Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

Пробне тестування– це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає їм можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Головна мета проведення пробного тестування:

– ознайомити майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

– надати можливість психологічно адаптуватися до умов проведення тестування;

– ознайомити учасників із тестовими технологіями під час виконання тестових завдань.

Зареєструватися можна лише через мережу Internet.

Термін реєстрації на пробне тестування – з 01 до 30 листопада 2012 року.

Реєстрація здійснюється учасником особисто.

Для проходження пробного тестування у м. Києві, Київській, Черкаській та Чернігівській областях бажаючі можуть зареєструватися через веб-сайт Київського регіонального центру оцінювання якості освіти  http://kievtest.org.ua 


25 жовтня старшокласники ліцею здійснили екскурсію в м.Чернігів. Вони ознайомилися з пам’ятками міста часів Київської Русі, Чернігівського князівства та доби Гетьманщини. Побували у центральній його частині, де розташований замок із княжим двором – дитинець. Відвідали Чернігівський історичний музей ім. В.В. Тарновського.

Велике враження справили пам’ятки архітектури: Спасо-Преображенський та Борисо-Глібський собори, Єкатериненська церква, Троїцький собор, Чернігівський колегіум.

Незабутні спогади залишаться від відвідування Антонієвських печер.

Також учні побували на могилах Л.Глібова та М.Коцюбинського.

На шляху додому старшокласники відвідали Собор Різдва Богородиці у Козельці — пам’ятку архітектури національного значення 18 століття.

Учні вдячні за комфортну поїздку ТОВ “Тетавто” (директор Семчук А.О., м. Тетіїв).

Радимо всім небайдужим до історії України та любителям мандрівок відвідати місто на Десні – Чернігів!

ГРАФІК проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2012-2013 навчальному році

Дата проведення

Дисципліна

Класи, учні яких беруть участь у ІІ етапі

1.

03.11.2012

Російська мова і література  9-11

2.

04.11.2012

Біологія

8-11

3.

10.11.2012

Фізика

7-11

4.

11.11.2012

Українська мова та література

7-11

5.

17.11.2012

Іноземні мови (англійська, французька, німецька, іспанська)

8-11

6.

18.11.2012

Історія

8-11

7.

24.11.2012

Трудове навчання

8-11

8.

25.11.2012

Математика

6-11

9.

01.12.2012

Екологія (І-ІІ тури)

10-11

10.

01.12.2012

Економіка

9-11

11.

02.12.2012

Хімія

7-11

12.

08.12.2012

Правознавство

9-11

13.

09.12.2012

Педагогіка і психологія

11

14.

09.12.2012

Астрономія

10-11

15.

15.12.2012

Географія

8-11

16.

16.12.2012

Інформатика

8-11

17.

22.12.2012

Інформаційні технології

8-11

18.

22.12.2012

Фізична культура

11

19.

23.12.2012

Світова література

7-11

20.

23.12.2012

Образотворче мистецтво

6-11

Початок проведення олімпіад о 9.00.

Місце проведення:

Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – щосуботи

Сквирський ліцей – щонеділі

22.10.2012 – Тиждень правознавства

Автор: taisa. Дата: 10/25/2012
Публікація: НовиниОголошення 

З 22 жовтня по 26 жовтня у ліцеї проходить Тиждень правознавства.

 

24.10.2012 – Спогади про День учителя в ліцеї

Автор: taisa. Дата: 10/24/2012
Публікація: Новини 

Іванна Володимирівна Ярмульська, Кароліна Дучкова та Анастасія Гавронська відновили традицію – випуск газети “Ліцеїст”. У першому номері газети було висвітлено події під час святкування Дня вчителя.

Усі ми любимо свою школу, друзів, учителів та гарний гумор. Святкування Дня вчителя сприяло об’єднанню цих факторів в гарний загальношкільний захід – КВК між учнями та вчителями. Боротьба була запальна та надзвичайно весела і справила неабияке враження на глядачів та учасників.

За змаганням веселих учителів та кмітливих учнів пильно спостерігали високоповажні члени журі: заступник з навчально-виховної роботи — Ніколаєнко Світлана Василівна,  представник батьківського комітету — Майорко Інна Володимирівна, та голова журі, начальник відділу освіти Сквирської РДА — Заболотний Олександр Вікторович.

Ведучими свята, справжньою його окрасою були: вчитель української мови Кочина Валентина Сергіївна, та учень 11-А класу — Большаков Андрій.

Команда вчителів « Супер-клас»  взяла участь у змаганні у такому складі: Гайдай Р.М., Потьомкін В.В., Момотенко І.В., Свердлик Н.В., Храпак Н. А., Трегуб Н.П., Громова Т.Р., капітан команди — Ярмульська І.В. Також, окрему подяку за активну участь у підготвці до гри, команда вчителів висловила Супрун Л.П.

До складу команди «Non-stop Energy» увійшли учні 11-х та 9-го класу. Капітан команди—Кислюченко Іван. Наставники учнівської команди, їх старші помічники — Котюк Т.О., Нестеренко Л.І.

