Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

День Незалежності України

Автор: taisa. Дата: 08/23/2016
Публікація: Новини 

2З днем народження, Україно!

23 серпня 2016 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” учителем історії Козловою Ольгою Леонідівною було проведено акцію «24 серпня у моєму житті». Цьогоріч 24 серпня виповнюється 25 років від дня прийняття Акта проголошення незалежності України. Адже День Незалежності у житті кожного із нас – це день віри у світле майбутнє Батьківщини. 24 серпня – це не лише Свято, а й День  Подяки  за те, що Україна усе ж досягне свого розквіту і буде зразковою державою у політичному, економічному, духовному, екологічному та інших аспектах. Ми знаємо, що цей шлях є нелегким, тернистим, бо тисячі мобілізованих та військових за професією сьогодні доводять право України на її незалежність.

Закінчився захід вшануванням пам’яті випускника Сквирської середньої школи №1 Матківського Володимира Анатолійовича, який загинув в зоні АТО.

Детальніше

День Державного Прапора України

Автор: taisa. Дата: 08/23/2016
Публікація: Новини 

223 серпня 2016 року педагогічний колектив НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» Сквирської районної ради Київської області взяв участь у відзначенні Дня Державного Прапора України з метою вшанування державної символіки незалежної України та виховання поваги громадян до державних символів України. Саме тому сьогодні біля будівлі Сквирського ліцею відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.

Детальніше