Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Сьогодні, 30 квітня 2014 року, закінчується місячник екологічних знань, який проходив у НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” під гаслом “Зробимо планету чистою!”. Ми дбаємо про неповторний вигляд ландшафту навчального закладу. Догляд за клумбами є не одноразовим заходом, а постійною роботою протягом року. Учні 6 та 10 класів сіяли однорічні квіти та пололи багаторічні квіткові культури. Чекаємо, що влітку та восени, коли учні завітають до школи, розмаїття квітів буде милувати їх зір. Це будуть чорнобривці та айстри, майори та гвоздики, петунії й сальвії.

Детальніше

29 квітня 2014 року учні НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І- ІІ ступенів” пройшли четвертий (останній) тур заочного етапу Шевченківського турніру. Команда посіла 70 місце серед 908 зареєстрованих команд-учасниць. І хоча ліцеїсти не потрапили у першу двадцятку команд, які будуть змагатися в очному турі, вважаємо виступ дев’ятикласників вдалим. Перемогли ми всі, відчувши творчу силу свого інтелекту. Жага перемоги не втратилася, а навпаки, будемо чекати інших змагань і конкурсів.

25 квітня 2014 року в навчальному закладі пройшов загальношкільний  урок пам’яті “Гіркий полин твоєї долі, Україно”. Урок було проведено в актовому залі. Сьогоднішній урок пам’яті – про трагічні події, які знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам’ять, це наш нестерпний біль. Чорнобильська трагедія займає особливе місце серед природних і техногенних катастроф, які сталися впродовж історії людства. Вона засвідчує всемогутність і безсилля людини. Спираючись на документальний та літературний матеріал, учні спробували осягнути масштабність катастрофи та передати картину вселюдського болю.

Детальніше

Третій тур он-лайн тестування

Автор: taisa. Дата: 04/23/2014
Публікація: Новини 

23 квітня 2014 року учні Сквирського ліцею взяли участь у третьому турі он-лайн тестування  Всеукраїнського турніру юних інтелектуалів «Обніміться, брати мої»,  присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка. Тема другого туру – “Т.Шевченко і мистецтво”. Для того, щоб вдало пройти 3 тур турніру учасники інтелектуальних змагань ознайомилися в пошуковій системі з публікаціями в Інтернеті на тему «Шевченко-художник», ознайомилися з творчістю українських композиторів, які писали музику на вірші Т.Г.Шевченка, пригадали зміст повістей Т. Шевченка, написаних російською мовою –  «Музика» («Музыкант») та «Близнюки». Наступний етап “Шевченкіана пам’яті” пройде о 15.00 29 квітня. Бажаємо команді потрапити у двадцятку сильніших команд та вийти в наступний тур змагань!

Нагородження переможців “Соняшника”

Автор: taisa. Дата: 04/23/2014
Публікація: Новини 

23 квітня 2014 року у навчальному закладі відбулося нагородження переможців та учасників П’ятої Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник». У конкурсі взяли учать 38 учнів 1-7 класів, з них переможців – 7, нагороджених Дипломами ІІ ступеня Всеукраїнського рівня – 1, Дипломами ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня – 3, Дипломами І ступеня Регіонального рівня – 2, Дипломами ІІ ступеня Регіонального рівня – 4, Дипломами ІІІ ступеня Регіонального рівня – 7.

Другий етап он-лайн тестування

Автор: taisa. Дата: 04/16/2014
Публікація: Новини 

DSC0517116 квітня 2014 року учні Сквирського ліцею взяли участь у другому турі он-лайн тестування  Всеукраїнського турніру юних інтелектуалів «Обніміться, брати мої»,  присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка. Тема другого туру – “Життєпис Тараса”. Учасники Турніру виконували завдання в режимі он-лайн, зайшовши в програму тестування за своїми логіном та паролем, отриманими при реєстрації. Вся команда для виконання завдань повинна одночасно зайти у визначений Оргкомітетом день проведення тестувань у проміжку часу з 14-ї до 15-ї години. У кожного члена команди було 40 хвилин для роботи над тридцятьма індивідуальними завданнями. Відлік часу – персональний (для кожного – свій). Третій тур відбудеться 23 квітня.

 

10 квітня 2014 року учні 9-х класів взяли участь у І турі Всеукраїнського турніру юних інтелектуалів “Обніміться, брати мої”, присвяченому 200-річчю Тараса Григоровича Шевченка, шляхом комп’ютерного тестування на порталі онлайн-тестування. Турнір є продовження традиційного турніру “Знай українське!”, у якому ліцеїсти нашого навчального закладу щорічно беруть участь. І тур відбувся за тематичним напрямком “Життєвий шлях Тараса Шевченка”. ІІ тур відбудеться 16 квітня 2014 року за напрямком “Тарас Шевченко і література”, ІІІ тур – 23 квітня за напрямом “Тарас Шевченко і мистецтво”, ІV тур – 29 квітня – “Шевченкіана пам’яті”. Під час тестування з кожного тематичного напряму учасники турніру виконують 30 тестових завдань у форматі вибору однієї правильної відповіді з 4-х запропонованих. Тривалість виконання завдань кожним учасником – 40 хвилин. Під час проведення заочного етапу дозволяється допомога учителів. Турнір проводиться у два етапи: заочний та очний для 20 команд – переможців заочного етапу в командному заліку і 10 кращих в особистому заліку індивідуальних учасників за номінаціями.

Ліцейна громада бажає команді вибороти перемогу в заочному етапі та взяти участь у очному!

Прибирання Меморіалу Слави

Автор: taisa. Дата: 04/10/2014
Публікація: Новини 

10 квітня 2014 року старшокласники НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” дружно працювали під час прибирання Меморіалу Слави. Це один із заходів акції “Чисте місто”, організованої відповідно до Всеукраїнської акції “Зробимо Україну чистою!”. Прибирання Меморіалу Слави пройшло за ініціативою районного учнівського самоврядування “Лідер”. Завзятою працею ліцеїсти хочуть привернути увагу не тільки до благоустрою, а й до пам’ятних та історичних місць Сквири.