Header image alt text

12.06.2012 – Інтернет-олімпіада

Автор: taisa. Дата: 06/12/2012
Публікація: НовиниОголошення

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України  від 06.11.2002 року № 638 «Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з базових дисциплін»  розпочато проведення   Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з базових дисциплін (математика, фізика, хімія, біологія, географія, економіка, російська мова  та література) у 2012 році.

Олімпіади проводяться у два етапи в такі терміни:

І ( заочний) етап –  перший тур – 01 червня-15 липня 2012 року;

другий тур – 15 липня – 01 вересня 2012 року;

ІІ  (очний) етап –  грудень  2012 року.

Умови участі та завдання Всеукраїнських учнівських Інтернет–олімпіад знаходяться на сайті Одеського обласного інституту удосконалення вчителів (www:osvitaodessa.org).

Благодійна організація “Фонд братів Кличків” проводить всеукраїнський конкурс серед дітей та підлітків на участь у літньому освітньому таборі “Майстерня успіху”, що проходитиме з 9 по 23 серпня 2012 року на базі оздоровчого табору «Лідер», який розташований в м.Києві  («Пуща-Водиця)».

Метою заходу є виявлення та підтримка обдарованих дітей, створення умов для їх творчого розвитку, соціалізації, формування активної життєвої позиції. До участі у конкурсі запрошуються учні  навчальних закладів віком від 11 до 14 років включно.

Детальна інформація – за телефоном: 0 (44) 492-80-04 (контактна особа – Тетяна Дмитрієва, координатор проекту); www.klichkofund.org.ua; е-mail: fund@klitschko.com.

Положення про конкурс та Умови участі у таборі

01.06.2012 – Випуск учнів 9 класів

Автор: taisa. Дата: 06/01/2012
Публікація: Новини

1 червня в ліцеї відбулися урочистості з нагоди випуску учнів 9 класів.

Свідоцтва з відзнакою отримали Коломієць Катерина, Майстренко Олег, Момотенко Аліна, Ракіцька Вікторія.