Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Свято казки для учнів 1-4 класів

Автор: taisa. Дата: 03/21/2014
Публікація: Новини 

З 17  по 21 березня 2014 року у НВК проходив Тиждень дитячої та юнацької книги, який провела бібліотекар Трегуб Надія Петрівна. Проведення Тижня книги у березні перед весняними канікулами є традицією нашого навчального закладу. Цьогорічний захід був насиченим та приніс багато сюрпризів. Тиждень відкрила виставка книг в бібліотеці – «За обкладинкою – цілий світ», а протягом тижня були проведені екскурсія «Мандрівка книжковою країною», перегляд відеороликів про  книги, літературний круїз «Кожна книга – це країна», Інтернет-мандрівка «У країні улюблених героїв», конкурс малюнків “Казки мого дитинства” та свято казки «На лісовій галявині». У святі казки взяли участь учні 1-4 класів. З великим захопленням діти переглянули лялькову виставу, яку показали вихованці театрального гуртка.

Детальніше

Загальношкільні батьківські збори

Автор: taisa. Дата: 03/21/2014
Публікація: Новини 

20 березня 2014 року в НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” відбулися загальношкільні батьківські збори на тему: “Особливості виховання дітей у сучасному світі”. Директор закладу Юхимчак Віктор Павлович ознайомив присутніх з метою проведення зборів – визначення кола проблем батьків у виховані дітей, отримання спільної думки щодо форм, методів, засобів виховання, ознайомлення батьків з  особливостями виховання дітей у сучасному суспільстві. З доповідями виступили заступники директора Ніколаєнко Світлана Василівна – “Спільні дії педагогів, батьків та громадськості у вихованні сучасних дітей” та Заруднюк Таїсія Григорівна – “Як зацікавити дітей навчанням?”. Під час проведення зборів були сформульовані рекомендації для батьків щодо окремих питань виховання дітей.

 

Міжнародний математичний конкурс “Кенгуру”

Автор: taisa. Дата: 03/20/2014
Публікація: Новини 

20 березня учні НВК “Сквирський ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” взяли участь у Міжнародному математичному конкурсі “Кенгуру”. Усі небайдужі до точних наук у цей день поринули у цікавий і пізнавальний світ математики. Учасниками гри у цьому році були як і ті, хто лише починає засвоювати ази цієї чудової науки чи любить розв’язувати нестандартні задачі, так і ті, хто вже був учасником учнівської олімпіади з математики. Адже особливість конкурсу полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Кожен учень знає, що це насамперед особиста перемога.

Мрії збуваються

Автор: taisa. Дата: 03/18/2014
Публікація: Новини 

18 березня 2014 року засновник Міжнародного благодійного проекту «Мрії збуваються» Вікторія Крістек (Німеччина) організувала справжнє свято для учнів Сквирського району. У своїх листах до пані Вікторії діти висловили  найзаповітніші мрії і з великим нетерпінням чекали на здійснення дива. І воно сталося. Сьогодні очі п’ятнадцятьох дітей Сквирщини світилися щастям, радістю, розумінням того, що мрії справді збуваються. Довгоочікувані подарунки та солодощі дітям вручила представник  Міжнародного благодійного проекту. Серед щасливців – троє учнів нашого навчального закладу. Учениця 5-го класу Драган Крістіна у листі до пані Вікторії  написала про свої мрії і з великим нетерпінням чекала на здійснення бажання. Отримавши подарунок Христина  була наздвичайно вражена і щиро дякувала Вікторії Крістек.

Детальніше

17 березня 2014 року у місті Сквира відбулася Хода учнівської молоді «Хто за мир – приєднуйся до нас!», акція ініційована Сквирською районною радою дітей «Лідер». На Ювілейній площі, біля пам’ятника Т.Г.Шевченку відбувся мітинг, на якому учні загальноосвітніх закладів міста Сквира висловлювали своє бажання миру як в Україні так і в усьому світі. У своїх промовах учні закликали політиків докласти максимум зусиль для збереження миру у нашій державі, адже це потрібно усім, незалежно від мови спілкування чи віросповідань. Учні читали свої вірші про мир в усьому світі та поезії Т.Г.Шевченка.

Начальник відділу освіти Сквирської райдержадміністрації О.В.Заболотний та благочинний району УПЦ(КП) Миколай (Гопайнич) підтримали цю акцію школярів і закликали юних сквирян добре вчитися і молитися за Україну. Мітинг закінчився спільним виконанням державного Гімну.

14 березня 2014 року у районному Будинку культури відбулося літературно-мистецьке свято «Уклін тобі доземний, Кобзарю» з нагоди святкування 200-річчя від Дня народження Т.Г. Шевченка. Самодіяльні колективи та виконавці району виконували пісні на вірші Великого Кобзаря. Лунали твори присвячені генію України – Т.Г.Шевченку. Активну участь у заході взяли учні НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” – учасники ліцейного хору та Вітюк Максим, учень 9 класу. У виконанні хору  прозвучали пісні “Садок вишневий коло хати” та “Боже Україну збережи”.

