивні ігри та розваги. Ліцеїсти були активними та завзятими на Фестивалі.

Переглянути всі фото>>>

“Світ тварин” у таборі “Rainbow”

Автор: taisa. Дата: 05/30/2018
Публікація: Новини 

P143071330 травня 2018 року в пришкільному англомовному таборі “Rainbow” панував Світ тварин. Враженнями від подій вчителі та учні поділилися у віршованій формі:

Розпочався день спочатку
Із ранкової зарядки.
Діти радісно стрибали
Й сміхом ранок привітали.

Про тварин ми говорили,
Разом постер вмить створили,
В ігри на занятті грались,
А погравшись, позмагались.

“Animal Planet” сьогодні у нас –
просто диво, просто клас!

Переглянути всі фото>>>

P143068129 травня 2018 року в Сквирському ліцеї весело та дружно пройшло відкриття літнього пришкільного англомовного табору “Rainbow”. Лінійка розпочалася з привітань від учнів-волонтерів Середи Богдана, Невінчаної Еліни, Винник Юлії, Дейнеки Ольги, Кислюченко Аліни та Чувак Вікторії. Відбулося представлення загонів: “The Happiest” та “Lions”. Усі разом виконали англійські пісні та продекламували вірші про літо і табір. Родзинкою свята став флеш-моб, який підготували невтомні учні-волонтери. Темою сьогоднішнього дня була “Дружба”, а спільне виготовлення проектів та злагоджена робота зі складання девізів виявилися підтвердженням товариських стосунків. Діти завзято грали в активні ігри та танцювали у колі. Приємним сюрпризом-нагородою за працю й винахідливість стали морозиво і печиво.

Переглянути всі фото>>>

Останній дзвоник

Автор: taisa. Дата: 05/25/2018
Публікація: Новини 

P143052425 травня 2018 року в Сквирському ліцеї пролунав Останній дзвоник. Учні, окрилені високими результатами у навчанні, досягненнями у конкурсах та олімпіадах, спортивних змаганнях, з радістю очікують літніх канікул. А для випускників останній дзвінок – надзвичайно важливий день, адже це символічне прощання зі школою та вчителями, які були поруч всі ці 11 років.

Любі учні!
Відпочивайте, набирайтеся сил, здоров’я, натхнення на успішне навчання в наступному році!

Переглянути всі фото>>>

Ліцейна Робінзонада

Автор: taisa. Дата: 05/24/2018
Публікація: Новини 

P143024024 травня 2018 року в Сквирському ліцеї за традицією пройшла Робінзонада, присвячена літнім канікулам. Після прибирання подвір’я ліцею, спортивних змагань та останніх уроків усі смакували гречану кашу й відпочивали на зеленій травичці.

Переглянути всі фото>>>

Жовтий четвер в кольоровому проекті

Автор: taisa. Дата: 05/24/2018
Публікація: Новини 

P142086724 травня 2018 року учні 3-А класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” четвер присвятили сонячному кольору, тому й назвали “Жовтий четвер – день радості і дружби”.  Захопили учнів інтерактивні вправи та цікаві фізкультхвилинки. Працювали над оповіданням В.О.Сухомлинського «Квітка сонця». Найбільше дітям сподобалося завершення “Жовтого четверга” – вправа “Сонячне навколо нас”, у якій важливою умовою була розповідь про предмети, що асоціюються у дітей з теплом і світлом. А ще веселого настрою додала пісенька «Сонечко». У цьому сонячному настрої закінчився “Кольоровий тиждень”. Завтра Останній дзвоник. Для всіх він буде різнокольоровий та яскравий.

Переглянути всі фото>>>

Екскурсія в пожежно-рятувальну частину

Автор: taisa. Дата: 05/24/2018
Публікація: Новини 

IMG_302423 травня 2018 року учні 1-А та 1-Б класів Сквирського ліцею здійснили екскурсію в пожежно-рятувальну частину. Під час екскурсії учні ознайомилися з правилами пожежної безпеки, дізналися про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж і транспорт спеціального призначення. Найбільше першокласникам запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Вони фотографувалися поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали учням про те, як працює техніка та відповідали на питання.

Переглянути всі фото>>>

Свято “Прощавай, Букварику!”

Автор: taisa. Дата: 05/24/2018
Публікація: Новини 

P142071615 травня 2018 року в 1-Б класі Сквирського ліцею відбулося свято “Прощавай, Букварику!”. Минуло майже 9 місяців від того дня, як діти вперше прийшли до школи, де їх зустріла Віра Петрівна Хомочкіна. Більшість із них не знали всіх букв і не вміли читати, проте зараз усі наші діти читають і дуже гарно. Своїм умінням діти завдячують Буквареві. Це книга, з якої починали всі. Це перша сходинка у великий світ знань. На святі першокласники декламували вірші та співали. Діти виявили неабиякі акторські здібності, уяву, вміння фантазувати під час інсценівок.  Під час заходу панували любов до книги, дружні стосунки, родинні почуття.

