Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

З новим роком, шановні педагоги!

Автор: taisa. Дата: 12/31/2016
Публікація: Новини 

Шановні колеги!

Із сніжно-зимовими святами завжди пов’язані Всі добрі надії та сподівання. То ж нехай прийдешній 2017 рік стане роком, миру, стабільності та злагоди й зміцнить нашу єдність. Увійде в кожен дім, у кожну родину з добром і любов’ю, виправдає всі наші мрії та сподівання, принесе удачу, здійснення професійних успіхів і особистих мрій. Нехай Ваша праця приносить Вам успіх та задоволення і примножує достаток, допоможе Вам повірити в свої сили, додасть наснаги та оптимізму й поведе до нових звершень! Нехай Новий рік та Різдво Христове принесуть Вам тільки добробут та благополуччя, родинне тепло і злагоду, щирих друзів та надійних партнерів, нехай кожен день буде наповнений радістю та мудрістю, яка допоможе подолати всі негаразди! Будьмо оптимістами і зодчими добрих справ на користь собі і нашим людям, нашим дітям!

З повагою Голова Сквирської РДА  В. В. Галюк, начальник відділу освіти О. В. Заболотний, голова ради профспілки О. А. Нагула

30 грудня 2016 року в Сквирському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулося нагородження новорічними подарунками учнів міських шкіл, які стали переможцями районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, обласного етапу творчих конкурсів, спортивних змагань. Нагородження відбувалося нетрадиційно, а за умови участі номінантів у конкурсах. Свято пройшло весело та залишило незабутні враження.

Учні та вчителі Сквирського ліцею щиро вдячні організаторам за чудовий захід.

Фото зі свята>>>

 

Новорічні вечорниці в 2-А класі

Автор: taisa. Дата: 12/28/2016
Публікація: Новини 

22 грудня 2016 року учні 2-А класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» провели новорічні вечорниці. Вітерець, Сніжок і Морозець провели учнів народознавчими стежками місяця грудня. Діти відгадували загадки, називали прикмети зимових місяців, згадали обряд кусання калити. Звучали вірші та пісні про зиму, свято Калити, святого Миколая, новорічні свята. Веселі конкурси та розваги принесли задоволення. На святі були присутні батьки, які милувалися та раділи за своїх дітей.

А які ж українські звичаї без вареників? Під кінець свята всі учасники смакували варениками з картоплею та з сиром у сметані, які приготували мами  власноруч. Враження від свята — незабутнє!

Переглянути фото>>>

Новорічні зустрічі з учнями 5-7 класів

Автор: taisa. Дата: 12/28/2016
Публікація: Новини 

28 грудня 2016 року учні 5-7 класів Сквирського ліцею зустрілися з героями Новорічної казки, яку приготували учні 9 класу. Чарівна Снігуронька (Анна Ходаківська) та Дідусь Мороз (Святослав Малик) не дозволили сумувати нікому, а їхні казкові друзі влаштували неперевершену виставу.

Переглянути фото зі свята>>>

Переглянути відео (пісня у виконанні Солодовчук Єлизавети)

27 грудня 2016 року казкову подорож країною Новорічних пригод здійснили учні 3-4 класів Сквирського ліцею. Дід Мороз, Снігуронька та їхні друзі влаштували веселе свято для початківців.

Преглянути фото>>>

Переглянути відео>>>

Новорічне свято для учнів 1-2 класів

Автор: taisa. Дата: 12/27/2016
Публікація: Новини 

27 грудня 2017 року Новий рік запросив до себе на гостини учнів 1-2 класів Сквирського ліцею. Веселе, казкове, чарівне свято закружляло у танку в актовому залі з наймолодшими школярами.

Переглянути фото>>>

Новорічна казка “Академія чарівників”

Автор: taisa. Дата: 12/25/2016
Публікація: Новини 

25 грудня 2016 року учні 3-Б класу Сквирського ліцею здійснили поїздку в місто Біла Церква на новорічну виставу “Академія чарівників”, що проходила в Київському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Панаса Саксаганського. Після вистави діти побували на виставці Новорічних ялинок неподалік від театру.