Детальніше

14 березня 2014 року п’ятикласники взяли участь у виховному заході “Здоров’я в твоїх руках”. Вони обговорювати питання, які стосуються здорового способу життя та факторів, що впливають на формування здоров’я. Дискутували про важливість здоров’я для повноцінного життя. Виконували вправи, які допомогли зрозуміти складність досягнення фізичного, духовного, психічного здоров’я людини та його збереження. Разом із соціальним педагогом Юлією Сергіївною Зінчук учні 5 класу створили “Модель здоров’я”, дали відповіді на анкету “Що заважає вести здоровий спосіб життя?” та намітили шляхи зміни своєї поведінки для уникнення проблем зі здоров’ям. “Шлях здорового способу життя” побудували з кольорових слідів, на яких написали дії та приклади, які готові зробити найближчим часом (сьогодні, завтра) для того, щоб зміцнити своє здоров’я.

Детальніше

Урок астрономії під зоряним небом

Автор: taisa. Дата: 03/14/2014
Публікація: Новини 

13 березня 2014 року учитель фізики та астрономії Гайдай Руслан Миколайович провів урок з астрономії під зоряним небом. Як відомо, спостереження – цілеспрямована реєстрація інформації про предмети і явища, що надходить до мозку людини. Астрономічні спостереження – основа знань сучасного людства про небесні тіла. Так, учні 11-х класів за допомогою телескопа дослідили поверхню Місяця. З’ясували за картою Місяця, які моря та кратери можна було спостерігати у проміжок часу з 19 до 21 години. Провели спостереження за сузір’ями Великої та Малої Ведмедиці, Кассіопеї, Оріона. На основі спостереження склали корти зоряного неба, де вказали дані сузір’я.

Детальніше

Педагогічний колектив НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” узяв участь у мітингу з нагоди 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря, який відбувся на Ювілейній площі, біля пам’ятника Т.Г.Шевченку в м. Сквира. У заході брали участь керівництво району і міста, депутати районної і міської рад, науковці, представники громадськості та ЗМІ.

Детальніше

7 березня 2014 року в НВК “Сквирський ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” відбувся святковий захід, присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

Є дні, що минають непомітно і зникають без сліду. Нічого не залишають по собі, нічого не знаменують собою. Але є день, що ніколи не минає, що завжди з нами. Бо він увібрав у себе безсмертне дихання душі. Бо він такий великий і незбагненний, як життєдайний дощ, як весняний вітер, як щедре сонце. Україна у долі своїй має такий день – 9 березня. З минулого віку і до нашого часу, і далі – у майбутнє, у нові віки. День, який явив світові Шевченка – великого сина великого народу.

Детальніше

Свято до Дня 8 березня у 1-А класі

Автор: taisa. Дата: 03/05/2014
Публікація: Новини 

5 березня 2014 року пройшло свято жіночності і краси у 1-А класі.  На святі були присутні мами, бабусі, сестрички, тітоньки та татусі. Діти щиро привітали рідних піснями, віршами, частівками. Подарували вироби, зроблені своїми руками. Подякували татусям за любов і підтримку, за злагоду в родині. Усім присутнім надзвичайно сподобалася виставка “Портрет мами”. Бурхливими аплодисментами вітали учасників інсценівок “Друзі” та “Два товариша”. На святі панував гарний настрій та лунав веселий сміх. На закінчення свята діти заспівали пісню “Наші побажання” з такими словами: “Мами наші милі вам низький уклін. Щастя вам бажають донечка і син. Щоб цвіли матусі, як весняний цвіт. Щоб прожили в мирі ви багато літ”.

Детальніше

Свято до Дня 8 березня в 1-Б класі

Автор: taisa. Дата: 03/05/2014
Публікація: Новини 

5 березня 2014 року у 1-Б класі відбулося свято весни. Звучали вітання для мам і бубусь, без уваги не залишилися і татусі. Для них учні підготували сценку «Татусь у день 8 Березня» та пісню про тата. Свято відкрилося вальсом у виконання дітей з батьками. Звучали вірші, пісні зі словами вдячності і щирих побажань. Напередодні свята діти намалювали портрети своїх мам, а на святі кожна мама відшукала свій портрет, адже вони були без підписів. Гарного настрою додали конкурси «Скажемо найбільше ніжних слів матусі» та «Співуча родина». Свято залишило чудовий весняний настрій у серці кожного учасника.

Детальніше

3 березня 2014 року учні 2 класу НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів” захищали міні-проекти на тему “Збережемо перші квіти весни”. Класний керівник Юхимчак Наталія Анатоліївна приділяє значну увагу екологічному вихованню школярів. Тому другокласники є постійними учасниками акцій щодо збереження природи, охорони навколишнього середовища, допомоги пернатим друзям. У захисті проектів “Збережемо перші квіти весни” перемогу отримали Григоренко Ростислав, Яровий Назарій, Шендерівський Михайло, Шахрай Вероніка, Деркач Владислав.

Детальніше