Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Екскурсія в музей астрономії та музей медицини

Автор: taisa. Дата: 10/20/2017
Публікація: Новини 

P1360374 P1360173

20 жовтня 2017 року учні 9 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» (класний керівник Гетьман Ірина Володимирівна) здійснили екскурсію в м. Київ, де відвідали музей астрономії, одну з найстаріших університетських обсерваторій в Україні та Національний музей медицини України, який є одним з найбільших медичних музеїв у Європі.

Переглянути всі фото>>>

Детальніше

Оголошення подяки вчителям Сквирського ліцею

Автор: taisa. Дата: 10/20/2017
Публікація: Новини 

Висловлюємо щиру подяку Кочиній Валентині Сергіївні та Ярмульській Іванні Володимирівні, учителям НВК «Сквирський ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» за високий професійний і змістовний рівень проведення відкритого уроку та майстер-класу у ході проведення VІІ Всеукраїнського фестивалю педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок» із теми «Компетентнісне навчання: теоретичні пошуки і шкільні реалії» на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти».

Начальник відділу освіти Сквирської райдержадміністрації О.В.Заболотний

Завідувач РМК Л.А.Корбут

Екскурсія “Цікаві та веселі канікули”

Автор: taisa. Дата: 10/19/2017
Публікація: Новини 

3 2 1

18 жовтня 2017 року учні 5-х класів здійснили захоплюючу поїздку в м. Київ (класні керівники Момотенко Ірина Володимирівна, Мишакова Ліана Богданівна). Під час цікавої екскурсії в Київському океанаріумі “Морська казка” учні дізналися про особливості життя та різноманітність мешканців океанічних та морських глибин, на території Співочого поля долучилися до краси рідної природи на виставці квіткових композицій. Поїздка пройшла під гаслом “Цікаві та веселі канікули.”

Семінар-практикум учителів 1-х класів

Автор: taisa. Дата: 10/19/2017
Публікація: Новини 

P1360096 P1360105

19 жовтня 2017 року відбувся семінар-практикум учителів 1-х класів з теми: «Сучасні тенденції удосконалення процесу навчання першокласників в умовах модернізації та реформування початкової освіти». Методист районного методичного кабінету Придатко Л.С. у виступі-презентації закцентувала увагу вчителів на головному завданні реформування освіти – організації навчального процесу,який зорієнтований на розвиток особистості кожного учня, на формування в дитини вміння і бажання самостійно навчатися, щоб потім самостійно та творчо працювати і жити. Досвідом роботи з цього питання поділилася вчитель початкових класів Шамраївського НВК Ярошенко Н.Г., яка працює за дослідно-експериментальною програмою регіонального рівня «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти». Наприкінці семінару відбулась дискусія, в ході якої учасники обмінялись набутим досвідом, думками. Участь у семінарі взяла учитель початкових класів НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І- ІІ ступенів” Хомочкіна Віра Петрівна.

IMG-62a2d967a3eeff6a45a0754764b7a1e9-V19 жовтня 2017 року відбувся семінар-практикум «Формування історичної компетентності учнів: шкільна практика» на базі Сквирського НВК для вчителів історії та правознавстваУ роботі семінару взяла участь Гребенчук Тетяна Олександрівна, завідуюча відділу викладання суспільствознавчих предметів Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти».
Під час роботи вчителі обговорили такі питання:
1. Особливості оновлених навчальних програм з історії в 5-9 класах у 2017/2018 н. р.
2. Про роль учителя в реалізації змісту оновлених навчальних програм з історії у 5-9 класах.
3. Із досвіду роботи вчителя історії Сквирського НВК Муштрук Н.Г.
Учасники семінару були активними під час практичної частини. Виконуючи роль учнів, педагоги відслідковували активні форми роботи доступні для використання на уроках історії.

Автор публікації: Ольга Леонідівна Козлова, вчитель історії НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів”, методист відділу освіти Сквирської РДА. 

Семінар-практикум для вчителів математики

Автор: taisa. Дата: 10/19/2017
Публікація: Новини 

1 2 3

19 жовтня 2017 року на базі НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» відбувся районний семінар-практикум для вчителів математики «Особливості підготовки учнів до складання ЗНО з математики в контексті компетентнісної освіти». Вчителі математики Заруднюк Т.Г. (теоретичний блок) та Підборочинський М.Б. (практичний блок) поділилися досвідом використання компетентнісного підходу при підготовці учнів до ЗНО з математики. Участь у семінарі взяла вчитель математики НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” Джуська Анна Володимирівна.

Семінар-практикум для вчителів фізики

Автор: taisa. Дата: 10/18/2017
Публікація: Новини 

izobrazhenie_03018 жовтня 2017 року на базі Сквирської ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів імені Петра Тисьменецького відбувся семінар-практикум для вчителів фізики «Особливості організації компетентнісно-орієнтованого навчання на уроках фізики». Голова методичного об’єднання, вчитель фізики Пашківська О.І., поділилася досвідом використання компетентнісного підходу при підготовці учнів до ЗНО з фізики. Участь у семінарі-практикумі взяла Гетьман Ірина Володимирівна, учитель фізики НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів”.