 Змагання складалося з 4 етапів: «візитка», «розминка», «конкурс капітанів» та «домашнє завдання».

«Візитка» конкурс-представлення команди, головне завдання якого — познайомити глядачів з учасниками, та охарактеризувати команду в цілому. Обидві команди показали себе на вищому рівні, учні вразили своєю креативністю та вокальною майстерністю. Вчителі захопили глядачів ефектним виходом та оригінальними костюмами.

Конкурс «Розминка» продемонстрував швидкість реакції, дотепність шкільної молоді, та стриманість, присутність здорового мислення, розсудливості педагогів.

З активним словником висловів  вчителів та учнів,  познайомили глядачів   капітани команд.

Наостанок команди презентували своє «Домашнє завдання», обом командам вдалося продемонструвати повсякденне шкільне життя у гумористичній манері.

Варто сказати, що в перервах між конкурсами всіх присутніх у залі розважали своїми виступами ансамбль учениць 1-го,  6-7 класів, дует у складі Суслова Даніїла та Чех Олександри. Усіх присутніх заворожили майстерною грою на синтезаторі брати Суслови.

Учасники обох команд подарували усім глядачам позитивні емоції та гарний настрій, отримавши у винагороду щирі посмішки і гучні аплодисменти.   Учителі та учні вкотре довели, що наша ліцейна громада — справжня  родина — весела, гомінка, дружна. Доречі, у чесній боротьбі команд КВК вчителів на учнів перемогла дружба!

21 жовтня 2012 року в Одесі проходив відкритий Чемпіонат України з Кіокушин карате. Учениця 4-Б класу нашого ліцею Анастасія Стригун виборола 1 місце. Ми надзвичайно раді за неї!

Щиро вітаємо нашу Чемпіонку і бажаємо нових перемог!

17 жовтня 2012 року заступник директора ліцею Таїсія Заруднюк взяла участь у науково-практичному семінарі для директорів загальноосвітніх навчальних закладів Київської області “Технологія розроблення та реалізації міжнародних освітніх проектів і програм у навчальному закладі”. Семінар проходив у спеціалізовані школі І-ІІІ ступенів №5 міста Бровари.

У ході роботи семінару обговорювалися наступні питання:

  • управління міжнародною діяльністю навчального закладу;
  • створення умов у закладі освіти для здійснення міжнародної діяльності;
  • шляхи реалізації міжнародних освітніх проектів і програм у навчальному закладі;
  • роль міжнародного партнерства для становлення успішного громадянина держави.

Велике враження справило на присутніх привітання для учасників семінару мовами, що вивчаються у навчальному закладі: англійською, німецькою, французькою, іспанською, польською, російською, яке проходило у вигляді поїздки на Міжнародному потязі до різних країн.  Підготувала таку незвичайну подорож Думенко Людмила Григорівна, заступник директора з навчально-виховної роботи.

Відкрила семінар Бендерець Наталія Миколаївна, проректор з міжнародних зв’язків та ІКТ Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів. Наталія Миколаївна ознайомила учасників з метою та завданнями засідання.

Заступник міського голови м. Бровари Виноградова Лариса Миколаївна у своєму виступі наголосила на ролі міжнародного партнерства для становлення успішного громадянина держави, на співпраці з містами-побратимами.

Онищенко Володимир Іванович, начальник управління освіти Броварської міської ради, розповів про організацію міжнародної діяльності в навчальних закладів м. Бровари.

З управлінням міжнародною діяльністю в спеціалізованій школі №5 ознайомив присутніх Федоренко Павло Михайлович, директор школи.

Надзвичайно змістовним був виступ Тезікової Світлани Володимирівни, декану факультету іноземних мов Ніжинського державного університету ім. М.В.Гоголя на тему “Міжнародне партнерство в освіті: здобутки та виклики”.

Думенко Людмила Григорівна, заступник директора, презентувала учасникам семінару результати реалізації освітніх міжнародних проектів та програм у спеціалізованій школі №5.

Учитель польської мови пані Ельжбета Фейнер розповіла про те, як готуються учні школи до участі у міжнародних конференціях, проектах, програмах.

Черней Оксана Іванівна, вчитель англійської мови презентувала результати участі в проекті “Чарівна українська спадщина” в рамках міжнародного конкурсу ЮНЕСКО “Mondialigo School Contest”.

Студентка-магістранка Гентського національного університету, випускниця школи, в режимі on-line розповіла про європейську систему освіти.

Учитель англійської мови Кошарна Оксана Олександрівна презентувала свою діяльність у проекті волонтерського руху “Київ – приймаюче місто”  під час проведення “Євро-2012″.

Про свою участь у Міжнародній літній школі під керівництвом Британської ради у 2012 році, яка проводилась на Шацьких озерах розповіла вчитель англійської мови Слюта Оксана Станіславівна.

Боровкова Ольга Станіславівна, вчитель англійської мови, презентувала результати участі учнів школи в Міжнародному Дні екології світу, який проходив у Польщі (2012 р.).

Змістовно і цікаво виступила учениця 11 класу Морозова Юлія, яка за Програмою обміну майбутніх лідерів FLEX  1 рік проживала в американській родині.

