Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Тема дня у мовному таборі – “Fairy Tales”

Автор: taisa. Дата: 05/31/2017
Публікація: Новини 

20170531100131P1320375

День 31 червня 2017 року в мовному таборі НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” був присвячений темі “Fairy Tales” (“Казки”).

Детальніше

“Планета тварин” у мовному таборі “Rainbow”

Автор: taisa. Дата: 05/30/2017
Публікація: Новини 

P1320320 P1320331

30 травня 2017 року в мовному таборі “Rainbow” всі заходи проходили на тему “Animal Planet” (“Планета тварин”). Детальніше

P132020627 травня 2017 року освітяни Київщини вітали Цимбалюка Василя Івановича зі славним 80-річчям від дня народження.

У цей гарний травневий день зібралися в актовому залі НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” гості зі Сквири, Білої Церкви, Києва, Славутича, родина ювіляра, колеги, щоб привітати з вісімдесятиріччям видатного вчителя, науковця, невтомного трудівника, людину високої думки та світлого розуму, з великим серцем та скромною вдачею – Василя Івановича Цимбалюка! Це особистість творча, талановита, працьовита, невгамовна. Відомий педагог, наставник учнів і вчителів, про нього не можна говорити сухими цифрами та фактами, бо він – дуже відкритий і щирий у спілкуванні.

На творчій зустрічі разом з Василем Івановичем присутні мали честь розгорнути величну книгу його життєпису та перегорнути сторінки  наукової і творчої спадщини.

Шановний Василю Івановичу, нехай тепло Вашої душі й надалі зігріває всіх навколо, а світлій вогник серця буде дороговказом колегам на почесній ниві педагогічної праці ще багато-багато літ!

Переглянути фото>>>

Мовний табір “RAINBOW” в Сквирському ліцеї

Автор: taisa. Дата: 05/29/2017
Публікація: Новини 

20170529114746 P1320287

29 травня 2017 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” розпочав роботу шкільний мовний табір “”RAINBOW” (“Веселка”) для учнів 2-4 класів. У таборі працюють вчителі англійської мови Пясецька Олена Олександрівна та Новосельчан Олена Станіславівна. За Програмою табору перший день – “We are friends” – присвячений об’єднанню дітей в команди, вибору гасел, назв, проектуванню цікавих справ. Одна команда обрала назву “The Best” (“Найкращі”), інша – “Lions” (“Леви”).

Детальніше

Свято Останнього Дзвоника

Автор: taisa. Дата: 05/26/2017
Публікація: Новини 

P131098226 травня 2017 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” відбулося Свято Останнього Дзвоника. В актовому залі, як завжди, зібралися на урочисту лінійку учні та їхні батьки, вчителі, гості. Серед запрошених Плівачук Катерина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри філологічних, суспільно-гуманітарних та мистецьких дисциплін КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти”, заслужений вчитель України, Бондарчук Катерина Федорівна, помічник-консультант депутата обласної ради Скрипи Василя Ілліча, заслужений журналіст України, головний редактор суспільно-політичної газети “Вісник Сквирщини”, Підборочинський Михайло Богданович, методист по роботі з обдарованими учнями відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації, Солодовчук Наталія Олександрівна, голова ради навчального закладу. 74 учні отримали похвальні листи “За відмінні успіхи у навчанні”, багато учнів нагороджено відзнаками за перемоги в предметних олімпіадах, конкурсах Малої академії наук України, творчих конкурсах, спортивних змаганнях. Подяки від ректора Академії неперервної освіти Осадчого Івана Григоровича за активне поширення досвіду та високий професіоналізм, спрямований на розвиток освіти Київщини, отримали директор, заступники та вчителі навчального закладу. Присутні їх вітали гучними оплесками, але найбільшої уваги на святі удостоїлись головні винуватці Останнього Дзвоника – одинадцятикласники. Вони – наша гордість! І знову ансамбль третьокласників “Дзвіночки” зачарував присутніх майстерним виконанням інструментальної п’єси, яку підготувала вчитель музичного мистецтва Чебан Альона Дмитрівна. У залі було сонячно, радісно, світло від щасливих посмішок усіх присутніх. Школярі нарешті дочекалися літа й довгожданих канікул.

