Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Тренінг “Коло друзів”

Автор: taisa. Дата: 11/30/2017
Публікація: Новини 

P1380379 P1380372

30 листопада 2017 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” учні 6 класу (класний керівник Ольга Леонідівна Козлова) взяли участь у тренінгу “Коло друзів”. Під час тренінгу діти вчилися толерантно спілкуватися з ровесниками. Учні висловили думку про важливість поваги та стриманості. Учасникам були запропоновані ситуації, які вони програвали пантомімою. Під час вправи “За що ми любимо наш клас” шестикласники зробили висновок, що справжння дружба допомагає долати труднощі, а справжній друг завжди поруч.

Автор публікації: Марина Ігорівна Телегей, практичний психолог

Акція “Щасливе дитинство”

Автор: taisa. Дата: 11/30/2017
Публікація: Новини 

P1380271З 28 по 30 листопада 2017 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” у 2-5 класах була поведена Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”. Завдяки взаємодії психологічної служби навчального закладу та класних керівників учнями були підготовлені колажі на теми: “Щасливе дитинство”, “Наші долоньки проти насильства”, “Щастя в наших долоньках”. Діти охоче поділилися думками, що для них означає “щастя”. У колажах діти виразили своє бачення моментів щасливого дитинства. Для учнів щастя – це мати справжніх друзів, здорових батьків, відчувати, що тебе люблять, і дарувати свою любов через усмішку!  Детальніше

P1380278 P1380287

29 листопада 2017 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” був проведений тренінг «Геть насильство над дітьми». Проведена профілактично-виховна робота дає можливість учням навчитися відстоювати свої права, обов’язки, гідність, захищати себе, зрозуміти, що відчуває людина, яка зазнає насильства. Тема актуальна, тому що серед молоді дуже часто виникають сутички на підставі застосування фізичного чи психологічного насильства. Учасниками тренінгу були учні 7 класу. Вони ознайомилися зі стратегіями подолання міжособистісних труднощів, взяли участь у вправах на вираження емоцій та згуртування колективу. Провели анонімне анкетування “Право очима дітей”. Учнів зацікавило інформаційне повідомлення про шляхи та методи подолання насилля як у школі так і в родині. Вони закріпили отримані знання в колі обговорення та зробили висновок: що з будь якої ситуації є вихід, і в житті завжди є люди які можуть допомогти та підтримати.

Попросити допомоги – це не ознака слабкості чи боягузтва! Таким шляхом ми захищаємо себе, своє здоров’я та життя! Ми маємо право захищати себе!!!

Автор публікації: Марина Ігорівна Телегей, практичний психолог

Гуртківці освоїли азбуку Морзе

Автор: taisa. Дата: 11/27/2017
Публікація: Новини 

зображення (1) зображення (3) зображення

27 листопада вихованці гуртка “Фізика дивовижного” НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” завершили своє заняття складанням електричної схеми “Азбука Морзе” за допомогою конструктора “Знаток”. Діти дізнались, що азбука Морзе названа за ім’ям розробника Семюела Морзе, який в 1838 році представив суспільству свій винахід – систему електромагнітного телеграфа. Учні у формі гри практикувалися в телеграфуванні азбукою Морзе. “Головний агент”, використовуючи комбінації коротких та довгих сигналів, передавав повідомлення команді, яка розшифровувала ці послання. Під час передавання сигналів, гуртківці навчилися змінювати тональність звуку, регулюючи реостатом.

Засідання школи педагогічної майстерності

Автор: taisa. Дата: 11/24/2017
Публікація: Новини 

P138013124 листопада на базі НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.» відбулося засідання школи педагогічної майстерності вчителів-методистів Боговик О.П., Юхимчак Н.А. та Придатко Л.С. з теми «Розвиток творчих здібностей молодших школярів засобами інноваційних технологій». Досвідчені педагоги провели відкриті уроки, на яких продемонстрували шляхи формування творчих здібностей молодших школярів із використання сучасних засобів навчання.  Детальніше

P138003123 листопада 2017 року були проведені навчальні заняття “Розбирання і складання автомата” для учнів 9-11 класів НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” співробітниками Сквирського районного військового комісаріату та учасниками АТО. Старшокласники з відповідальністю виконували вказівки військових щодо поводженні зі зброєю. Під час заняття в учнів сформувалися уявлення про призначення та будову основних частин і механізмів автомата, ознайомилися з порядком чищення, змащення і зберігання зброї, навчилися виконувати збирання і розбирання автомата.