Музичний дарунок випускників

Автор: taisa. Дата: 12/23/2016
Публікація: Новини 

123 грудня 2016 року в Сквирський ліцей завітали випускники 2015 року. Антотенко Богдан навчається в Київському національному університеті культури і мистецтв на факультеті музичного мистецтва. Він виступив з концертом в актовому залі перед учнями та вчителями. Присутні були зачаровані обробкою сучасних популярних мелодій, які звучали в дуеті скрипки та гітари.

p127092122 грудня 2016 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” пройшов І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Старшокласники представили  свої роботи у таких  відділеннях: літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство, мовознавство, хімія та біологія, екологія та аграрні науки, історія, філософія та суспільствознавство. Детальніше

Школа майбутніх першокласників. Заняття №1

Автор: taisa. Дата: 12/22/2016
Публікація: Новини 

p1270910 p1270918

22 грудня 2016 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” пройшло перше заняття в Школі майбутніх першокласників. Учнів майбутнього 1-А класу зустріла вчитель Музика Лариса Петрівна, а 1-Б класу – Хомочкіна Віра Петрівна. На заняттях була проведена гра “Знайомство”, вивчили вірша про школу, повторили назву кольорів і види ліній, розшукали в хвилях дельфіна та розфарбували його.

Переглянути всі фото >>>

img_4010Марія Хлєбік, учениця 1 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів”, стала лауреатом ІІ премії 68 Всеукраїнського конкурсу-фестивалю для дітей та молоді “Різдвяні “Зоряні мости”, який проходив у м. Києві 18 грудня 2016 року. Марія – вихованка Сквирської дитячої школи мистецтв, студії естрадного вокалу, викладачем якої є Клебанівська Оксана Станіславівна. Конкурс проходив за підтримки Міністерства культури України. У Колонній залі Київської міської держадміністрації у хореографічній, вокальній та музичній майстерності змагалися близько 80 учасників з усієї країни віком від 5 до 25 років. Марія отримала перемогу у віковій групі дітей 6-ти років. Детальніше

День Святого Миколая

Автор: taisa. Дата: 12/19/2016
Публікація: Новини 

119 грудня, день Святого Миколая найбажаніший у році для дітей. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують усі свої добрі та погані вчинки, зважують, яких було більше. Адже цей день є своєрідним підсумком минулого року.

Детальніше

Андріївські вечорниці

Автор: taisa. Дата: 12/16/2016
Публікація: Новини 

Є у нашого народу чудова традиція – святкувати Андріївські вечорниці. Віддаючи шану минувшині та беручи все найкраще у сьогодення, 15 грудня 2016 року учні 4-Б класу на імпровізованих вечорницях відроджували найдорожче, що є в народі – його пісню, мову, історію, звичаї. Господар з господинею зустрічали дітей у своїй світлиці. Діти співали народні пісні, кусали калиту, ліпили вареники. Виховний захід збагатив знання учнів про українські традиції.

p127037613 грудня 2016 року на базі НВК «Сквирський ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Сквирської районної ради було проведено другий етап другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року»  в номінації «Біологія».

На цьому етапі кожен учасник проводив у навчальному закладі урок (тема і клас визначались напередодні жеребкуванням).  Уроки проходили у 6-11 класах.

Детальніше

Конкурс постерів до Тижня англійської мови

Автор: taisa. Дата: 12/16/2016
Публікація: Новини 

416 грудня 2016 року відбувся конкурс на кращий постер до Тижня англійської мови, у якому перемогла Титарчук Олександра, учениця 11 класу. Вона виготовила  плакат на тему безсмертного твору В. Шекспіра “Ромео і Джульєтта”. Дійсно, Олександра має неординарні мистецькі здібності!

Друге місце у конкурсі посіла Ксенія Харитонкіна, учениця 9 класу з постером “Happy New Year!”.

6