Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

2Учні Сквирського ліцею передавали через  волонтерів листи бійцям у зону АТО. Сьогодні, 24 лютого 2015 року, до учнів 4 та 6 класів завітав помічник командира батальйона  з правової роботи старший лейтенант юстиції Володимир Горбалінський. Він вручив Подяки від командира військової частини В0676 капітана Янченка А.В. класному керівнику 4 класу Боярській Олені Анатоліївні, класному керівнику 6 класу Пясецькій Олені Олександрівні та учням Кірюхіну Руслану, Чех Олександрі, Стригун Анастасії, Суслову Даніїлу, Гаврищук Таїсі, Кузнєцовій Анатсасії. У Подяках висловлені вдячність за надіслані листи і малюнки, які зігрівають та додають бойового духу кожному бійцю, який відстоює цілісність і незалежність нашої держави в зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Також командир підкреслює, що учні навчального закладу є справжніми патріотами та громадянинами незалежної України.

Детальніше

Профорієнтаційна зустріч

Автор: taisa. Дата: 02/23/2015
Публікація: Новини 

119 лютого 2015 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.” для учнів 10-11 класів пройшла профорієнтаційна зустріч з викладачем Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України. Інститут підпорядкований Міністерству соціальної політики України, форма власності – загальнодержавна. Учні дізналися, що в Інституті можна отримати освітньо-кваліфікаційний рівень “бакалавр” за напрямами: “Менеджмент”, “Психологія”, “Управління персоналом та економіка праці”.

Доброта в кожному серці

Автор: taisa. Дата: 02/20/2015
Публікація: Новини 

DSC08153Щоб посіяти в дитячих душах любов, доброту, милосердя, чуйність, прагнення допомогти ближньому в нелегку хвилину, в Сквирському ліцеї 20 лютого 2015 року був проведений захід “Доброта в кожному серці” для учнів початкових класів. Підготували його другокласники з учителем Хомочкіною Вірою Петрівною. Девізом заходу стали слова: “Людина для добра приходить у світ і має завжди творити добро”.

Детальніше

Міжнародний день рідної мови

Автор: taisa. Дата: 02/20/2015
Публікація: Новини 

121 лютого – Міжнародний день рідної мови, а сьогодні, 20 лютого 2015 року, в актовому залі Сквирського ліцею на святкову лінійку зібралися учні 5-11 класів. На початку пролунала «Пісня солов’їна» у виконанні учнів 10 класу, а далі в супроводі слайдів із чудовими пейзажами прозвучали схвильовано вимовлені слова:

Детальніше

4«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка живого духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, розум, досвід, почуття», – писав Панас Мирний.

З нагоди святкування Міжнародного Дня рідної мови в НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» 19.02.2015 року відбувся мовознавчий турнір для учнів 6-8 класів.

Детальніше

Майбутні першокласники

Автор: taisa. Дата: 02/19/2015
Публікація: Новини 

2019 лютого 2015 року майбутні першокласники втретє зустрілися зі своїми вчителями. Урок пройшов цікаво, весело та продуктивно. Малюки виконували ріноманітні завдання, розповідали про диких тварин, потоваришували з віртуальним слоненям, малювали на готових рисунках, копіювали власноруч слова, написані вчителем. А для батьків, в актовому залі, Цимбалюк Василь Іванович провів презентацію історії навчального закладу.

Детальніше

116 лютого 2015 року в Сквирському ліцеї вчитель англійської мови Новосельчан Олена Станіславівна провела Всеукраїнську гру з англійської мови «Puzzle». Учасниками гри стали учні, які люблять англійську мову та добре її знають.

Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle» проводиться відповідно до листа-висновку Національного центру «Мала академія наук» Міністерства освіти і науки України від 16.09.2013 року № 172/8/-588 про доцільність використання у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладів інтелектуальної гри з англійської мови «Puzzle».

