Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Дивовижна квітка – гіпеаструм

Автор: taisa. Дата: 01/31/2018
Публікація: Новини 

P1390917 P1390926

Біологічний кабінет Сквирського ліцею – перлина навчального закладу. Тут зібрано унікальні експонати, гербарії, колекції, муляжі, таблиці. Кабінет забезпечено сучасним мультимедійним обладнанням. У ньому завжди затишно, комфортно і з’являється натхнення на працю. Тут готуються до олімпіад і конкурсів юні біологи закладу освіти. Учитель біології Гудзенко Наталія Василівна створила справжню оазу із кімнатних рослин. Вони почуваються тут комфортно і милують погляд неперевершеним цвітінням. Уже другий тиждень ми споглядаємо як квітне гіпеаструм. Біля чудових квітів хочеться зробити селфі або просто сфотографувати їх.

Дизайн-студія “Барокко” у 8 класі

Автор: taisa. Дата: 01/31/2018
Публікація: Новини 

P1390942На уроках мистецтва у 8 класі вивчається стиль бароко. Це один з найвідоміших стилів мистецтва в світі. Він з’явився в Італії 15-16 століття. Назва походить від італійського barocco — «химерний», «дивний», «схильний до надмірностей». Цей стиль мистецтва включає в себе досить багато напрямків. Це і живопис, і музика, і театр, і архітектура, а також мода. Учні 8 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” на уроці представили роботи своєї дизайнерської групи. Юні дизайнери – Майок Анна, Федоренко Олександра, Невінчана Еліна – створили малюнки, на яких зображено одяг часів бароко.

DSC03954 DSC03958 DSC03959

29 січня 2018 року учні 8-10 класів НВК “Сквиський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” вшанували пам’ять полеглих бійців за незалежність України. Біля пам’ятника учасникам АТО у м. Сквирі провели мітинг і поклали квіти в знак подяки за віддані життя заради миру. Багато століть український народ виборював свободу, незалежність та державність. Історія залишила нам у спадок багато подій, які підкреслюють прагнення українців до волі. Однією з них є бій під Крутами 29 січня 1918 року. Минуло 100 років від цього дня, і наш обов’язок не тільки пам’ятати відважних захисників української держави, а й бути гідними їх подвигу.

100 РОКІВ БОЮ ПІД КРУТАМИ

Автор: taisa. Дата: 01/29/2018
Публікація: Новини 

P1390902 P1390905 P1390909

29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначається 100 років бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. З нагоди вшанування Героїв Крут в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” пройшли заходи з учнями 1-11 класів. Учні 8 класу провели екскурсію в  минуле під назвою: “Героїчний день в історії України”. Старшокласники мали змогу в шкільній бібліотеці ознайомитися з матеріалами виставки “Подвиг українських юнаків-героїв під Крутами – символ національної честі”. Серед експонатів виставки особливо зацікавила стаття Анатолія Гальчинського, керівника товариства краєзнавців Сквирського РЦДЮТ, яка поміщена в газеті “Вісник Сквирщини” за 19 січня 2018 року під назвою “Серед студентів, які загинули під Крутами, – наш земляк-сквирянин”. Це Олександр Борозенко-Конончук, який народився 8 липня 1891 року в с. Антонів Сквирського повіту Київської губернії (нині с. Антонів Сквирського району). Відомості про героя знайшов у архівах у 2014 році науковий співробітник Інституту історії України НАН України Віталій Скальський.

Детальніше

Інформаційна година “Пам’яті героїв Крут”

Автор: taisa. Дата: 01/29/2018
Публікація: Новини 

SAM_6079Сьогодні, 29 січня, виповнюється 100 років, як українські студенти-вояки у бою під Крутами ціною власного життя зупинили переважаючого за чисельністю та озброєнням ворога – більшовицьку армію, яка фактично наступала на українську державність.

У 3-А класі проведена інформаційна година “Пам’яті героїв Крут”. Учні переглянули відеоролик “Пам’ятаємо Крути”. Бій під Крутами затримав наступ противника на Київ на чотири дні, що дало можливість українській делегації підписати Брест-Литовський мирний договір, який врятував молоду українську державність. Уособленням молодих хлопців, які загинули, захищаючи свою державу, став Сумний дуб, прикрашений квітами пам’яті. Детальніше

Шкільний етап конкурсу “Космічні фантазії”

Автор: taisa. Дата: 01/26/2018
Публікація: Новини 

P139083625 січня 2018 року в НВК “Сквисрький ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” закінчився шкільний етап конкурсу “Костмічні фантазії”. Найактивнішими учасниками  конкурсу виявилися учні 7 та 9 класів. У цьому році учні представили роботи в усіх жанрах, які запропоновані в Положенні. За результатами шкільного туру були відібрані кращі роботи для участі в районному етепі «Космічних фантазій».

Детальніше

Вітаємо Катерину Володимирівну Плівачук!