Переглянути фото >>>

P131096925 травня 2017 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” відбулося вручення Сертифікатів учасникам та переможцям Всеукраїнського учнівського фізичного конкурсу “Левеня”. Сертифікат “Добрий результат” отримали Лубківський Артем (7 клас), Арушанян Хачик (8 клас), Гаврищук Таїсія (8 клас), Рябоконь Антон (8 клас), Суслов Данііл (8 клас), Дзюбенко Дмитро (10 клас), Собчук Андрій (11 клас). Вітаємо юних фізиків із досягненнями!

Детальніше

Урок “Правила безпеки – правила життя”

Автор: taisa. Дата: 05/25/2017
Публікація: Новини 

P1310938З 22  по 26  травня проходить Тиждень безпеки життєдіяльності дитини. Серед запланованих заходів – урок на тему: “Правила безпеки – правила життя!”. 25 травня 2017 року учитель фізики Гетьман Ірина Володимирівна провела уроки безпеки в 5 та 8 класах. Жваве обговорення важливих питань здійснили учні після перегляду відеосюжету “Корисні підказки: безпечний двір”. Навчальний фільм “Запобігти. Врятувати. Допомогти. Служба порятунку 101″ дав змогу дізнатися про історію розвитку та становлення пожежної рятувальної служби столиці України. А найважливіше у фільмі – це інструкції як правильно діяти в ситуації виявлення вибухового пристрою або підозрілого предмету. Гарного настрою на уроці додали веселі мелодійні руханки.

Детальніше

Свято англійського алфавіту

Автор: taisa. Дата: 05/25/2017
Публікація: Новини 

DSC00763 DSC00756  DSC00757

25 травня 2017 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” учні 1 класу – вихованці гуртка англійської мови – провели Свято англійського алфавіту. Керівник гуртка Сквирського РЦДЮТ Ільясевич Наталія Володимирівна підготувала цікаву і насичену програму. Це і “Подорож до казкової країни АВС”, виконання пісень “Як тебе звати?”, “Яка погода?”, “Ми йдемо до зоопарку”, інсценівка англійської народної казки “Троє козенят”, конкурси про тварин, математику, ігри “Симон каже”, “Кольорові прапорці”. Активним учасником свята був тато Тимура Стригуна – Сергій Валентинович Стригун.

Екскурсія на Сквирський хлібозавод

Автор: taisa. Дата: 05/24/2017
Публікація: Новини 

SAM_572424 травня 2017 року учні 2-А і 2-Б класів НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» відвідали Сквирський хлібозавод . Далеко не кожен школяр уявляє собі той довгий і важкий шлях, який проходять колоски зернових культур, вирощені на родючих українських полях, перш ніж вони з’являться на нашому столі у вигляді свіжого хліба та солодких булочок. Працівники підприємства провели цікаву та пізнавальну екскурсію по хлібозаводу, під час якої учні змогли побачити весь процес виробництва хлібобулочних виробів від замішування тіста до упаковки.

Детальніше

DSC03314 DSC03317

Вітаємо з перемогою!

В місті Тетієві 20 травня 2017 року відбувся 2-ий Відкритий Кубок України по Сокарате Фулл-Контакт.

Березовський Євгеній Олександрович, учень 4-А класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” виборов 1 місце турніру 2-го Відкритого Кубку України у версії Фулл Контакт Куміте та 1 місце турніру у версії Нокдаун Куміте.

Тренер Євгенія – Красилівський Віталій Михайлович. Тренування проходять на базі Сквирської ЗОШ №2 для учнів міста Сквири. Бажаємо тренеру та його вихованцю перемог у майбутніх турнірах.

