Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Шановні ліцеїсти!

Українська Гельсінська Спілка з прав людини, в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» та за сприяння Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, оголошує Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності».

До участі в Конкурсі запрошуються учні та учениці 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних училищ і студенти/студентки коледжів.

З більш детальною інформацію про Конкурс та зразком реєстраційної анкети Ви можете ознайомитись в Положенні про Конкурс есе та на сайті Української гельсінської спілки з прав людини.

 

Вступ-2017. Коли і як подати заяву?

Автор: taisa. Дата: 07/13/2017
Публікація: Новини 

39ПОДАННЯ ЗАЯВИ

Кількість заяв, які можна подати на місця держзамовлення: 9 заяв на 4 спеціальності.
На контрактну форму кількість заяв НЕ обмежується.

В електронній формі:
Цього року вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання подають заяви виключно в електронній формі.
Електронна заява та усі необхідні документи подаються через особистий електронний кабінет на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua (!!! сайт працює тільки під час вступної кампанії).

Читати далі

1 2

5 липня 2017 року в актовому залі НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” відбувся спільний захід Київської обласної ради профспілок та головного управління пенсійного фонду України у Київській області. Провів засідання Кононенко Валентин Федорович, заслужений працівник соціальної сфери України, заслужений працівник профспілок України. Гості оглянули приміщення ліцею, кабінети, бібліотеку та аудиторії. Екскурсію в музеї історії навчального закладу провів Цимбалюк Василь Іванович, кандидат педагогічних наук, заслужений вчитель України.

Шановні випускники 2017 року!

Починаючи з 29 червня відкрито реєстрацію електронних кабінетів вступників необхідних для подання електронних заяв про вступ до вищих навчальних закладів.

Реєстрація кабінетів здійснюється на інтернет-сайті http://ez.osvitavsim.org.ua з 29 червня до 18 год. 00 хв. 25 липня 2017 року.

Детальна інформація на сайті http://osvita.ua

У МОН працюють «гарячі телефонні лінії» щодо вступу до вишів

Корисні ресурси для вступників:

http://www.vstup.info/ – інформаційна система “Конкурс”

http://osvita.ua/vnz/guide/ – довідник ВНЗ

45786013703.07.2017 року проведено урочисте вручення  атестатів про повну загальну середню освіту з відзнакою для  п’ятнадцяти  випускників 2017 року Сквирського району, які нагороджені золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» та срібною медаллю «За досягнення у навчанні». Серед 15 медалістів – 5 випускників Сквирського ліцею: Барильченко Владислав, Доліненко Вікторія, Коршунова Руслана, Собчук Андрій, Титарчук Олександра.

Під час урочистого зібрання присутніх привітав начальник відділу освіти Заболотний О.В.  вручив атестати, цінні подарунки та подяки  батькам випускників-медалістів.

Святкову церемонію завершила  вихованка районного центру дитячої та юнацької творчості, учениця 7 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів”, Ліза Солодовчук піснею «Моя Україна».