Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

16 вересня 2013 року до нас завітав Володимир Лазарович Зельман, головний анестезіолог-реаніматор США, випускник нашої школи 1953 року. Детальніше

Захід «Скажи палінню «НІ»

Автор: taisa. Дата: 09/11/2013
Публікація: Новини

11 вересня в ліцеї пройшов захід «Скажи палінню «НІ», метою якого було донести до учнів 8-11 класів шкідливість паління, його негативний вплив на організм людини. Захід  проводили учні 8 класу Ольга Данченко, Карина Асламович, Андрій Собчук, Назарій Ніфоровський, учні 9 класу Вікторія Гетманчук, Діана Станіславська. Під час заходу була проведена ділова гра «Молодь проти паління» та перегляд відеоролика «Життя без паління».

Акція «Радіймо життю»

Автор: taisa. Дата: 09/10/2013
Публікація: Новини

10 вересня у навчальному закладі була проведена акція «Радіймо життю». Організаторами акції були учні 9-А класу: Хандожинська Світлана, Хандожинська Анна, Наркізова Марина, педагог-організатор Храпак Наталія Анатоліївна та соціальний педагог Зінчук Юлія Сергіївна. Під час заходу був проведений диспут «У чому сенс життя?» та конкурс плакатів. Всі учні ліцею залишили на плакатах власні вислови про цінність життя. Захід залишив позитивні враження й гарні емоції.

02.09.2013 – Перший урок

Автор: taisa. Дата: 09/02/2013

2 вересня – Перший урок

На виконання розпорядження Президента України від 27.08.13 № 263/2013-рп «Про проведення Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку» 2 вересня 2013 року було проведено Всеукраїнський телевізійний Шевченківський урок, присвячений 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря. Трансляція Всеукраїнського телевізійного уроку відбувалася на Першому національному каналі о 9 годині ранку. Учні нашого ліцею переглянули Шевченківський урок в актовому залі завдяки он-лайн трансляції через мережу Інтернет.

02.09.2013 – Історична подорож у часі

Автор: taisa. Дата: 09/02/2013
Публікація: Новини

2 вересня 2013 року учитель-методист Кочина Валентина Сергіївна здійснила «історичну подорож у часі» з учнями 8 і 9-Б класу. Ліцеїсти йшли стежками життя Тараса Григоровича Шевченка, видатного українського поета, письменника, художника, громадського діяча, філософа, етнографа, історика. Урок запам’ятався як важливий, хвилюючий, яскравий і повчальний.

01.09.2013 – День Знань

Автор: taisa. Дата: 09/01/2013
Публікація: Новини

1 вересня ліцей гостинно відкрив двері для своїх учнів. Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів і, звичайно, закличним першим дзвоником.