учень 4-А класу

Спортивний пробіг “500 метрів до канікул”

Автор: taisa. Дата: 05/24/2017
Публікація: Новини 

51 8

24 травня 2017 року учні 5-10 класів НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” взяли участь у традиційному спортивному пробігу “500 метрів до канікул”. Сповнені сил та наснаги, учні зібралися на подвір’ї навчального закладу. Учитель фізичної культури Потьомкін Василь Васильович оголосив початок змагань та повідомив, що на переможців чекають медалі та грошові призи. Учасники змагань, отримавши інструкції, вирушили до лінії “Старт”. Уболівальники залишилися очікувати їх на межі “Фініш”. Переможців зустрічали гучними оплесками та вигуками “Так тримати!”. З гарним і бадьорим настроєм пройшло нагородження медалями та призами.

Переглянути всі фото>>>

Вітаємо переможців пробігу! Детальніше

20170523_110021Дуже важливо інформувати молоде покоління про те, як запобігти виникненню біди, як поводитись в екстремальних ситуаціях. З цією метою 23 травня 2017 року в рамках проведення громадської акції «ЗАПОБІГТИ, ВРЯТУВАТИ, ДОПОМОГТИ!» учні НВК «Сквирський ліцей ЗОШ І-ІІ ст.» прибули на територію 7- ДПРЧ м. Сквира.  Детальніше

2 1

22 травня 2017 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” розпочався Тиждень безпеки життєдіяльності дитини. Учні початкової школи зустрілися з головним фахівцем Сквирської РС ГУ ДСНС України в Київській області капітаном служби ЦЗ Яснівським Олександром Вікторовичем. Після тренувальної евакуації Яснівський О.В.  провів бесіду про дотримання правил поводження з вибухонебезпечними предметами, протипожежної безпеки, користування побутовими приладами, поводження в лісі, на воді, вдома під час канікул. Капітан служби ЦЗ провів навчання з користування вогнегасником. Учні отримали інструкції та спробували гасити полум’я вогнегасником.

Екскурсія в біопарк “Золотий фазан”

Автор: taisa. Дата: 05/22/2017
Публікація: Новини 

SAM_565220 травня 2017 року учні 2-А і 2-Б класів НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» відвідали біопарк «Золотий фазан» в с.Вишківське Ставищенського району Київської області. При вході дітей зустріли доброзичливі верблюди, лань європейська, плямистий олень, лама-глама, альпака. Надивившись на «кораблів пустелі», пройшли до приматів. Капуцин плакса, котячий лемур, карликова зелена мавпа, бабуїн радісно стрибали у вольєрах. Тут є єдина в Україні пара білих кенгуру валлабі-альбінос і звичайний кенгуру Бенетта. Біля водойм побачили вольєри, в яких мешкають північноамериканський дикобраз, носуха, єнот-полоскун – за ними дуже цікаво спостерігати. Представлена величезна колекція фазанів – більше 20 видів. Окраса пташиного двору – це павичі. Чорноплечий, білий, звичайний, імператорський, Арлекіно своєю пташиною «мовою» хотіли поговорити з відвідувачами. Дуже красивий і цікавий східний вінценосний журавель і журавель степовий. Красу і різноманітність всіх пернатих не можна передати словами! Дорогою додому учні із захопленням ділилися враженнями та планували наступні поїздки.

Переглянути фото>>>

День вишиванки

Автор: taisa. Дата: 05/18/2017
Публікація: Новини 

3 7

18 травня 2017 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” святкували День вишиванки. Вишиванка в культурі України займає особливе місце. Здавна вважалося, що сорочка, вишита кольоровими нитками та прикрашена візерунками, приносила успіх та служила оберегом для господині чи господаря. Цей національний одяг носять чоловіки, жінки та діти. В наш час вишиванка вийшла з повсякденної форми одягу, проте її надягають на свята або визначні дати. Одягнені у вишиванки учні ліцею сьогодні виглядали щасливими, сповненими гордості за свою країну. Дружні флешмоби на подвір’ї є цьому підтвердженням.

Детальніше