Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Випускний вечір – 2017

Автор: taisa. Дата: 06/28/2017
Публікація: Новини 

P1330538

27 червня 2017 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” відбувся Випускний вечір. 17 випускників Сквирського ліцею отримали атестати про повну загальну середню освіту. Детальніше

День Конституції України

Автор: taisa. Дата: 06/27/2017
Публікація: Новини 

Вітаємо зі знаменним державним святом – 21 річницею Конституції України!!!

dk-01
Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Нехай не згасне віра у прекрасну долю України, а праця і навчання будуть увінчані новими здобутками. Бажаємо міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

27 червня 2017 року в актовому залі Сквирської районної державної адміністрації відбулися урочистості  з нагоди Дня Конституції України. Це державне свято щорічно відзначається на честь ухвалення Конституції незалежної України. Основний Закон Держави України був ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набула чинності з дня її прийняття. Детальніше

27 червня 2017 року – випускний вечір

Автор: taisa. Дата: 06/26/2017
Публікація: Новини 

27 червня 2017 року в актовому залі НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” о 18.00 відбудеться Випускний вечір. 17 одинадцятикласників отримають атестати про повну загальну середню освіту. Усі найкращі слова, квіти, побажання у цей день будуть адресовані їм. Запрошуємо вчителів навчального закладу та батьків випускників на урочистий захід.

Екскурсія в Національний Ботанічний сад

Автор: taisa. Дата: 06/23/2017
Публікація: Новини 

IMG_465920 червня 2017 року випускники 11 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” здійснили екскурсію в Національний ботанічний сад ім. М.М.Гришка. Ця екскурсія – подарунок одинадцятикласникам від депутата обласної ради Скрипи Василя Ілліча за перемогу в обласних та всеукраїнських етапах учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в Малій академії наук України та інших творчих конкурсів. Про поїздку повідомила представник депутата Бондарчук Катерина Федорівна на святі Останнього дзвоника. Дату проведення екскурсії випускники обрали самостійно та запросили вчителів, батьків, фотографа. Діти були зачаровані ароматом троянд, багатством рослинного світу, пізнали цікаву інформацію від екскурсовода про ландшафти різних кліматичних зон. Незабутні враження, прекрасний настрій зафіксовано на фотографіях, які стануть окрасою випускного альбому та доброю згадкою про час, проведений з друзями.

Учні, педагоги і батьки щиро дякують Василю Іллічу Скрипі за подарунок для випускників – екскурсію в Національний Ботанічний сад.

Виїзна колегія Сквирської РДА

Автор: taisa. Дата: 06/22/2017
Публікація: Новини 

000180622 червня 2017 року в селі Пустоварівка, в ТОВ «Агрофірма «Колос», відбулося виїзне засідання колегії Сквирської районної державної адміністрації. На засідання були запрошені директори шкіл. Від НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” було делеговано заступника директора з навчально-виховної роботи Заруднюк Таїсію Григорівну.

Детальніше

Урочисте вручення свідоцтв випускникам 9 класу

Автор: taisa. Дата: 06/15/2017
Публікація: Новини 

P133022515 червня 2017 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” відбулося урочисте вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту випускникам 9 класу. Свідоцтва з відзнакою отримали Іванченко Вікторія, Середа Олександра, Харитонкіна Ксенія, Ходаківська Анна. Учні підготували концертну програму для батьків, вчителів та друзів. Присутні отримали гарні враження від їх виступу. Чарівні, талановиті, розумні та активні дев’ятикласники-випускники своїми досягненнями та успіхами примножують славу навчального закладу. Упродовж навчання з 5 по 9 клас незмінним класним керівником учнів є Ярмульська Іванна Володимирівна. Активну життєву позицію, високі моральні цінності, любов до України, щиру дружбу вона щедро передає своїм учням. Ведучі урочистостей – учні 7 класу Винник Юлія та Штундер Денис від імені педагогічного й учнівського колективів побажали старшокласникам здійснення мрій та гарного відпочинку на канікулах.

Нагадаємо, що випускників очікує вступне випробування в 10 клас Сквирського ліцею на історичний та біолого-хімічний профіль, яке відбудеться 19 та 21 червня 2017 року.

Переглянути фото>>>

У мовному таборі “Rainbow” – гала-концерт

Автор: taisa. Дата: 06/14/2017
Публікація: Новини 

P133010314 червня 2017 року дружна табірна родина “Rainbow” Сквирського ліцею зібралася в актовому залі на фінальний концерт. Учасники табору підготували концертну програму англійською мовою з номерами різних жанрів. Дійство розпочалося піснею-привітанням “Good morning, how are you?”. Усіх надзвичайно захопила яскрава інтерпретація казки “Little Red Riding Hood” у формі лялькової вистави. Маленькі актори лялькового шоу у ролі Вовка, Червоної Шапочки та інших казкових героїв грали дуже емоційно та переконливо. Концерт продовжили виконанням пісень. Під щирі аплодисменти глядачів діти співали: “Hello, how are you?”, “I am the Music Man”, “I can sing a rainbow”, “We are going to the zoo”, “The more we get together”. Ведуча Цап Валерія завершила святкову програму словами про те, що учасники табору не хочуть прощатися, але всі зможуть зустрітися на початку нового навчального року і поділитися враженнями, чи стали корисними, отримані впродовж табірної зміни, знання з англійської мови. Діти висловили сподівання, що наступного літа мовний табір “Rainbow” відкриє їм двері знову. На завершення відбулося урочисте вручення сертифікатів та весела фотосесія.

