Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Екскурсія в океанаріум

Автор: taisa. Дата: 09/30/2015
Публікація: Новини 

IMG_549126 вересня 2015 року учні 2-Б класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” здійснили екскурсійну поїздку до міста Києва. Класний керівник Галашевська Світлана Володимирівна запропонувала другокласникам відвідати океанаріум, який залишив незабутні враження, адже діти побачили не з екрана телевізора чи комп’ютера, а безпосередньо, надзвичайно дивовижний підводний світ.

Детальніше

Лінійка пам’яті “Трагедія Бабиного яру”

Автор: taisa. Дата: 09/29/2015
Публікація: Новини 

129 жовтня 2015 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” пройшла лінійка пам’яті “Трагедія Бабиного яру”. Провела лінійку педагог-організатор Громова Тетяна Романівна. 29 вересня  відзначається трагічна дата початку розстрілів євреїв Києва в урочищі Бабин Яр – злочину, що став символом Голокосту на теренах України.

Детальніше

Вибори голови учнівського парламенту

Автор: taisa. Дата: 09/28/2015
Публікація: Новини 

P115029228 вересня 2015 року в НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» відбулася урочиста подія – вибори голови учнівського парламенту навчального закладу. До вибору було запропоновано 4 кандидати: Барильченко Владислав, Данченко Ольга, Собчук Андрій, Чех Вікторія.

Детальніше

22 вересня – День партизанської слави

Автор: taisa. Дата: 09/22/2015
Публікація: Новини 

P1150076З метою увічнення всенародної боротьби та вшанування подвигу партизанів та підпільників Президент України 30 жовтня 2001 року встановив  щорічне державне свято – День партизанської слави, яке відзначається 22 вересня.

22 вересня 2015 року учні 11 класу Куца Тетяна, Тишкевич Марина та Цапок Вікторія провели лінійку “Україна пам’ятає мужність партизан”, присвячену Дню партизанської слави. У своїх повідомленнях учні розповіли про партизанський рух в Україні та про його героїв. Свідомий збройний опір окупантам чинили партизанські загони та об’єднання, групи опору та підпільні організації. Наш обов’язок – згадувати не тільки в свята, а й щодня про тих, хто кував перемогу як на фронті, так і в тилу.

21 вересня – Міжнародний день миру

Автор: taisa. Дата: 09/21/2015
Публікація: Новини 

121 вересня 2015 року колектив НВК “Сквирський ліцей – І-ІІ ступенів” відзначав Міжнародний день миру. Учні 2-6 класів на подвір’ї школи створили символічного голуба миру. 25 років тому Генеральна асамблея проголосила Міжнародний день миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. З того часу він і відзначається в Організації Об’єднаних Націй, покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього. В Україні День миру відзначається відповідно до Указу Президента України №100 від 5 лютого 2002 року.

Раніше для нас, українців, мир – це була повсякденна реальність. На вулицях нашої неньки-України було спокійно, всі діти ходили до школи, посміхалися. Але відбулися різкі зміни, підкралося горе … На Україну напав ворог. І нам, українцям, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир, щоб нам завжди світило тепле, ясне сонечко, щоб небу було завжди чисте та голубе, щоб завжди були посмішки на обличчях.

P115006615 вересня 2015 року учні НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” відвідали пересувну Всеукраїнську художню виставку, привсячену 115-річчю від дня народження Катерини Білокур, “Слідом за мною …”. Виставка функціонує в Сквирській дитячій школі мистецтв з 11 вересня до 21 вересня 2015 року.  На ній представлено живопис, графіку, декоративно-прикладне мистецтво. Екскурсії для відвідувачів проводить учитель образотворчого мистецтва і художньої культури Сквирського ліцею та викладач школи мистецтв Наталія Вікторівна Свердлик.

Детальніше

P115004414 вересня 2015 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” учні 10 класу разом з педагогом-організатором, учителем історії Громовою Тетяною Романівною провели лінійку для учнів 5-11 класів, присвячену 150-річчю від дня народження митрополита Галицького Андрея Шептицького. Ведучими на лінійці були Чех Вікторія, Данченко Ольга та Доліненко Вікторія. Із виступу учнів присутні зробили висновок, що дивовижне життя громадського і церковного діяча, покладене за український народ та державу, слугує прикладом для юного покоління.

