Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Тренування екстреної евакуації

Автор: taisa. Дата: 10/31/2016
Публікація: Новини 

dsc0254331 жовтня 2016 року в НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» о 13.40 було проведено навчання з екстреної евакуації з приміщення навчального закладу у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій. Евакуація пройшла чітко за планом, всі діяли злагоджено та зосереджено.

Науково-практична конференція МАН

Автор: taisa. Дата: 10/27/2016
Публікація: Новини 

0692561027 жовтня 2016 року в Сквирському РЦДЮТ пройшла районна науково-практична  конференція учнів-членів МАН України, активними учасниками якої стали вчителі та учні Сквирського ліцею. Відкрила конференцію Плівачук К.В., доцент, кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України. З великою увагою присутні слухали  доповідь Димань Т.М., доктора сільськогосподарських наук, професора, та кандидата педагогічних наук, заслуженого вчителя України Цимбалюка В.І. Досвідом у написанні науково-дослідницьких робіт поділились учні-переможці III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України: Барильченко Владислав, вихованець РЦДЮТ, учень 11 класу НВК «Сквирський ліцей-загальноосвітня школа I-II ступенів», (секція філософії); Бай Єсенія, вихованка РЦДЮТ, учениця 10 класу НВК «Сквирський ліцей-загальноосвітня школа I-II ступенів», (секція мистецтвознавства).

p126050226 жовтня 2016 року в НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» відбулося виїзне практичне  навчання слухачів КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» проблемно-тематичних курсів по роботі з обдарованими учнями у школі І ступеня. Радо вітали їх на землі Сквирській директор навчального закладу Віктор Павлович Юхимчак, заступники директора з навчально-виховної роботи Таїса Григорівна Заруднюк, Світлана Василівна Ніколаєнко.

Детальніше

Міські змагання “Шкільна футзальна ліга”

Автор: taisa. Дата: 10/21/2016
Публікація: Новини 

1-121 жовтня 2016 року у спортивному залі Сквирської ДЮСШ розпочалися змагання “Шкільна футзальна ліга”, у яких беруть участь команди загальноосвітніх закладів міста. Змагання розпочалися парадом, на якому учасників привітав начальник відділу освіти Олександр Вікторович Заболотний та побажав чесної боротьби і перемог. Директор ДЮСШ Олександр Миколайович Польгун оголосив графік проведення змагань.

У перший день змагань були такі результати:
ліцей – ДНЗ ВПУ: 3-6;
ЗОШ №3 – НВК: 2-1;
ЗОШ №1 – ЗОШ №5: 11-2.
Наступні зустрічі відбудуться 29 жовтня о 15 годині.

Запрошуємо усіх прийти вболівати за ліцейну команду.

Благоустрій території ліцею

Автор: taisa. Дата: 10/21/2016
Публікація: Новини 

dsc0249921 жовтня 2016 року учителі та працівники НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” займалися прибиранням території навчального закладу. Підготували клумби до насичення їх вологою з дощу та снігу, зібрали опале листя, підстригли кущі. Працювали дружно і завзято. А пізні осінні квіти додавали гарного настрою.

Детальніше

У МОН оприлюднили Умови прийому до вишів – 2017

Автор: taisa. Дата: 10/19/2016
Публікація: Новини 

У Міністерстві освіти і науки оприлюднили Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України, відповідно до яких буде здійснюватись прийом абітурієнтів у 2017 році. Вступна кампанія

Змагання з гандболу серед шкіл м. Сквири

Автор: taisa. Дата: 10/19/2016
Публікація: Новини 

dsc02487З 17 по 19 листопада 2016 року в Сквирській ДЮСШ проходять змагання з гандболу серед учнів 5 і 6 класів шкіл міста Сквири. Учні НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” – активні учасники цих змагань. У складі збірних команд вони отримали перемогу на суперниками.

Детальніше

p1260327Щороку 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, УПА та українських козаків, відзначається  День захисника України. Свято День захисника України встановлено 14 жовтня 2014 року Указом Президента України з метою вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, збереження та розвитку національних військових традицій і звитяг.

