Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Благодійний ярмарок

Автор: taisa. Дата: 01/30/2015
Публікація: Новини 

DSC07510У п’ятницю, 30 січня, актова зала Сквирського ліцею сповнилась дитячим гомоном. Учні початкових класів проводили ярмарок. На столах рум’яніли пиріжки, виблискували цукрові льодяники, громадилися кекси та багато всілякої іншої смакоти. Окремо у великих каструлях пахкотіли компот і трав’яний чай, приготовані працівниками їдальні. Усі залишилися задоволені: і продавці, і покупці. Уторговані гроші буде використано для допомоги бійцям АТО.

Цей захід відбувся за ініціативи педагогічного колективу, учнівського самоврядування та за сприяння адміністрації навчального закладу.

Автор публікації: Кочина В.С.

Детальніше

Захист проектів у 3 класі

Автор: taisa. Дата: 01/30/2015
Публікація: Новини 

DSC0754030 січня 2015 року учні 3 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” захищали проекти на тему “Небезпека шкідливих звичок”. Учні у своїх виступах доводили, що шкідливі звички небезпечні для здоров’я як окремої людини, так і суспільства. Кожен третьокласник переконаний, що міцне здоров’я має той, хто сам докладає для цього зусиль – дотримується здорового способу життя.

Детальніше

День пам’яті полеглих у боях під Крутами

Автор: taisa. Дата: 01/29/2015
Публікація: Новини 

DSC0746829 січня 2015 року у НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” учні 10 класу провели лінійку, присвячену Дню пам’яті полеглих у боях під Крутами. 97 років тому, 29 січня 1918 року, українці стримали наступ ворога на Київ, проявивши жертовність і героїзм заради незалежності України. Бій українських вояків проти більшовицької армії на станції Крути затримав ворога на чотири дні. Таким чином добровольці утримали столицю на час, необхідний для укладання Брест-Литовського миру, який de-facto означав міжнародне визнання української незалежності.

Минуло майже сто років, а ми знову змушені обороняти власну незалежність ціною людських жертв. Детальніше

Моя майбутня професія

Автор: taisa. Дата: 01/28/2015
Публікація: Новини 

DSC0745529 січня 2015 року в 9 класі Сквирського ліцею пройшла година спілкування на тему “Моя майбутня професія”. Перед дев’ятикласниками постає вибір профілю навчання в 10-11 класах, що тісно пов’язаний з обранням предметів, які треба бути здавати на ЗНО. А далі – вибір навчального закладу та спеціальності (факультету).

Детальніше

Зустріч з воїном АТО

Автор: taisa. Дата: 01/27/2015
Публікація: Новини 

DSC0744827 січня  2015 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.” відбулася зустріч з учасником  бойових дій в зоні АТО, бійцем 72 бригади  Ізотовим В’ячеславом Валерійовичем та волонтерами Чернявським Ігорем, Бай Сергієм, Інесою Помаз. В’ячеслав Валерійович завітав у школу, щоб подякувати учням і вчителям ліцею за моральну підтримку та матеріальну допомогу. Особливу подяку борець виразив за листи та обереги, які писали учні. Їх отримали наші земляки у зоні АТО.

Детальніше

Переможці змагань з гандболу

Автор: taisa. Дата: 01/24/2015
Публікація: Новини 

P1100677На зимових канікулах учні 3 класу взяли активну участь у першості міста з гандболу. Команда дівчат виборола 1 місце (Кондратенко Анастасія, Юрченко Дар’я, Вікарчук Вікторія, Чувак Вікторія, Велика Вікторія). Серед хлопчиків найкращим гравцем турніру визнано Сидоренка Давида. Його нагородили дипломом та медаллю за найбільшу кількість забитих м’ячів.

 

P1100670 P1100673

22 січня – День Соборності України

Автор: taisa. Дата: 01/22/2015
Публікація: Новини 

P110064522 січня 2015 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.” пройшла лінійка, присвячена Дню Соборності України. Розпочалася лінійка переглядом запису звернення Президента Петра Порошенка з нагоди Дня Соборності України. Учні разом з вчителем історії Громовою Тетяною Романівною здійснили екскурс в історію та пригадали визначні події становлення української держави. Детальніше

Фестиваль-конкурс “Con amore festum”

Автор: taisa. Дата: 01/06/2015
Публікація: Новини 

DSC07141З 19-21 грудня в Києві, в Концертному залі спілки композиторів України проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс „Con amore festum” під патронатом Марини Порошенко за сприяння Міністерства культури України. Цей фестиваль-конкурс започатковано з метою відкриття нових талановитих виконавців, формування зацікавленості дітей та молоді до різних академічних форм і стилістичних напрямків музичного мистецтва. Учні НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів», які навчаються в Сквирській школі мистецтв, Олех Вікторія, Русанова Анастасія, Русанова Надія у номінації «народні інструменти» посіли ІІІ місце. Дипломантом за кращу педагогічну роботу в підготовці учнів до Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „Con amore festum” стала викладач школи мистецтв Клюєнкова Т.П., яка займається з талановитими дівчатами. Вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих здобутків!

Перемога в районному шаховому турнірі

Автор: taisa. Дата: 01/02/2015
Публікація: Новини 

P1100508Відповідно до плану районних масових і новорічно-різдвяних заходів щодо організації змістовного дозвілля дітей та учнівської молоді у період зимових канікул 2014/2015 навчального року 24 грудня 2014 року на базі НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.» було проведено першість району з шахів. У змаганнях взяли участь команди із восьми навчальних закладів.

Перемогу отримала команда Сквирського ліцею! Детальніше