Дякуємо організаторам навчальної платформи за можливість реалізувати практичну частину уроків із захисту Вітчизни.

Переглянути всі фото>>>

“Толерантність врятує світ”

Автор: taisa. Дата: 11/23/2017
Публікація: Новини 

P1380081 P1380078 P1380070

23 листопада 2017 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” був проведений захід “Толерантність врятує світ”. Сьогодні гостро постає питання про нехтування загальнолюдськими цінностями, порушення особистих прав людини, нетолерантне ставлення одне до одного. Дуже важливо зрозуміти необхідність толерантності в суспільстві. Англійський письменник Бернард Шоу одного разу написав: “Тепер, коли ми навчилися літати по повітрю, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного – навчитися жити на землі, як люди”. Діти із задоволенням брали участь у проведених вправах, обговорювали важливі питання міжособистісних стосунків у класі. Заключним моментом було підведення підсумків та обговорення правил поведінки між дівчатами та хлопцями.  Детальніше

P1350512Учень 7 класу Денис Харчук захопився складанням кубика Рубіка. Учень має вже значні досягнення в опануванні цієї головоломки. Денису цікаво складати кубики різної форми. Він очікує на достойного супротивника, щоб позмагатися з ним на спритність. Наскільки відомо, У Сквирському ліцеї Денис – другий учень, який вміє складати кубик. Першим був Дмитро Оксенюк, який закінчив 11 клас у 2017 році.

 

Підсумковий урок з літературного читання

Автор: taisa. Дата: 11/22/2017
Публікація: Новини 

P138000222 листопада 2017 року цікаво і нетрадиційно пройшов підсумковий урок з літературного читання у 2 класі НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” за темою “Рідна домівка, рідна сім’я – тут виростає доля моя!”. На уроці діти працювали у творчих майстернях. На виставку були представлені ілюстрації до творів В.Сухомлинського “Покинуте кошеня”, А.Костецького “Хвостата мова”, Н.Кир’ян “Ми в цьому світі не самі”. Маленькі поети і письменники створили власні твори, які високо оцінили однокласники. Пропонуємо переглянути вірш Вікторії Мрожарівської “Слухняна киця”:
Кицю, киценько, тікай!
На доріжку не сідай.
Наша дівчинка піде,
Через кицю упаде…

Вшанування пам’яті Володимира Матківського

Автор: taisa. Дата: 11/22/2017
Публікація: Новини 

1 2 3

21 листопада 2017 року в День Гідності та Свободи учні 1-А, 1-Б, 4-А класів провели інформаційні хвилини “Як тяжко все це пережити”. Згадали про події Революції Гідності 2013-2014 років та про бійців, які захищають інтереси нашої держави на Сході. Покладанням квітів вшанували пам’ять Володимира Матківського, випускника навчального закладу, який загинув під час проведення АТО.

День Гідності та Свободи

Автор: taisa. Дата: 11/21/2017
Публікація: Новини 

4 5

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи. Для проведення мітингу біля Пам’ятника Героям Небесної Сотні і усім борцям за Незалежність України, що споруджений у місті Сквира на площі Героїв Небесної Сотні, зібралися учасники Помаранчевої революції, Революції Гідності, учасники антитерористичної операції, волонтери, представники молодіжних і громадських організацій Сквирщини та жителі міста. Старшокласники НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” покладанням квітів вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні і бійців, що віддали життя за соборність і незалежність України на Сході нашої держави.

Творча діяльність на уроках фізики

Автор: taisa. Дата: 11/21/2017
Публікація: Новини 

4 5 P1360972

Освітня спільнота сьогодні ставить перед собою нове завдання – сформувати в учнів вміння вчитись. Навчання в школі, спрямоване на вдосконалення компетентностей, сприяє інтелектуальному й культурному розвитку особистості, формуванню здатності швидко реагувати на запити часу.

На уроках фізики учні мають можливість проявляти ініціативу, брати на себе відповідальність, приймати рішення при розв’язанні творчих та експериментальних завдань. Дев’ятикласники НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” особливо активно проявляють свої здібності в продуктивній творчій діяльності, умінні планувати експеримент, готувати демонстрації, цікаві досліди, розв’язувати творчі задачі, конструювати прилади, брати участь у олімпіадах і конкурсах.