Переглянути всі фото >>>

З нагоди відзначення Дня захисника України 12 жовтня 2016 року учні 9 класу Сквирського ліцею взяли участь у святковій програмі “Гідність. Воля. Перемога” для учнів міста, яку організували педагоги Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості. Команду представляли: Кругляк Назар, Малик Святослав, Іванченко Вікторія, Громова Марія, Ходаківська Анна. У програму свята ввійшли: Детальніше

cam0070912 жовтня 2016 року під час проведення Тижня безпеки життєдіяльності представники ДСНС Сквирського РС провели з учнями 4-х класів НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.” бесіди з дотримання правил пожежної безпеки в осінньо-зимовий період,  безпечної експлуатації електроприладів,  поводження біля водойми, в лісі та як діяти під час знаходження небезпечних знахідок.

Детальніше

Чудова екскурсія в “Київську Русь”

Автор: taisa. Дата: 10/10/2016
Публікація: Новини 

img_22138 жовтня 2016 року учні 3-А, 4-А та 4-Б класів НВК «Сквирський ліцей-ЗОШ І-ІІ ступенів» здійснили поїздку в «Парк Київська Русь», що в селі Копачів Обухівського району Київської області. Учителі та учні  висловлюють найщирішу вдячність депутату Київської обласної ради Василю Іллічу Скрипі та водію Вигівському Олександру Васильовичу за можливість відвідати центр культури й історії. Це єдине і неповторне в історії людства відтворення і будівництво одного з найвідоміших і в той  час найбільш загадкового середньовічного міста Східної Європи – Древнього Києва V-XІІІ століття.

Детальніше

p1260219

Переглянути фото >>>

7 жовтня 2016 року в актовому залі НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” для учнів 4-11 класів був проведений урок-свято “Лиш боротись – значить жить”, присвячений геніальному письменнику Івану Франку. Його працездатності могли б позаздрити навіть найзатятіші книгомани і вчені. 16-18 годин на добу за письмовим столом, з олівцем у руці і обов’язково поруч з книгою. Детальніше

Екскурсія в музей М. Д. Леонтовича

Автор: taisa. Дата: 10/03/2016
Публікація: Новини 

11 жовтня 2016 року колектив НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” здійснив поїздку в музей Миколи Дмитровича Леонтовича в с. Марківка Теплицького району Вінницької області. Відкриття музею М. Д. Леонтовича – філії Вінницького обласного краєзнавчого музею відбулося 22 серпня 2016 р. Головна мета нової експозиції – уславлення видатного українського композитора, хорового диригента, фольклориста, педагога i громадського діяча, який вписав яскраву сторінку в історію української музики.  Екскурсія запам’яталась яскравими враженнями. Колектив Сквирського ліцею надзвичайно вдячний генеральному директору ТОВ фірма “Грона” Тарасенку Ігорю Анатолійовичу та приватним підприємцям Миронському Сергію Валерійовичу і Суслову Геннадію Геннадійовичу за допомогу в організації екскурсії.

Переглянути фото >>>

11 жовтня 2016 року учні 3-Б класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” відвідали “Парк Київська Русь” – розважальний парк та центр культури й історії Київської Русі, що знаходиться в с. Копачів Обухівського району Київської області. Діти з цікавістю розглянули яким був древній Київ. Особливо вразили в’їзні ворота зі сторожовими вежами, де гостей зустрічали з хлібом та сіллю. Ознайомилися з вуличною мережею стародавнього міста, піднялися на фортечний мур. Побачили палац князя Володимира та палац княгині Ольги, Десятинну церкву. Учні побували у стані кочівників та на пагорбі Перуна, пройшлися княжим двором. А з трибун спостерігали за скіфськими боями, бо саме 1 жовтня проходив Фестиваль кінних бойових мистецтв “Скіфи”, милувалися виставкою-показом “Світ коней”. На згадку про екскурсію сфотографувалися з вікінгом та придбали пам’ятні сувеніри.

Детальніше

Районні міжшкільні факультативи

Автор: taisa. Дата: 10/01/2016
Публікація: Новини 

51 жовтня 2016 року розпочали роботу районні міжшкільні факультативи, які діють у НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” із 2008 року за підтримки районного методичного кабінету відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації. У цьому навчальному році за вибором старшокласників району працюють 4 факультативи.

Детальніше