Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

P110063626 лютого 2016 року в Сквирському районному центрі дитячої та юнацької творчості було проведено конкурс читців-декламаторів, присвячений 145-річниці від дня народження Лесі Українки. У заході взяли участь 67 учнів 2-10 класів із загальноосвітніх навчальних закладів Сквирського району. Захід проведено з нагоди святкування 145-ї річниці від дня народження письменниці. Учні НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” стали переможцями двох вікових категорій конкурсу: Нюнькін Ілля, учень 2-Б класу, Пясецька Маргарита, учениця 3-А класу, Майорко Дарина, учениця 4 класу, Сичевська Ірина, учениця 5 класу.

Ліцеїсти – стипендіати міського голови

Автор: taisa. Дата: 02/26/2016
Публікація: Новини 

9521691926 лютого 2016 року в залі засідань Сквирської РДА відбулося урочисте вручення сертифікатів на отримання стипендій міського голови переможцям олімпіад, конкурсів, змагань Всеукраїнського рівня. Скочко Валерій Анатолійович, міський голова, розпочав урочистості з презентації Програми «Обдарована молодь» на 2016-2020 роки. Стипендії отримали переможці олімпіад, конкурсів, змагань Всеукраїнського рівня, серед яких учні Сквирського ліцею: Максим Вітюк, Владислав Барильченко, Олександра Титарчук, Таїсія Гаврищук. Міський голова вручив батькам подяки за виховання дитини, побажав доброго здоров’я, натхнення і наснаги в роботі, миру і злагоди, благополуччя і процвітання, щасливого майбутнього родинам.

Детальніше

Заняття №4 з майбутніми першокласниками

Автор: taisa. Дата: 02/25/2016
Публікація: Новини 

P120008925 лютого 2016 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” пройшло четверте заняття з майбутніми першокласниками. Наталія Анатоліївна Юхимчак провела з дітьми бесіду про школу, гру “Будь ласка”, вчила їх вимовляти чистомовки та скоромовки. Діти переглянули навчальний мультфільм про кольори й розміри та виконали завдання з буквами-лабіринтами. На занятті вчителю допомагали учні 4 класу, чиї братики та сестрички прийшли в школу. Бібліотекар навчального закладу Надія Петрівна Трегуб провела з батьками бесіду “Як зацікавити дитину читанням”.

Конкурс декламаторів поезій Лесі Українки

Автор: taisa. Дата: 02/23/2016
Публікація: Новини 

P119037123.02.2016 в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” пройшов конкурс декламаторів поезій Лесі Українки, з нагоди 145-річчя від дня народження Лесі Українки. У конкурсі взяли участь учні 2-4 класів. Переможцями стали: Нюнькін Ілля, учень 2-Б класу, Майорко Дарина, Шахрай Вероніка, Велика Вікторія, учениці 4 класу. Подяки за майстерність в декламуванні поезій отримали всі учасники конкурсу. Переможці продовжать змагання в районному етапі конкурсу, який відбудеться 25 лютого 2016 року.

Детальніше

Конкурс знавців рідної мови

Автор: taisa. Дата: 02/22/2016
Публікація: Новини 

122.02.2016 року з нагоди святкування Міжнародного Дня рідної мови в НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» відбувся мовознавчий турнір для учнів 6 класу. Учасники турніру взяли участь у п’яти раундах завзятої боротьби за звання кращого знавця рідної мови, культурних традицій та обрядів України, видатних людей, які впродовж віків зберігали, розвивали, розбудовували рідне слово. Після кожного раунду учасникам було запропоновано музичний конкурс, під час якого треба було відгадати мелодію відомої української пісні. У результаті змагань команди отримали спільну перемогу, адже набрали рівну кількість балів (по 28). Таким чином, всі учасники залишилися задоволені, а головне – підвищили рівень своїх знань і вкотре переконалися, що мова – це той інструмент, котрий єднає націю, народність, народ, до єдиного цілого. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати.

