Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

P124077030 червня 2016 року в НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» пройшов семінар-практикум для вчителів Шамраївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» з використання у навчальній діяльності цифрових технологій. Учитель фізики та інформатики Гайдай Руслан Миколайович продемонстрував можливості цифрового комплексу для проведення уроків біології, хімії, фізики, географії, інформатики, математики, фізичної культури, історії, англійської мови. Детальніше

Мовний табір “Rainbow”. Тема дня: “OUR CAMP HAS GOT TALENTS!”

Автор: taisa. Дата: 06/14/2016
Публікація: Новини 

DSCN621014 червня 2016 року в районному мовному таборі “Rainbow” ознаменувалося святковим звітним концертом, під час якого учасники табору показали свої співочі й танцювальні таланти та найкращі театральні номери. Зазначимо, що весь концерт був проведений лише англійською мовою. Концерт розпочався з теплих слів ведучої Середи Олександри, яка звернулася до присутніх гостей та щиро привітала всіх зі святом. Захід пройшов вдало та захопливо, про що свідчили щедрі аплодисменти залу.

Детальніше

Мовний табір “Rainbow”. Тема дня: PIRATES

Автор: taisa. Дата: 06/13/2016
Публікація: Новини 

P124066613 червня 2016 року в мовному таборі запам’яталося проведенням квесту – полювання за скарбами (treasure hunt) під назвою “Where are the camp cookies?” (“Куди поділося табірне печиво?”). Квест було організовано за піратською тематикою, включаючи дрескод.

Гра була динамічна, змістовна, насичена емоціями та переживаннями.  А було все так …

Детальніше

Вручення свідоцтв випускникам 9 класу

Автор: taisa. Дата: 06/10/2016
Публікація: Новини 

P12405919 червня 2016 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” відбулося урочисте вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту. З відзнакою 9 клас закінчили 3 учні: Бай Єсенія, Деркач Вероніка, Момотенко Руслана. Директор Юхимчак Віктор Павлович, класний керівник Гудзенко Наталія Василівна, батьки звернулися до випускників зі словами вітання та побажали й надалі бути старанними у навчанні, зростати добрими людьми і, щоб в Україні настав мир. Згідно з правилами прийому в 10 клас ліцею, випускникам 9 класу треба пройти вступні випробування. За співбесідою зараховуються учні, які закінчили 9 клас з відзнакою. То ж нехай, випробування будуть успішними, а дружба класної родини міцною.

Переглянути фото >>>

Мовний табір “Rainbow”. Тема дня: AROUND THE WORLD

Автор: taisa. Дата: 06/10/2016
Публікація: Новини 

P124065510 червня 2016 року в мовному таборі “Rainbow” – день, що зібрав найбільше вражень, адже саме сьогодні до нас завітали студенти-волонтери з Українсько-польського вищого навчального закладу “Центрально-Європейський університет”: Драй Максим, Атаманенко Альбіна, Яценов Артур, Степанець Яна, Максимова Олена. Волонтери створили легку, дружню, веселу, піднесену атмосферу в таборі. З дітьми було проведено безліч захопливих лексичних ігор та різноманітних заходів. Цікавими були  пізнавальні бесіди про знання звичаїв, обрядів, національних страв Англії та України, під час яких учасники табору виявили гарні знання. Разом із студентами-волонтерами  діти грали у різні ігри з удосконалення розмовної англійської мови, повторили граматичну структуру та лексику.

Детальніше

Мовний табір “Rainbow”. Тема дня: MUSIC

Автор: taisa. Дата: 06/09/2016
Публікація: Новини 

DSCN60489 червня 2016 року в мовному таборі “Rainbow” всі заняття були на музичну тематику. Найцікавіше дітям було виготовляти музичні інструменти з пластикових пляшок та виконувати під їх акомпанемент пісні (“Maracas song”). Провели музичні змагання “Let’s Sing Together”  та музичні вікторини “How sharp is your music IQ?” і “Guess the song”.  Запам’яталися виконання пісні з рухами “A music man” та інтерактивна гра “Orchestra”.