P1390855 P1390853

15 грудня 2017 року в Києві відбувся І Національний конгрес освітян України. У ньому взяли участь більше 250 учасників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.  Організатори Конгресу: ГО «Спілка освітян України» та УІВЦ «Галактика». Захід проходив за підтримки та участі народних депутатів України, представників Адміністрації Президента України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, департаментів та управлінь галузі, громадських об’єднань, закордонних партнерів.

На Конгресі Сквирщину представляла Плівачук Катерина Володимирівна, учитель української мови та літератури НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів”. Під час урочистого відзначення досягнень та здобутків наукових і освітянських установ, науковців, фахівців-практиків нагородами і грамотами «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки України», Катерина Володимирівна  отримала нагороди – орден “Освітянська слава”, Подяку від народного депутата України Олександра Марченка та книгу «Освітяни та науковці України», в якій презентовано досвід її роботи.

Детальніше

Школа майбутніх першокласників

Автор: taisa. Дата: 01/25/2018
Публікація: Новини 

P1390870 P1390869

25 січня 2018 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” пройшло перше заняття в Школі майбутніх першокласників. У 2018/2019 навчальному році у 1-х класах працюватимуть учителі: Галашевська Світлана Володимирівна та Храпак Наталія Анатоліївна. Сьогодні вони зустрілися з майбутніми учнями та познайомилися з ними. Заняття пройшли цікаво, з веселими іграми, завданнями на кмітливість і увагу.

Ілюстрації до творів Т.Г. Шевченка

Автор: taisa. Дата: 01/23/2018
Публікація: Новини 

P139081123 січня 2018 року на уроці літературного читання учні 2 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” створили ілюстації до поетичних творів Тараса Григоровича Шевченка. Урок узагальнення знань по творчості Великого Кобзаря завершився виставкою дитячих робіт.

Свято до Дня Соборності України у 3-А класі

Автор: taisa. Дата: 01/22/2018
Публікація: Новини 

P139081022 січня 2018 року в 3-А класі НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” пройшло свято “Моя єдина Україна”. Це свято є одним із найбільш важливих і пам’ятних серед усіх державних. Воно не так давно святкується в країні на офіційному рівні. Третьокласники з великою відповідальністю підготувалися до виступів, кожен висловив глибокі почуття любові та поваги до Батьківщини. Споконвічна мрія народу про власну незалежну, соборну державу здійснилася, і всі ми є свідками єдності нашої рідної України.

У 1-Б класі відзначали День Соборності України

Автор: taisa. Дата: 01/22/2018
Публікація: Новини 

P139076922 січня 2018 року в 1-Б класі НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” пройшов захід “У єдності – наша сила”. Діти переглянули презентацію “22 січня – День Соборності України” та висловили думку про те, як вони розуміють значення цього свята. Першокласники декламували вірші про Україну, слухали патріотичні пісні, розповідали про символіку нашої країни. На закінчення заходу утворили “ланцюжок єднання”.

День Соборності України

Автор: taisa. Дата: 01/22/2018
Публікація: Новини 

P1390760Сьогодні, 22 січня 2018 року, ми святкуємо важливий день в історії, без якого, можливо, і не було б сучасної Незалежної України – День Соборності. 22 січня 1919 року в Києві на Софійській площі було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в Єдину Україну. У НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” з нагоди цього свята у 8-11 класах був проведений урок, у вигляді усного журналу.

Міні-проекти з природознавства

Автор: taisa. Дата: 01/18/2018
Публікація: Новини 

P139073318 січня 2018 року учні 2 класу на уроці природознавства презентували міні-проекти. Діти склали казки про весну, яка прийшла в сад, парк, поле або ліс. Роботи виявилися дуже цікавими. Другокласники представили неповторні колажі, малюнки, розповіді. Електронні роботи з комп’ютерною графікою захищали Гетьман Тетяна і Щеглюк Софія. Данілов Микола склав вірш.

Моя улюблена весна
Первоцвітом розцвіта.
Ось листочки зеленіють,
Квіти ніжно рожевіють,
А малесенькі жучки
Спинку гріють і бочки.
Дуже дзвінко, дуже гарно
Пташечки співають.
Своїм співом голосним
Душу зігрівають.

Заняття юних натуралістів 3-А класу

Автор: taisa. Дата: 01/17/2018
Публікація: Новини 

SAM_605717 січня 2018 року в 3-А класі навчально-виховного комплексу “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” проведено заняття юних натуралістів «Любимо і досліджуємо природу». Діти вдома виростили квасолю. За допомогою цього досліду третьокласники переконалися, що рослини ростуть і розвиваються. Для цього їм необхідні вода, світло, тепло, повітря і поживні речовини. Якщо не буде хоча б однієї з цих умов, рослина загине.

Детальніше

s7022349111 січня 2018 року в актовій залі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулася підготовка учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сквирського територіального відділення МАН України. До команди юних науковців НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” ввійшли: Детальніше