Header image alt text

10.12.2012 – Літературний турнір у 7 класі

Автор: taisa. Дата: 12/23/2012
Публікація: Новини

10 грудня у 7 класі відбувся Літературний турнір “Сторінками роману В.Скотта “Айвенго”

Учням вдалося поринути в середні віки і відчути себе сміливими, відважними поборниками справедливості, захисниками скривджених та знедолених. Перш ніж розпочати турнір, учні згрупувалися в 4 команди, підібрали командам влучні назви та девізи. Були проведені такі конкурси: “Виклик суперникам”, “Асоціативний ланцюг” (виникнення асоціацій використаних у романі кольорів), “Розвідка боєм” (групи показали теоретичні знання та вміння використати їх у незвичайній ситуації), “Маско, я тебе знаю” (розгадування героїв за рисами характеру та вчинками), “Стратегія і тактика” (відтворення подій у правильній хронологічній послідовності).

21 грудня в 11-А класі відбувся нетрадиційний урок світової літератури – урок-концерт. Читання учнями поезії російських модерністів супроводжувалось мультимедійною презентацією та музичним акомпанементом. Глядачі та учні 11-А класу були приємно вражені, коли Іванна Володимирівна, учитель світової літератури, виконала романс “Свіча” Б.Пастернака. Учні декламували відомі твори Анни Ахматової, Бориса Пастернака, Сергія Єсеніна, Володимира Маяковського, Марини Цвєтаєвої.

07.12.2012 – Турнір знавців англійської мови

Автор: taisa. Дата: 12/07/2012
Публікація: Новини

7 грудня 2012 року учитель англійської мови Олена Станіславівна Новосельчан провела з учнями 10-А та 10-Б класів позакласний захід “Турнір знавців англійської мови”. Ліцеїсти підготували електронну презентацію свого класу, яку захищали англійською мовою, активно відповідали на питання вікторини. Старшокласники мали можливість показати якість своїх знань, виконуючи різноманітні завдання граматичного, лексичного та фразеологічного характеру. Команди обох класів гарно себе показали, проте найкращими знавцями англійської мови стали учні 10-А класу.

Учні 11-х класів за матеріалами класного проекту “СНІД? Стосується кожного” провели конференцію для учнів 8-10 класів нашого ліцею. Мета конференції – формувати стійку життєву позицію, зорієнтовану на здоровий спосіб життя, виховувати позитивні навички поведінки.

Тетяна Олександрівна, класний керівник 11-Б, підсумовуючи виступи учнів, наголосила, що орієнтиром у житті для кожного має стати правило – у моєму майбутньому немає місця для СНІДу!