Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

IMG_042227 січня 2017 року закінчилися змагання першості міста Сквири з гандболу на кубок  М.М. Ольшевського.

Вітаємо команду юнаків НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” з перемогою у турнірі!

Гра “Найрозумніший “

Автор: taisa. Дата: 01/30/2017
Публікація: Новини

130 січня 2017 року учні 7 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” взяли участь у грі “Найрозумніший”, яка є традиційною в нашому навчальному закладі. Змагалися дві команди. Тематика гри містила питання з різних галузей: література, математика, астрономія, біологія, географія, фольклор. Змагання проходили напружено і захопливо, адже кожна командна мріяла про перемогу. Цього разу обидві команди набрали однакову кількість балів – 18:18. Чекаємо наступних зустрічей в інтелектуальному марафоні.

День пам’яті Героїв Крут

Автор: taisa. Дата: 01/30/2017
Публікація: Новини

DSC0288730 січня 2017 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” пройшли заходи з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут. Учні 9 класу здійснили віртуальну подорож в минуле нашої країни – у 29 січня 1918 року. У той день під селищем Крути поблизу села Пам’ятне (130 кілометрів на північний-схід від Києва) чотирьохтисячна більшовицька армія Михайла Муравйова зіткнулася із загоном з київських студентів і бійців вільного козацтва (близько трьох сотень осіб), що захищали УНР. В ході кількагодинного бою бійці УНР завдали значної шкоди супротивнику (кілька сотень бійців), але багато з них також загинули. Їм не вдалося зупинити наступ більшовиків, але, розібравши залізничну колію, вони затримали його на кілька днів.
Цей День, не дивлячись ні на що, назавжди залишиться світлим в нашій пам’яті. День подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь. День надії і любові до своєї Вітчизни. День пам’яті Героїв Крут.

Поїздка в театр

Автор: taisa. Дата: 01/28/2017
Публікація: Новини

DSC0288328 січня 2017 року учні 5 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” здійснили поїздку в Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.К. Саксаганського на виставу “Рапунцель” за казкою Братів Грімм. Постановку здійснив Артур Прокоп’єв. Весела і романтична історія про дівчинку з чарівним волоссям, без сумніву, зачарувала юних театралів. Вистава захопила несподіваними поворотами сюжету, веселими піснями і танцями. Що ж до декорацій та костюмів – це  справді феєричне видовище. Радимо всім відвідати виставу “Рапунцель”!

Відеоурок, присвячений Дню Соборності України

Автор: taisa. Дата: 01/19/2017
Публікація: Новини

119 січня 2017 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів проведено відеоурок, присвячений Дню Соборності України. Учні 9-10 класів разом з учителем історії Громовою Тетяною Романівною здійснили подорож у минуле нашої держави – на початок ХХ століття. День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу. Утвердження єдності народу у соборній державі, чуття великої родини як у далекому 1919, так і сьогодні завжди було і є незмінним.