 

Другий благодійний ярмарок

Автор: taisa. Дата: 02/13/2015
Публікація: Новини 

DSC07837Гамірно й багатолюдно було в актовому залі Сквирського ліцею 13 лютого 2015 року. Шкільна громада зібралася на ярмарок. Цього дня в ролі продавців (та й покупців) були учні 5-11 класів. Столи були засталені усілякими солодощами, а неподалік входу розташувався стіл, від якого линули пахощі трав’яного чаю та узвару, приготованого працівниками їдальні. Надія Петрівна Трегуб із задоволенням частувала цілющими напоями усіх присутніх. Учні рекламували свою продукцію, запрошували покупців, а згодом влаштували “обвал цін”. Ласощів дісталося усім! З превеликим задоволенням ліцеїсти купували продукцію виготовлену власноруч.

Усі зароблені кошти буде використано для потреб учасників АТО. Щира подяка адміністрації школи за сприяння у проведенні цього заходу.

 Автор: Кочина В.С.

Детальніше

DSC07776Проведення традиційної першості міста Сквири з гандболу на Кубок Героя Радянського Союзу М.М. Ольшевського, яка проходила з 3 по 6 лютого у спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи, беззаперечно засвідчило, що ці перегони є найпопулярнішими та наймасовішими на гандбольній мапі району. Цього року, на старт змагань вийшли 150 юнаків та дівчат з семи загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Детальніше

Навчання з пожежної безпеки

Автор: taisa. Дата: 02/09/2015
Публікація: Новини 

IMG_950209 лютого 2015 року було проведене навчання  зі службами цивільного захисту району (аварійних служб) при виникненні умовної пожежі в учбовому корпусі Сквирського ліцею.  Таке навчання проводиться з метою удосконалення та практичного відпрацювання єдиної методики дій усіх служб щодо оперативного реагування при виникненні надзвичайної події. Згідно розпорядження т.в.о. голови Сквирської РДА  Р.В. Лінди від 29.01.2015 року утворено Сквирський оперативний штаб з питань безпеки громадян України та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури. Утворено оперативно-мобільну групу, визначені сили та засоби, що можуть бути залучені до проведення робіт із ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків, а також розроблені заходи для забезпечення безпеки громадян України і захисту найважливіших об’єктів інфраструктури.

Свято зустрічі випускників

Автор: taisa. Дата: 02/08/2015
Публікація: Новини 

DSC077487 лютого 2015 року в Сквирському ліцеї відбулася традиційна зустріч з випускниками. На свято завітали випускники від 1970 до 2014 років. Вчителі радо зустріли колишніх учнів. З нагоди свята пройшов концерт, організований зусиллями ліцеїстів. Випускники були активними учасниками конкурсів. Під звуки шкільного вальсу присутні поринули у спогади дитинства, пернеглядаючи фотографії шкільних років.

Детальніше

Школа майбутніх першокласників (1)

Автор: taisa. Дата: 02/05/2015
Публікація: Новини 

35 лютого 2015 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” пройшло перше заняття з майбутніми першокласниками. На першій зустрічі відбулося знайомство, під час якого кожен розповів про своїх домашніх тваринок. Учні 4 класу показали лялькову виставу “Колобок”. Після вистави герої казки загадували дітям загадки. Майбутні школярі вчилися з’єднувати лінії на малюнках та розфарбовувати метеликів, передаючи свій настрій кольорами. Поки діти займалися з учителями, батьки прослухали лекцію “Адаптація дитини до навчання в школі”, яку провела заступник директора Ніколаєнко Світлана Вавсилівна.

Детальніше

Зустріч з представником райвійськомату

Автор: taisa. Дата: 02/03/2015
Публікація: Новини 

DSC075603 лютого 2015 року в актовому залі Сквирського ліцею відбулася зустріч старшокласників з представником районного військового комісаріату Сененьким Володимиром Ігоровичем. Він розповів про події в зоні АТО, оскільки є їх очевидцем.