Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

121 листопада 2016 року учні 2-А класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» провели презентацію проекту «Як бджоли готуються до зими». Чотири творчі групи наполегливо виконували завдання. «Науковці» шукали відомості про життя бджіл восени, про цінність продукції, зібраної бджолами. «Пошуковці» дізналися, що говорить народна мудрість про бджілок. «Зірочки» знайшли казки В.О.Сухомлинського про бджіл, навчилися їх виразно читати. «Художники» намалювали малюнки, виліпили бджілок з пластиліну. Діти дізналися багато нового і цікавого.

Відпрацювання нормативів евакуації

Автор: taisa. Дата: 11/24/2016
Публікація: Новини 

dsc0267224 листопада 2016 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” проведено повторне відпрацювання нормативів евакуації учнів та працівників із будівлі навчального закладу.       Евакуація почалася за сигналом «Увага! Всім» об 13 годині 55 хвилин. Учні та працівники покинули приміщення спокійно та організовано. Після закінчення тренувальної евакуації учасники повернулися у приміщення навчального закладу, та навчально-виховний процес було продовжено. Тренувальні заходи з евакуації в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” проводяться систематично, з метою відпрацювання вмінь та навичок з евакуації учнів та працівників закладу, уникнення травмування під час виходу з навчального закладу до безпечного місця. Цього дня також був проведений позаплановий інструктаж з питань неухильного виконання вимог техногенної та пожежної безпеки. Директор навчального закладу Юхимчак В.П. проінформував працівників про ситуацію з пожежами в Київській області та провів роз’яснювальну роботу щодо дотримання встановлених правил пожежної безпеки.

20 листопада – Всесвітній день дитини

Автор: taisa. Дата: 11/21/2016
Публікація: Новини 

dsc02665Діти – це майбутнє, і обов’язок дорослих в усьому світі – надавати дітям усе найкраще, захищати їх від усього жорстокого та злого. Саме від того, якими стануть діти, залежить майбутнє світу, кожної країни, кожного з нас.

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини. Це свято виникло в середині минулого століття, а саме в 1954 році, коли Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй затвердила свою резолюцію №836 (ІХ), рекомендувавши всім країнам відзначати цей день, починаючи з 1956 року.

Детальніше

День Гідності та Свободи

Автор: taisa. Дата: 11/21/2016
Публікація: Новини 

p1270300День Гі́дності та Свободи – свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). 13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День гідності та Свободи.

Детальніше

Тиждень безпеки дорожнього руху

Автор: taisa. Дата: 11/19/2016
Публікація: Новини 

4З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах, згідно з планом роботи в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” з 15.11.2016 по 18.11.2016 пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Класними керівниками було проведено на годинах спілкування бесіди на тему «Правила безпеки – правила життя». Учні повторювали правила дорожнього руху, головні знаки пішоходів, ділилися своїми знаннями з однолітками, обговорювали дорожні ситуації, відповідали на питання вікторини.

Детальніше

dsc0265418 листопада відзначається Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства. Відповідно до цієї події в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” пройшли заходи, на яких наголошувалися питання захисту прав дітей.

Детальніше

p127023517 листопада 2016 року в НВК «Сквирський ліцей-ЗОШ І-ІІ ст.» відбулося заняття школи передової педагогічної майстерності вчителя-методиста вищої кваліфікаційної категорії Гудзенко Наталії Василівни. Молоді педагоги були присутні на уроці біології з теми «Багатоклітинні водорості» (6 клас). На початку уроку Наталія Василівна провела письмову роботу «Лови помилку», в якій діти визначали правильність біологічних термінів і понять. Велика увага на уроці приділялась роботі з підручником, вирішенню проблемних ситуацій. Після проведеного уроку педагог поділилась з молодими вчителями власним педагогічним досвідом, надавши їм рекомендації щодо організації роботи учнів на уроці та застосування сучасних методів навчання.

r5n_q9gbdfgУчні дев’ятого класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» на осінніх канікулах не лише відпочивали, але й вирішили підвищити свій культурний рівень, здійснивши екскурсійну поїздку до Києва. Основна мета поїздки – відвідати Національний музей літератури України та подивитися виставу у Київському академічному театрі юного глядача.