Друга зустріч з майбутніми першокласниками

Автор: taisa. Дата: 02/18/2016
Публікація: Новини 

P119027718 лютого 2016 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” вдруге зустрілися майбутні першокласники з учителькою Юхимчак Наталією Анатоліївною. На занятті діти виконували завдання “Буква -лабіринт”, графічні вправи, промовляли чистомовки, відгадували римовані загадки, вчили скоромовку, розфарбовували малюнки. На завершення заняття діти переглянули розвиваючий мультфільм про тварин і їхніх малят. У підсумку пограли в гру “Мікрофон”. З батьками дітей соціальний педагог Яценко Олена Володимирівна провела батьківський всеобуч “Соціальний захист дітей”.

227 років тому, 15 лютого 1989 року, закінчилася одна із найдовших і трагічних воєн другої половини 20-го століття – війна в Афганістані. Нікому не потрібна війна… Незалежна Україна 15 лютого офіційно вшановує День пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та День виводу військ з Афганістану. 15 лютого в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” старшокласники провели лінійку, присвячену пам’ятній даті. Чех Вікторія, Титарчук Олександра та Доліненко Вікторія навели історичну довідку про події та декламували вірші. Виступ старшокласників пройшов у музичному супроводі. Ліцеїсти вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Детальніше

DSC01255З 09 по 12 лютого 2016 року в Сквирській ДЮСШ проходили традиційні змагання з гандболу серед збірних команд юнаків та дівчат загальноосвітніх закладів міста. Усі команди були поділені на дві підгрупи: перша – ДНЗ СВПУ, ліцей, ЗОШ №1, НВК; друга – ЗОШ №2, ЗОШ №3, ЗОШ №5. Команди грали за коловою системою. Останнього дня проходили фінальні зустрічі. Команда юнаків ліцею змагалася за призове третє місце з командою ЗОШ №3. Ліцеїсти перемогли з рахунком 12:9.

Детальніше

Оголошення

Автор: taisa. Дата: 02/08/2016
Публікація: Новини 

У зв’язку з тимчасовим призупиненням навчально-виховного процесу (підвищення захворюваності школярів на грип та гострі респіраторні захворювання) заняття в Школі майбутніх першокласників, заплановане на 11.02.2016, відміняється. 

Перша зустріч з майбутніми першокласниками

Автор: taisa. Дата: 02/04/2016
Публікація: Новини 

P11902024 лютого 2016 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” пройшло перше заняття з майбутніми першокласниками. Учитель майбутнього 1 класу Наталія Анатоліївна Юхимчак провела гру “Знайомство” та “В школі”. Діти тренувалися промовляти скоромовки, чистомовки, виконувати логічні завдання та вчилися розрізняти кольори під час перегляду навчального мультфільму. Поки діти працювали з учителем, Світлана Василівна Ніколаєнко, заступник директора, провела з батьками бесіду “Дитина йде в 1 клас”.

Детальніше

Зустріч з фахівцями Сквирського РС ГУ ДСНС

Автор: taisa. Дата: 02/02/2016
Публікація: Новини 

12 лютого 2016 року в Сквирському ліцеї відбулася зустріч з працівниками Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області. Профорієнтація є вкрай потрібною роботою, адже є багато учнів, котрі вагаються у виборі майбутньої професії, не інформовані про існування навчальних закладів системи ДСНС України. Отримуючи відповідну інформацію, молодим людям легше зорієнтуватися та зупинити свій вибір на певному навчальному закладі для здобуття омріяного фаху. Під час зустрічі з майбутніми випускниками  була надана інформація про умови вступу до вищого навчального закладу. Акцентувалася увага на наданні освіти європейського зразка, комфортних умовах проживання, якісному харчуванню, безкоштовному медичному обслуговуванню, а по закінченню – обов’язкове працевлаштування. Для отримання додаткової  інформації  учні можуть звернутися до пожежно-рятувальної частини за адресою: м.Сквира, вул.Богачевського, 11, тел. 5-12-46.

Марина  Денисенко, провідний інспектор Сквирського РС ГУ ДСНС