Незабутньою виявилася екскурсія до шкільного музею Василя Стуса, яку провела Селіцька Світлана Іванівна, вчитель історії.

Завершився семінар круглим столом з питань організації міжнародної діяльності в закладах освіти. Для роботи з аудиторією Тезікова Світлана Володимирівна використала TurningPoint. Ці інтерактивні клавіатури призначені для швидкого визначення рейтингу відповідей на поставлене питання. Учасники семінару згодилися з тим, що для тренінгів – це необхідний пристрій. Він є зручним для проведення опитування учнів під час інтерактивних занять.

Під час проведення круглого столу були прийняті рішення, які узагальнила Наталія Миколаївна Бендерець.

РЕКОМЕНДАЦІЇ
НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ

З метою активізації роботи та визначення напрямів подальшої діяльності закладів освіти у міжнародних освітніх проектах та програмах, створення умов для організації міжнародного співробітництва,

рекомендуємо:

1. Ознайомити педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів з досвідом організації участі вчителів та учнів у міжнародних освітніх проектах та програмах, що реалізуються в Україні та Київській області.

Директори загальноосвітніх навчальних закладів 
До 01.12.2012

2. Стимулювати участь педагогів та учнів у міжнародних проектах та конкурсах.

Директори загальноосвітніх навчальних закладів
Постійно

3. Розробити методичні рекомендації щодо підготовки та реалізації міжнародних проектів.

Завідуючі районними, міськими методичними кабінетами,
навчально-методичний кабінет іноземних мов КОІПОПК

До 01.12.2012

4. Вивчати і систематизовувати досвід організації міжнародної освітньої діяльності в загальноосвітніх навчальних закладах, висвітлювати його на сайтах відділів освіти районів, міста на порталі КОІПОПК.

Завідуючі районними, міськими методичними кабінетами,
навчально-методичні кабінети школознавства та іноземних мов КОІПОПК
Постійно

5. Ініціювати та здійснювати інформаційний та організаційно-методичний супровід участі в міжнародних проектах та програмах, що сприятиме набуттю вчителями й учнями досвіду міжнародної співпраці.

Навчально-методичні кабінети школознавства та іноземних мов КОІПОПК
Постійно

6. Підготувати матеріали з досвіду роботи адміністрації Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №5 щодо управління міжнародною діяльністю та представити їх на обласну виставку «Освіта Київщини: творчі здобутки, перспективні педагогічні ідеї та технології»

Навчально-методичний кабінет школознавства КОІПОПК,
науково
-методичний центр управління освіти Броварської міської ради
До 01. 02. 2013

 

19.10.2012 – Зустріч з пані Оленою, громадянкою США

Автор: taisa. Дата: 10/19/2012
Публікація: Новини 

19 жовтня 2012 року учні 10 класу Сквирського ліцею зустрілися з пані Оленою Тилко-Галькович, членом осередку Спілки української молоді  з Нью-Джерсі-сіті (США).

 Пані Олена спілкувалася з учнями виключно англійською мовою. Вона розповіла про особливості  освіти в Сполучених Штатах Америки, захоплення та інтереси американських підлітків. Цікавилася інтересами ліцеїстів, планами на майбутнє. Бесіда проходила жваво, невимушено, з жартами. Учні вели діалог англійською мовою. Особливі знання англійської мови виявила Дучкова Кароліна.

Найбільшою несподіванкою для десятикласників було зізнання пані Олени, що вона вільно володіє українською мовою і все розуміла, коли учні перемовлялися між собою. Це викликало неабиякі позитивні емоції у присутніх. Дружня атмосфера сприяла піднесеному настрою.

Пані Олена – частий гість нашого міста. Вона співпрацює із Сквирським осередком Спілки української молоді, яку очолює Гальчинський Анатолій. Учителі та учні ліцею вдячні йому за зустріч із чудовою людиною та можливість спілкування з носієм мови. Адже попереду десятикласників чекає майбутнє, у якому їм треба буде гідно представляти Україну в світовому просторі, вільно володіти іноземною мовою.

Сподіваємося, що зустрічей з цікавими людьми буде багато і всі вони будуть мати позитивний результат.  А напам’ять залишаться чудові фото на згадку.

Фізико-математичний інститут запрошує учнів старших класів,  їх батьків та усіх бажаючих на День відкритих дверей, що відбудеться 20 жовтня 2012 року о 10.00

За адресою :

м. Київ, вул. Пирогова, 9, каб. 431 (4 поверх) (станція метро “Університет”)

В Інституті функціонує Університет майбутнього вчителя, який готує до навчання в педагогічному університеті і до зовнішнього незалежного тестування з математики, фізики та української мови

 Навчання в УМУ безкоштовне

 Розклад занять:

з 20 жовтня 2012 р. по 31 травня 2013 р.

з 1000 до 1400 год.

20, 27 жовтня; 10, 24 листопада; 8, 22 грудня 2012 року

12, 26 січня; 9, 23 лютого; 2, 16, 30 березня; 13, 27 квітня; 11, 25 травня 2013 р.