Переглянути всі фото>>>

Червона середа в “Кольоровому тижні”

Автор: taisa. Дата: 05/23/2018
Публікація: Новини 

SAM_650623 травня 2018 року в 3-А класі Сквирського ліцею за проектом “Кольоровий тиждень” для середи обраний – червоний колір. Цей день присвячений доброті і милосердю: “Середа – день червоний, милий, добрий і святковий”. На уроках були проведені інтерактивні вправи “Асоціативний кущ”, “Сенкан”, “Ромашка Блума”, “Кольоровий настрій”, діти написали творі роботи “Щастя для мене…”, створили лепбук «Кругообіг добра в природі».

Переглянути всі фото>>>

500 метрів до канікул

Автор: taisa. Дата: 05/23/2018
Публікація: Новини 

P143022123 травня 2018 року в Сквирському ліцеї відбувся традиційний пробіг “500 метрів до канікул”. Розпочалося спортивне свято лінійкою на шкільному подвір’ї, на якій учитель фізичної культури Потьомкін Василь Васильович привітав учнів із закінченням навчального року та ознайомив з умовами проведення пробігу. Детальніше

P143002319-20 травня 2018 року в м. Київ проводився Міжнародний вокальний естрадно-джазовий конкурс-фестиваль «Young left bank». Майже двісті юних виконавців з усіх областей України два дні змагалися в цьому складному мистецтві. Учасницею конкурсу була учениця 2 класу Сквирського ліцею Хлєбік Марія у I віковій група – 6-8 років – арт-юніор. Марія у номінації “Естрада” серед великої кількості конкурсантів виборола ІV місце і нагороджена Дипломом та медаллю. Детальніше

Відпочинок на природі

Автор: taisa. Дата: 05/22/2018
Публікація: Новини 

media-share-0-02-04-c8c538f885905ba8f0bb85e67351714b35bfb24c68b697c957f25985e1ff0b09-fd1d08d5-1856-4883-ba72-7f6452ae3da020 травня 2018 року учні 9 класу Сквирського ліцею провели свій вільний час, відпочиваючи на природі за містом в с. Чубинці. Свіже повітря, футбол, бадмінтон, ігри та конкурси дали змогу повноцінно насолодитись вихідним днем у приємній компанії друзів. А який же пікнік без запашного та смачного шашличка, наваристої юшки та корисної гречаної каші?! Навіть примхи погоди не змогли зашкодити провести час радісно та весело, набратись сил, щоб бути бадьорими та енергійними.

Переглянути всі фото>>>

Фіолетовий вівторок у “Кольоровому тижні”

Автор: taisa. Дата: 05/22/2018
Публікація: Новини 

SAM_649622 квітня 2018 року в 3-А класі Сквирського ліцею за проектом “Кольоровий тиждень” для вівторка був обраний фіолетовий колір. Девіз – “«Колір цей – ознака ночі, заспокоює він очі. Він уяву оживляє, суміш кольорів являє». Упродовж дня на різних уроках були проведені вправи: “Цікавинки від маленьких кольорознавців”,  графічні вправи “Малюємо себе”, “Я – фрукт”, гра “Фіолетовий  ланцюжок” та інші. Працювали над оповіданням В.О.Сухомлинського «Скляний чоловічок». Наприкінці дня створювали постер “Заповіді Здоров’ятка”.

Переглянути всі фото>>>

Свято “Прощавай, Букварику!” в 1-А класі

Автор: taisa. Дата: 05/22/2018
Публікація: Новини 

IMG_3010 IMG_3011 01

22 травня 2018 року в 1-А класі НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” учні святкували зустріч з новими книгами “Українською мовою” і “Літературним читанням” та прощалися з “Букварем”. Першокласники демонстрували перед батьками та гостями свята найкращі надбання свого навчання: вміння виразно читати, декламувати, працювати в парах, бути кмітливими, винахідливим та творчими. За ці досягнення діти дякували батькам, бабусям і дідусям, які допомагали йти до успіху. Разом із учителем Музикою Ларисою Петрівною першокласники влаштували святковий концерт – виконали улюблені пісні. Гарний настрій усім додали веселі фізкультхвилинки.

P1430014На Сквирщині четвертий рік поспіль проходить творчий відкритий конкурс серед дітей та дорослих «Здорові діти – здорова нація!», ініційований Сквирським комбінатом хлібопродуктів за підтримки депутата обласної ради Леоніда Глиняного, метою якого є формування в учнівської молоді навичок здорового способу життя та здорового харчування. Детальніше