Детальніше

Поїздка учнів 2-А класу в м. Київ на екскурсії

Автор: taisa. Дата: 06/08/2016
Публікація: Новини 

IMG_035828 травня 2016 року учні 2-А класу побували на екскурсіях у м. Києві. Діти відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні. Це Меморіальний комплекс, який розташований на схилах правого берега Дніпра. Визначним є те, що екскурсію провів випускник нашого навчального закладу Білоус Сергій Миколайович. Діти запам’ятали, що всю діяльність Меморіального комплексу спрямовано на те, щоб допомогти людям зрозуміти витоки трагедій, які несуть війни, показати шляхи їх відвернення, розкрити історичну правду про жертовність і подвиг українського народу в борні проти нацизму.

Детальніше

Мовний табір “Rainbow”. Тема дня: OCEAN WORLD

Автор: taisa. Дата: 06/08/2016
Публікація: Новини 

DSCN5909Всесвітній день океанів (World Oceans Day) — це всесвітній день боротьби за збереження біорізноманіття мешканців морських глибин і стабільну екологічну ситуацію в океанах. Він відзначається щороку 8 червня, тому саме ця тема була головною сьогодні.

Детальніше

Мовний табір “Rainbow”. Тема дня: SPORT AND HEALTH

Автор: taisa. Дата: 06/07/2016
Публікація: Новини 

P1240329День 7 червня 2016 року в районному мовному таборі “Rainbow” пройшов за темою “Sport and Health”. Весело розпочався ранок, замість зарядки всі дружно взяли участь у флеш-мобі. І, щоб ранковий настрій не зіпсувався, вчитель Олена Олександрівна Пясецька з командою “Smile” продовжила ранок піснею “Don’t Worry, Be Happy” (“Не хвилюйся, будь щасливий”). Вчитель Ірина Миколаївна Сінельнік з командою “Leaders” та вчитель Валентина Іванівна Ящук з командою “Eagles”, вчитель Олена Станіславівна Новосельчан з командою “Fountain” провели рухливі лексичні ігри з м’ячем.   Детальніше

Мовний табір “Rainbow”. Тема дня: OUTER SPACE

Автор: taisa. Дата: 06/06/2016
Публікація: Новини 

DSCN5797Темою дня 6 червня 2016 року в мовному таборі “Rainbow” був “OUTER SPACE” (“Відкритий космос”). Детальніше

Мовний табір “Rainbow”. Тема дня: THE EARTH IS OUR HOME

Автор: taisa. Дата: 06/03/2016
Публікація: Новини 

P1240260У районному мовному таборі “Rainbow” заходи 3 червня 2016 року пройшли на тему “The Earth is our home” (“Земля наш дім”). Всі заходи були приурочені Всесвітньому дню охорони навколишнього середовища, який відзначається 5 червня. Детальніше

Мовний табір “Rainbow”. Тема дня: FAIRY TALES

Автор: taisa. Дата: 06/02/2016
Публікація: Новини 

DSCN56532 червня 2016 року в районному мовному таборі “Rainbow” події пройшли під гаслом “Fairy Tales!”. Діти із захопленням поринули в чарівний світ казок, перетілювалися в образи казкових персонажів.

Переглянути фото>>>

Детальніше

Мовний табір “Rainbow”. Тема дня: HELLO, SUMMER!

Автор: taisa. Дата: 06/01/2016
Публікація: Новини 

DSCN56091 червня 2016 року учасники районного мовного табору «Rainbow» зустрічали прихід літа. Після сніданку групи зі своїми керівниками вирушили на міське свято з нагоди The International Day for Protection of Children (Міжнародного дня захисту дітей). Учасники мовного табору з ентузіазмом брали участь у роботі станцій, пройти через які передбачалося в святковій програмі. За майстерність, творчість та згуртованість учасників табору «Rainbow» міський голова Валерій Анатолійович Скочко нагородив призами та Грамотою.

Детальніше