Детальніше

p127023917 листопада 2016 року учні 9-11 класів НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.” прослухали on-line лекцію – «Повстання надвірних козаків 1768 року – важлива ланка українського державотворення», мета якої – розвиток в учнівської молоді пізнавального  інтересу до вивчення історії, розкриття значення повстання як національного визвольного руху, що мав значний вплив на державотворчі процеси XIX – першої половини XX століття. Онлайн-лекція  доступна на каналі Youtube за адресою: https://youtu.be/7w05xj042jY). Лекцію читає Букет Євген Васильович, член правління Національної спілки краєзнавців України, заступник голови Київської обласної організації НСКУ, головний редактор газети «Культура і життя».

sam_54708 листопада 2016 року учні 2-А класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» провели гру-вікторину «Люблю Вітчизну я свою, вона найкраща в цілім світі» з нагоди Дня української писемності та мови. Шість команд «Вербиченька», «Тополенька», «Калинонька», «Мальва», «Волошка», «Маківочка» старанно виконували завдання. Діти відгадували цікаві загадки, доповнювали прислів’я, швидко мовили скоромовки, виконували мовні завдання. Дуже гарно декламували вірші про рідну мову, Україну. Свято пройшло весело і цікаво.

Детальніше

Свято “Подорож у країну Доброти”

Автор: taisa. Дата: 11/16/2016
Публікація: Новини 

dsc0259215 листопада 2016 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” учні 4-Б класу провели святковий захід “Подорож у країну Доброти”. Класний керівник Хомочкіна Віра Петрівна у роботі з дітьми дотримується принципів гуманної педагогіки, тому й  метою свята було виховання чуйності, доброти, милосердя, ввічливості, поваги до дорослих.

Детальніше

Гра “Що? Де? Коли?”

Автор: taisa. Дата: 11/14/2016
Публікація: Новини 

dsc0259014 листопада 2016 року на базі  Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості пройшла інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?». У грі взяли участь команди ерудитів- старшокласників шкіл міста. НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” представляла команда учнів 9 класу. За підсумками гри перше місце вибороли команди Сквирського НВК та Сквирської ЗОШ №5, набравши однакову кількість балів. Друге місце посіла команда Сквирської ЗОШ №2, третє – команда Сквирської ЗОШ №1. Маємо надію, що у наступній грі команда ерудитів Сквирського ліцею досягне кращого результату.

 

Тиждень енергоефективності

Автор: taisa. Дата: 11/14/2016
Публікація: Новини 

2З 07 по 11 листопада 2016 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.” пройшли заходи, спрямовані на популяризацію ідеї енергозбереження та використання енергоефективних технологій, які відбулися в рамках Тижня енергоефективності.

Упродовж тижня було проведено бесіди, години спілкування, презентації новітніх енергозберігаючих технологій, які спрямовані на інформування учнів, виховання бережливого ставлення до енергетичних ресурсів. Вчитель фізики Гайдай Руслан Миколайович провів міні-лекторій для учнів 9-11 класів «Енергозбереження в побуті», а для учнів 7-8 класів – бесіду на тему «Електричний струм і людина». Упродовж тижня діяла виставка малюнків на теми «Електрика навколо нас» та «Споживаймо енергію розумно!».

КВК “Обери майбутнє”

Автор: taisa. Дата: 11/11/2016
Публікація: Новини 

p127010811 листопада 2016 року в актовій залі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд у 2016 році «Обери майбутнє».

Детальніше

Наймолодші знавці української мови

Автор: taisa. Дата: 11/09/2016
Публікація: Новини 

1День української  писемності та мови в 1 класі пройшов святково й урочисто. Діти виконували цікаві завдання, відгадували загадки та закінчували прислів’я. Для першокласників свято стало відкриттям шляху до глибин української мови.