Семінар для вчителів інформатики

Автор: taisa. Дата: 10/18/2017
Публікація: Новини 

izobrazhenie_03418 жовтня 2017 року на базі Сквирської ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів імені Петра Тисьменецького відбувся семінар для вчителів інформатики «Система компетентнісних завдань як засіб формування компетентностей на уроках інформатики». Голова методичного об’єднання, вчитель інформатики Лисюк А. В., поділилася досвідом використання компетентнісного підходу на уроках інформатики. Участь у семінарі взяла Джуська Анна Володимирівна, учитель інформатики НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів”.

DSC_490218 жовтня 2017 року в районному методичному кабінеті відділу освіти Сквирської РДА відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчальної роботи. Вела нараду завідувач районним методичним кабінетом Людмила Анатоліївна Корбут. Учасники наради активно долучилися до обговорення заявлених питань:
1. Про впровадження Закону України «Про освіту» (Лист Міністерства освіти і науки України «Щодо нагальних питань впровадження Закону України «Про освіту» від 19.10.2017 № 1/9 – 554).
2. Про умови та особливості проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» (Лист Міністерства освіти і науки України «Про організацію та проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» від 19.10.2017 № 1/9 – 508).
3. Про організацію та проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
Особливо активними були заступники під час обговорення питання «Про особливості організації освітнього процесу у контексті модернізаційних змін», попередньо переглянувши відео про володаря титулу найкращого вчителя України та переможця всесвітнього конкурсу Global Tacher Praze Паула Пшенічку.

Ліцей 22627772_1474075339336223_2048687358_n 1

Протягом 17-18 жовтня 2017 року в НВК “Сквирський ліцей ЗОШ І-ІІ ступенів” творчою групою  практичних психологів навчальних закладів Сквирського району проведено тренінгові заняття. Учасниками були класні керівники 5-8 класів. Тема заняття  “Створення безпечного середовища в навчальному закладі”, активно обговорено питання булінгу. Тренінг містив інформаційний блок, елементи гри-розминки. Педагоги отримали рекомендації щодо стратегії вирішення складних ситуацій. Співпраця вчителів, психологів і адміністрації є визначальною у вивченні та профілактиці шкільного булінгу. У семінарі взяли участь вчителі НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” Момотенко І.В., Мишакова Л.Б., Козлова О.Л., Кочина В.С.

Автор публікації: Марина Ігорівна Телегей, практичний психолог.

День захисника України

Автор: taisa. Дата: 10/13/2017
Публікація: Новини 

2 3 4

14 жовтня в Україні відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника Вітчизни та День українського козацтва. У переддень цих важливих для нашої країни дат, 13 жовтня 2017 року, у НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” відбулося свято “Козацька звитяга”. Старшокласники презентували історію українського козацтва. Особливу зацікавленість учнів викликала інформація про те, як на Запорізькій Січі молодих хлопців приймали у козаки, про козацький побут і звичаї. Засвоєння цих відомостей було перевірено веселими змаганнями  та розвагами, у яких учнів виявили спритність, кмітливість і винахідливість. На закінчення свята всіх частували козацькою кашею.

Екскурсія в “Дитяче місто професій”

Автор: taisa. Дата: 10/11/2017
Публікація: Новини 

SAM_59867 жовтня 2017 року учні 3-А і 3-Б класів НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» побували в м. Києві, де відвідали KidsWill. Це перше в Україні дитяче місто професій. Тут кожна дитина може на деякий час стати дорослою і самостійною: отримати паспорт, влаштуватися на роботу, заробляти «гроші» та витрачати їх на свій розсуд. Як дорослим, учням довелося самостійно вирішувати, ким бути, яку професію обрати. У KidsWill можна спробувати все: службу в міліції чи пожежній частині, лікарську практику чи будівництво осель, роботу на телебаченні чи в студії звукозапису, стати льотчиком чи водієм, працівником супермаркету чи косметичної фірми, кухарем чи модельєром, фотографом чи перукарем і багато іншого. Діти змогли показати себе з різних сторін, отримати максимально повне уявлення про існуючі професії, зрозуміти й відчути економічні та правові основи, на яких базується життя сучасного суспільства. Враження третьокласників не можна передати словами!

Переглянути всі фото>>>

2 3

Готуючись до участі у дослідно-експериментальній роботі учитель початкових класів НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” Хомочкіна Віра Петрівна взяла участь у науково-практичному семінарі «Особливості реалізації Всеукраїнського проекту «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids) у 2017-2018 н.р.». Семінар відбувся 6 жовтня 2017 року в залі Президії НАПН України, його організатори – Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» та Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Видавництво «Розумники».  Детальніше

Засідання творчої групи практичних психологів

Автор: taisa. Дата: 10/10/2017
Публікація: Новини 

Практичні_психологи Практичні_психологи

10 жовтня 2017 року в НВК “Сквирський ліцей ЗОШ І-ІІ ступенів” відбулося засідання творчої групи практичних психологів навчальних закладів Сквирського району. Протягом засідання було обговорено питання булінгу та розроблено заняття на тему “Створення безпечного середовища в навчальному закладі”. Це заняття буде проведено з класними керівниками у формі тренінгу під час осінніх канікул.

Автор публікації: практичний психолог Марина Ігорівна Телегей.

зображення зображення (1)

9 жовтня 2017 року вихованці гуртка «Фізика дивовижного» НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» власноруч створили FM-радіоприймач, використовуючи електронний конструктор. Учні виконували завдання з натхненням та відповідальністю, а оригінальний спосіб з’єднання деталей конструктора сприяв забезпеченню ефективного результату без використання паяння. Почулась музика із приймача — це надзвичайно захопило школярів, викликало яскраві емоції та незабутні враження.