Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

2З 8 по 13 січня 2016 року пройшов різдвяний VIІ Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості “Яскрава країна в Трускавці – 2016″! Він об’єднав близько 1200 талановитих хлопців та дівчат із 18 регіонів України та подарував їм незабутні святкові дні, сповнені дружби, творчості та нових яскравих вражень! Майже тиждень у курортному Трускавці пройшов для учасників дуже насичено: урочисте відкриття фестивалю на головній площі курортного містечка, вечірні дискотеки, конкурсні виступи, сповнені хвилювань, благодійні концерти у церкві та санаторіях Трускавця, яскравий зірковий вечір із Анною-Марією, Артуром Боссо, Олегом Лихачем та іншими, екскурсії Львівщиною та справжній релакс у СПА-комплексі.

Дипломантом фестивалю (Диплом ІІІ ступеня”) стала Солодовчук Єлизавета, учениця 5 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів”, вихованка вокальної студії «Мажор» (керівник Гибилинда І.В.) Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості Єлизавета також отримала подарунковий сертифікат. Детальніше

Увага! Продовження канікул

Автор: taisa. Дата: 01/13/2016
Публікація: Новини

У зв’язку  з різким загостренням епідеміологічної ситуації (підвищенням респіраторних захворювань на ГРИП та ГРВІ в період несприятливих кліматичних умов), з метою мінімізації кількості захворювань, збереження здоров’я школярів, зимові канікули в загальноосвітніх навчальних закладах  Сквирського району продовжено з 14 по 17 січня 2016 року. Навчання розпочнеться 18 січня 2016 року.