Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

f8Vfix__gKcТитарчук Олександра, учениця 9 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів”, стала переможцем ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Вона отримала нагороду – Диплом ІІ ступеня. Крім того, Олександра взяла участь у Всеукраїнському конкурсі з нейронаук “Нейро – 2015″, свідченням чого є іменний Сертифікат.

Вітаємо команду Київщини з успішним виступом на олімпіаді з біології.

Вітюк Максим та Владислав Барильченко стали переможцями ІV етапу олімпіади з історії!

2Із 22 по 26 березня 2015 року у місті Кіровограді відбувся ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, яка проходила в два тури. 23 березня після консультацій для членів журі та учасників олімпіади юні історики виконували завдання І (теоретичного) туру. 24 березня пройшли випробовування ІІ  (практичного) туру, під час яких учасники олімпіади демонстрували практичні вміння та навички з історії.

За результатами двох турів  Вітюк Максим, учень 10 класу, посів друге місце (Диплом ІІ ступеня);

Барильченко Владислав, учень 9 класу – 3 місце (диплом ІІІ  ступеня).

Вітаємо переможців ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії учасників команди Київської області.

Екскурсія в пожежну частину

Автор: taisa. Дата: 03/23/2015
Публікація: Новини 

523 березня 2015 року проведена екскурсія для учнів 5 класу Сквирського ліцею в Сквирському районному відділенні управління МНС в Київській області. Виконуючий обов’язки начальника варти 7-ДПР4 м. Сквири Волоконський Олег ознайомив учнів з пожежно-рятувальною технікою та обладнанням, яке використовується під час гасіння пожеж та подоланні різноманітних надзвичайних ситуацій. Розповів, як діють оперативні рятувальні наряди у випадку отримання вищевказаних повідомлень, про те, наскільки від їх швидких та відпрацьованих дій залежить часом життя людей, їх добробут та спокій. Детальніше

120 березня 2015 року в НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» проведено круглий стіл «Літературні читання з нагоди 85-річчя видатної поетеси Ліни Костенко». Метою заходу був аналіз основних віх життєвого і творчого шляху Ліни Костенко; спонукання до роздумів про значення людини у житті держави та суспільства; удосконалення навичок виразного читання поетичних творів; виховання чесності, гідності, порядності, любові до поезії.

Детальніше

120 березня 2015 року в НВК “Сквирський ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” учні 10 класу Тишкевич Марина, Деркач Дар’я, Цапок Вікторія, учитель української мови та літератури Валентина Сергіївна Кочина, бібліотекар Надія Петрівна Трегуб провели для учнів 5-11 класів “Мандрівку сторінками життя і поезії Ліни Костенко”.

Детальніше

Зустріч правознавцем

Автор: taisa. Дата: 03/19/2015
Публікація: Новини 

119 березня 2015 року учні 9 класу НВК “Сквирський ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” зустрілися з Нашибою Яніною Георгієвною, начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану. Яніна Геогріївна провела лекцію з питань особливостей реєстрації народження, смерті, шлюбу, розірвання шлюбу та зміни імені. Дев’ятикласники охоче спілкувалися та отримували компетентні відповіді на свої запитання.

Заняття з майбутніми першокласниками

Автор: taisa. Дата: 03/19/2015
Публікація: Новини 

119 березня 2005 року вчителі провели сьоме заняття з майбутніми учнями 1 класу. Діти виконували завдання, які сприяють розвитку розумових здібностей. Вони узагальнювали події, класифікували явища, шукали подібність та відмінність в об’єктах. Виконували вправу «П’ятий зайвий» та проводили гру на розвиток уваги. З батьками практичний психолог провела батьківський всеобуч.

Детальніше

518 березня 2015 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” пройшло літературно-мистецьке свято “Ми тебе не забули, Тарасе”. Організатори заходу – вчитель української мови та літератури Наталія Іванівна Поліщук та учні 9 класу звернулися до присутніх зі словами: “Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку на весні Великий Кобзар приходить до нас  новим та неповторним. Детальніше

Заняття з майбутніми першокласниками

Автор: taisa. Дата: 03/12/2015
Публікація: Новини 

412 березня 2015 року відбулося шосте заняття з майбутніми першокласниками. Учителі Боярська Олена Анатоліївна та Боговик Оксана Петрівна опрацьовували вправи, які активізують творчі здібності дітей та розвивають вміння аналізувати завдання. Пректичний психолог Хронюк Ірина Євгеніївна провела з батьками бесіду “Розвиток довільної уваги”.

Вшанування великого Кобзаря

Автор: taisa. Дата: 03/10/2015
Публікація: Новини 

110 березня 2015 року в місті Сквирі на Ювілейній площі, біля пам`ятника Т.Г. Шевченку, відбувся мітинг зі вшанування Великого Кобзаря. У заході взяли участь тимчасово виконуючий обов`язки голови райдержадміністрації Р.В. Лінда, голова районної ради Л.Ю. Хвиль, міський голова В.Г. Писаренко, літературознавці, представники молодіжних, громадських та релігійних організацій та педагоги Сквирського ліцею: К.В. Плівачук та І.В. Ярмульська.

Детальніше

Святковий концерт

Автор: taisa. Дата: 03/06/2015
Публікація: Новини 

15 березня 2015 року в Сквирському ліцеї відбувся концерт, присвячений найдорожчим людям – мамам і бабусям. Детальніше

Заняття з майбутніми першокласниками

Автор: taisa. Дата: 03/05/2015
Публікація: Новини 

95 березня в Сквирському ліцеї пройшло четверте та п’яте заняття з майбутніми першокласниками. Після виконання вправ на розвиток властивостей уваги, малювання фігури за зразком, наслідування письмових літер, змальовування групи крапок, діти стали героями казки “Рукавичка”. З батьками бесіду про комунікативну готовність дитини до школи  провела практичний психолог Хронюк І.Є.

Детальніше

200 років творцю державного гімну М. Вербицькому

Автор: taisa. Дата: 03/04/2015
Публікація: Новини 

DSC08176У Сквирському ліцеї пройшла урочиста лінійка, присвячена ювілею творця державного гімну Михайла Вербицького.

4 березня 2015 року виповнюється 200 років з дня народження Михайла Вербицького – українського священика, композитора, диригента, громадського діяча, автора музики до Українського Державного Гімну.

Детальніше