Детальніше

Змагання з футболу

Автор: taisa. Дата: 09/11/2015
Публікація: Новини 

P1140977Триває Олімпійський тиждень. 11 вересня 2015 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” пройшли змагання з футболу серед хлопців 5-8 класів. Перемогу здобула команда учнів 7 класу. На 1 місце команду вивів капітан Денис Жарінський.

Малі Олімпійські ігри

Автор: taisa. Дата: 09/10/2015
Публікація: Новини 

6З 8 по 15 вересня 2015 року в Сквирському ліцеї триває Олімпійський тиждень. 10 вересня пройшли Малі Олімпійські ігри для учнів початкової школи. Усі з нетерпінням чекали цього дня. Спортивний зал переповнився духом боротьби та бадьорості. Головні учасники дійства – учні 1-4 класів розпочали боротьбу за перемогу в  естафетах та грі у футбол. Учитель фізичної культури Василь Васильович Потьомкін та його помічники – учні 7 класу провели різні види естафет, заохочували до змагань і класних керівників. Малі Олімпійські ігри подарували всім веселий настрій, заохотили до занять спортом та згуртували класні колективи.

Детальніше

P114084610 вересня 2015 року відбулася зустріч колективу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” з народним депутатом Верховної Ради України Віталієм Івановичем Гудзенком. Віталій Іванович завітав у навчальний заклад, щоб дізнатися про проблеми школи та допомогти їх вирішити. Під час спілкування подякував колективу за підтримку, запевнив, що працює заради здійснення сподівань та бажань простих людей. Присутні переконалися, що Гудзенко В.І. – щира та порядна людина, народний обранець, до якого можна безпосередньо звернутися з важливих питань.  Детальніше

Відкритість районної влади у дії

Автор: taisa. Дата: 09/08/2015
Публікація: Новини 

0001378 вересня 2015 року старшокласники НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” Данченко Ольга, Титарчук Олександра, Барильченко Владислав та Вітюк Максим у складі делегації учнів міських шкіл зустрілися з головою Сквирської райдержадміністрації Русланом Вікторовичем Ліндою.

Детальніше

P1140306Громадська організація “Рух “Твереза Україна” впродовж 2014-2015 навчального року проводила літературний конкурс “Ми за тверезе життя!”. Учень НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” Іван Тригубчук посів 1 місце серед учнів 6 класів за роботу “Святкуймо тверезо”. Іван отримав Диплом І ступеня, цінний приз – рюкзак “North Face” та збірник, в який увійшли твори переможців.

Детальніше

Тиждень безпеки життєдіяльності

Автор: taisa. Дата: 09/07/2015
Публікація: Новини 

P1140810З 1 вересня по 7 вересня 2015 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” проходив Тиждень безпеки життєдіяльності. Учителі провели інструктажі з техніки безпеки з учнями навчального закладу. Класні керівники на годинах спілкування ознайомили учнів з планом евакуації у навчальному закладі на випадок надзвичайної ситуації. Соціальний педагог Яценко Олена Володимирівна з учнями 1-4 класів провела бесіди “Про безпеку пам’ятай, та в біду не потрапляй!”. Вчитель “Захисту Вітчизни” Нестеренко Людмила Іванівна провела практичні заняття зі старшокласниками, на яких вчилися надавати першу долікарську допомогу потерпілим під час нещасних випадків.

2 вересня 2015 року учні 10 класу4 НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” взяли участь у мітингу пам’яті “Вклонімося і мертвим, і живим” з нагоди 70 річниці завершення Другої світової війни, який пройшов на Меморіалі Слави міста Сквири.

Детальніше

Перший урок “Україна – це ми!”

Автор: taisa. Дата: 09/01/2015
Публікація: Новини 

61 вересня 2015 року після святкової лінійки учні 5-11 класів Сквирського ліцею зібралися в актовому залі на свій Перший урок у 2015/2016 навчальному році під назвою “Україна – це ми!”.

Сценарій Першого уроку

Детальніше