У вересні 2017 року Гаврищук Таїсія та Суслов Данііл взяли участь у Всеукраїнському дистанційному конкурсі із цифрових вимірювань у шкільній освіті «Юний Ейнштейн – 2017». На уроках фізики у 9 класі під час захисту проектів з теми “Магнітні явища” найбільш вдалим проектом визнано роботу Савчука Владислава “Магнітне поле Землі”. Оригінальне рішення до захисту творчої роботи з теми “Світлові явища” знайшли Кашицин Дмитро та Тригубчук Іван. Їхній проект “Око” надзвичайно зацікавив однокласників пізнавальною інформацією та власноруч створеним макетом ока.

Поїздка у Національний цирк України

Автор: taisa. Дата: 11/21/2017
Публікація: Новини 

1 2 3 IMG_4219

18 листопада 2017 року учні 2-6-х класів НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” здійснили поїздку в Національний цирк України. Вікова історія, бажання творити, жага експериментів разом зі світовими зірками міжнародної арени роблять Національний Цирк України центром дозвілля та захопливих вражень як для дітей, так і для дорослих. У цирку діти переглянули виставу “Супермени на арені”. Надзвичайні враження та відчуття залишили виступи артистів:

 • «Повітряні гімнасти на ременях» – бронзові призери фестивалю “Золотий трюк Кобзова”  Максим Круглик, Віктор Степаненко,  (Україна)
 • «Дресирований ретривер»- Людмила Булгакова, (Україна)
 • «Високий канат» – Ortiz star, (Колумбія)
 • «Акробатична четвірка»- п/к Валерія Ємець, (Україна)
 • «Кішки на оригінальному реквізиті»- Марина Герасимчук, Ганна Бакаєва, Ірина Резницька, ДП «Національний цирк України», (Україна)
 • «Кошачі ігри»- Світлана і Марина Савицькі, ДП «Державна циркова компанія України», (Україна)
 • «Комічний жонглер»- Массіміліано Сблаттеро, (Італія)
 • «Колесо смерті» (лапендула) – Ortiz star, (Мексика)
 • «Гра з хула-хупами» – Олександра Соболєва, (Україна)
 • «Мототріатлон»- Володимир Коваленко, (Німеччина)
 • «Акробати на балонах»- п/к заслуженого артиста України Олега Рибченка, ДП «Національний цирк України», (Україна)
 • «Патагонські морські леви»- Eshuis Egbert , (Бельгія)

Урок пам’яті “Трагедія Майдану”

Автор: taisa. Дата: 11/20/2017
Публікація: Новини 

P136096620 листопада 2017 року, з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи (21 листопада), в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” проведено урок пам’яті “Трагедія Майдану”. Учні 10 класу Кондратюк Анна та Середа Олександра зуміли донести до сердець своїх однолітків біль трагедії на Майдані. Революція Гідності залишила глибокий, визначальний і незабутній слід в історії. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків. На уроці пам’яті учні переглянули відео про події 2013-го – 2014-го року, яке підготувала учениця 10 класу Харитонкіна Ксенія.

Профілактичний захід “Скажи алкоголю НІ”

Автор: taisa. Дата: 11/16/2017
Публікація: Новини 

увага-важливоГоловною цінністю суспільства є життя і здоров’я людини. Здоров’я – це в першу чергу, спосіб життя. Це той стиль, який людина вибирає для себе, і саме він визначає, досягне вона благополуччя чи ні. Усім відомо, що згубний вплив на здоров’я чинить алкоголь. Проблема вживання алкоголю серед молоді на сьогодні є дуже актуальною, вона турбує і батьків, і педагогів, і суспільство в цілому. Значну роль у попередженні алкогольної залежності відіграє інформаційно-роз’яснювальна робота.

У НВК “Сквирський ліцей ЗОШ І-ІІ ступенів” 16 листопада 2017 року відбулася первина профілактика “Скажи алкоголю НІ”. Учням було запропоновано перегляд документального фільму про шкоду і наслідки вживання алкогольних напоїв. Під час обговорення старшокласники висловили свою думку та позицію щодо алкоголю.

Молодість – це час відкриття нових обріїв, нових іспитів, це спроби освоєння нового досвіду і виявлення межі своїх можливостей. Для більшості – це надзвичайно багата і надихаюча частина життя.  І в наших силах надати учням інформацію, підтримку та захист на їх життєвому шляху.

Автор публікації: Марина Ігорівна Телегей, практичний психолог