Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Новорічний казковий бал

Автор: taisa. Дата: 12/28/2015
Публікація: Новини 

P118084426 грудня 2015 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” пройшов Новорічний казковий бал. На свято завітали Білосніжка, Попелюшка, Добра Фея, Гноми та Сніжинки. Вони влаштували для учнів справжній новорічний карнавал. Дід Мороз, Снігурочка та Сніговик пригостили всіх солодкими подарунками.

Пропонуємо переглянути свято на світлинах. Фотоальбом

Екскурсія в пожежну частину

Автор: taisa. Дата: 12/24/2015
Публікація: Новини 

DSC0111524 грудня 2015 року учні 3-х класів НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” здійснили екскурсію в пожежну частину. Провів екскурсію старший лейтенент Тарнавський Р.П. та курсант ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля Ткаченко Ярослав Сергійович. Учні із захопленням слухали інформацію стосовно аспектів діяльності Сквирського РВ ГУ МНС України в Київській області. Незабутні враження залишили огляд пожежного автомобіля та приміряння форми пожежника.

Детальніше

Тиждень позитиву

Автор: taisa. Дата: 12/21/2015
Публікація: Новини 

P1180091З 14 по 20 грудня 2015 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” проходив Тиждень Позитиву. Під час Тижня для учнів 1-11 класів пройшла акція “Позитивчик”. Ліцеїсти виготовили на кольорових аркушах веселі побажання й малюнки та розмістили їх на плакатах. Серед побажань найбільше було таких: щоб закінчилася війна і в Україні запанував мир. Активні учасники Тижня були нагороджені грамотами в номінаціях: “Наймиліший”, “Найдобріший”, “Найдотепніший”, “Найкумедніший”, “Найяскравіший”.

Детальніше

19 грудня – день Святого Миколая

Автор: taisa. Дата: 12/19/2015
Публікація: Новини 

P1180019Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Ця святкова зимова мить розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая. Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая. Це довгожданий день року, адже невідомо, що на тебе чекає – подарунок, а чи може різочка?! Як виявилось усіх учнів 1-4 класів НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” чекали подаруночки. 19 грудня 2015 року у навчальному закладі відбулося відкриття Ялинки, на яку і завітав Святий Миколай. Він пригостив учнів цукерками та печивом.

Детальніше

DSC0106418 грудня 2015 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” відбулась урочиста лінійка з нагоди відкриття меморіальної дошки Матківському Володимиру Анатолійовичу, який загинув, їхавши на ротацію до зони АТО.

Детальніше

175 річниця з дня народження Михайла Старицького

Автор: taisa. Дата: 12/15/2015
Публікація: Новини 

514 грудня 1840 року народився Михайло Старицький. Він увійшов в українську літературу як поет, прозаїк, драматург, перекладач, актор, режисер і організатор реалістичного професіонального театру.

15 грудня 2015 року ліцейна громада прилучилася до вшанування пам’яті Михайла Старицького проведенням літературної лінійки. Учні 8 класу познайомили присутніх з цікавими сторінками біографії митця, коротко охарактеризували його літературну та театральну діяльність. Ансамбль дівчат виконав відому пісню на слова М.Старицького “Ніч яка місячна…”.  Детальніше

“Андріївські вечорниці” в 2-А класі

Автор: taisa. Дата: 12/12/2015
Публікація: Новини 

IMG_274711 грудня 2015 року в 2-А класі НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” пройшло родинне свято “Андріївські вечорниці”. Активними учасниками заходу були діти та їхні батьки. Роль Господині свята виконала мама учениці Хронюк Вероніки, а мама Пробкової Домініки зіграла роль Ворожки. Другокласники змагалися у веселих конкурсах, виконували українські народні пісні. А на завершення свята всі смакували калиту та вареники.

Англійська казка

Автор: taisa. Дата: 12/08/2015
Публікація: Новини 

118 грудня 2015 року учні 4 класу на уроці англійської мови інсценізували казку “The hause in the wood”. Казкову виставу підготувала вчитель англійської мови Пясецька Олена Олександрівна.

Детальніше

Акція “Зупинемо СНІД разом”

Автор: taisa. Дата: 12/01/2015
Публікація: Новини 

71 грудня 2015 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” учні, учителі та працівники ліцею провели акцію “Зупинемо СНІД разом”. Символом боротьби з СНІДом є червона стрічка, жодна акція не обходиться зараз без неї. Ця стрічка як символ розуміння СНІДу була задумана навесні 1991 року. Її ідея належить художникові Франку Муру. Він жив в провінційному містечку штату Нью-Йорк, де сусідня сім’я носила жовті стрічки, сподіваючись на благополучне повернення своєї дочки-солдата з Персидської затоки.

Детальніше

1 грудня -Всесвітній день боротьби зі СНІДОМ

Автор: taisa. Дата: 12/01/2015
Публікація: Новини 

11 грудня 2015 року В НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” пройшов виховний захід “СНІД. Дороги, які ми обираємо”. Соціальний педагог ліцею Олена Володимирівна Яценко  організувала цей захід разом з учнями 8-9 класів. Метою Всесвітнього дня боротьби проти СНІДу є підвищення глобальної обізнаності про ВІЛ/СНІД і демонстрація міжнародної солідарності перед пандемією.

Детальніше