Переглянути фото>>>

День піратів у мовному таборі “Rainbow”

Автор: taisa. Дата: 06/13/2017
Публікація: Новини 

P1330017День 13 червня 2017 року в англомовному таборі “Rainbow” НВК “Сквирський ліцей -ЗОШ І-ІІ ступенів” пройшов під назвою “Pirates” (“Пірати”). Цей день виявився надзвичайно багатим на враження та пригоди. Неперевершений квест “Treasure Hunt” захопив дітей загадками на маршрутах, незвичними запитаннями, змаганням на швидкість та кмітливість. Команди рухалися територією та коридорами навчального закладу так, як ніколи у дні навчання. Сьогодні це дозволялося. Мандруючи станціями, “маленькі пірати” відповідали на запитання, які ставили “дорослі пірати” (вчителі): Jack Sparrow, John Silver, Henry Morgan  та інші. Скарби охороняв таємничий Sphinx, але його загадки команди розгадали та знайшли заховані солодощі. Пригоди на цьому не закінчилися. Усі дружно взялися розпалювати табірне багаття та варити кашу. Як приємно їсти кашу на свіжому повітрі, у колі справжніх друзів!!! Пообідавши, діти виконали справжню піратську пісню “Are we pirates?”.

Переглянути фото>>>

Дотримуйтесь правил поведінки у лісі!

Автор: taisa. Дата: 06/13/2017
Публікація: Новини 

Листівка лісЗвернення ДСНС у Сквирському районі

Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян бути свідомими щодо збереження «зелених легенів» нашої області. Безвідповідальність та невиконання населенням елементарних правил поведінки у лісопаркових зонах безлічі пожеж із значними матеріальними збитками.

Будьте вкрай обережними під час відпочинку поблизу лісових масивів і ні в якому разі не розводьте та не залишайте без нагляду багаття. Дотримуйтесь правил поведінки у лісі!

При виявленні пожежі – не впадайте в паніку, негайно телефонуйте за номером “101”.

До прибуття пожежно-рятувальних підрозділів можна гасити тільки низові пожежі, збиваючи полум’я гілками листяних порід дерев, заливаючи водою чи засипаючи ґрунтом та заточуючи ногами. До полум’я заввишки 1,5-2 метри наближатися не можна! Чекайте на рятувальників чи працівників лісного господарства.

Не залишайтесь байдужими до природного багатства!

 

Тема дня англомовного табору “Rainbow” – “Space”

Автор: taisa. Дата: 06/12/2017
Публікація: Новини 

P132096212 червня 2017 року в мовному таборі НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” було присвячене темі “Space” (“Космос”). Заняття розпочалися із вивчення назв планет Сонячної системи. Вони пройшли у формі інтерактивної гри “Solar System”. Детальніше

День музики в мовному таборі “Rainbow”

Автор: taisa. Дата: 06/09/2017
Публікація: Новини 

P1320715Сьогоднішній день – 9 червня 2017 року – в літньому мовному таборі Rainbow” Сквирського ліцею був присвячений музиці. Традиційна  ранкова зарядка додала  бадьорості на весь день. Тому усі наввипередки брали участь у лексично-музичних іграх та конкурсах. Під час цікавої інтерактивної гри діти збагатили свій лексичний запас новими словами, а саме назвами музичних інструментів. Веселим та пізнавальним виявився конкурс, в якому потрібно було відгадати назву музичного інструменту, прослухавши його звучання. Та найпопулярнішою стала музична вікторина “Guess the Song”, під час якої загони змагалися, вгадуючи назви англійських пісень. А енергійна пісня з рухами “I am the music man” миттєво поліпшила усім настрій та додала позитивних емоцій. Діти провели багато часу на свіжому повітрі, граючись в active games, танцюючи, співаючи пісень. День музики видався веселим та насиченим.

Переглянути фото>>>

Районне свято “Таланти твої, Сквирщино!”

Автор: taisa. Дата: 06/09/2017
Публікація: Новини 

P13208479 червня 2017 року в актовому залі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулося свято вшанування талановитої учнівської молоді “Таланти твої, Сквирщино!”. Детальніше

“Fantasy World” у мовному таборі Сквирського ліцею

Автор: taisa. Дата: 06/08/2017
Публікація: Новини 

DSC037008 червня 2017 року в літньому мовному таборі НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” ознаменувалося творчістю та фантазіями, адже тема дня – “Fantasy World”. Детальніше

Під час церемонії нагородження переможців відкритого конкурсу “Здорові діти -здорова нація!”, який ініційований Сквирським комбінатом хлібопродуктів за підтримки депутата Київської обласної ради Леоніда Глиняного, зачарувала всіх присутніх оригінальною піснею Хлєбік Марія, учениця 1 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів”. Пісня “Каша” у виконанні маленької артистки залишила незабутні враження у присутніх.

P13206578 червня 2017 року в актовому залі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулося свято підведення підсумків конкурсу “Здорові діти -здорова нація!”. Вже третій рік поспіль проходить цей цікавий, нетрадиційний творчий відкритий конкурс серед дітей та дорослих, ініційований Сквирським комбінатом хлібопродуктів за підтримки депутата обласної ради Леоніда Глиняного, метою якого є формування в учнівської молоді навичок здорового способу життя та здорового харчування. Детальніше