Header image alt text

Сквирський ліцей

Офіційний сайт

14 березня 2012 року в с. Новосілки  Києво-Святошинського району відбувся  ХХІ Всеукраїнський відкритий конкурс читців імені Т.Г.Шевченка. Другий рік поспіль переможцем стала Ярмульська Іванна Володимирівна, учитель української мови і літератури та російської мови, представивши на розсуд високоповажного журі такі твори: «Розрита могила» Т. Шевченка, «Повернення» Л. Костенко, «Молитва до мови» К. Мотрич.  Голова журі, Заслужений діяч мистецтв, заслужений артист України, режисер театру ім. І.Франка –  Петро Іванович Ільченко відзначив декламаторську майстерність, театральний хист та красу мови сквирянки, яку рекомендовано до наступного,  всеукраїнського, етапу конкурсу.

У 3-Б класі відбувся конкурс декламаторів поезії Т.Г.Шевченка. Переможцями конкурсу стали Суслов Даніїл, Гаврищук Таїса, Гайдай Леся, Олейніченко Поліна. Грамотами також були нагороджені учасники конкурсу: Цап Валерія, Ільченко Андрій, Чех Олександра, Гуменюк Діана, Федорчук Діана, Кузніцова Анастасія.

15 березня 2012 року в Україні відбувся математичний міжнародний конкурс “Кенгуру – 2012″. У цей день 53 учні ліцею долали шлях до математичних вершин. Юним математикам напередодні було запропоновано ознайомитися з архівом задач конкурсу на офіційному сайті “Кенгуру” та потренуватися перед інтелектуальними змаганнями.

Учні 3-Б і 4 класу відвідали дитячий садок №6  і показали дітям виставу “Пан Коцький” та казку-п’єсу “Жадібна Ворона”. Малюки з захопленням дивилися виступ ліцеїстів, а маленькі артисти натхненно виконували свої ролі.

12.03.2012 – Учнівська Шевченківська конференція

Автор: taisa. Дата: 03/15/2012
Публікація: Новини

У ліцеї пройшла традиційна Шевченківська конференція. Учні не просто вшановували пам’ять про геніального поета, а й відчули його невмируще слово серцем. Жоден поет світу не зрівняється з ним у величі жертовної любові до свого народу. Відкрила конференцію учитель-методист Поліщук Наталія Іванівна.

Конференцію проводили учні 10-А класу: Бабенюк Марина, Сакевич Дмитро, Кислюченко Іван, Кучанська Юлія.

Учні 5-10 класів декламували вірші Т.Г.Шевченка. Дмитро Оксенюк, учень 6 класу, читав вірш “Мені тринадцятий минало …”

Данченко Ольга, учениця 6 класу, декламувала вірш “Лілея”.

Стаднік Роман, учень 10-А класу – уривок з поеми “Сон”.

Собчук Андрій, учень 6 класу читав власний вірш, присвячений Т.Г. Шевченку.

Кузьмак Соломія, учениця 10-Б класу – “Садок вишневий коло хати”.

Вірш “Заповіт” англійською мовою декламував Дмитро Сакевич.

Конференція супроводжувалася показом слайдів, на яких висвітлювалися основні віхи життя і творчості поета та рядки з його творів. Презентацію підготувала Олена Вікторівна Луцька, учитель англійської мови. Переглянути презентацію >>>

Учні 6 класу підготували святковий концерт для мам і бабусь. Ніжні і щирі слова залишили найкращі спогади про зустріч 8 Березня.

05.03.2012 – Свято у 3-Б класі

Автор: taisa. Дата: 03/07/2012
Публікація: Новини

Учні 3-Б класу привітали матусь, бабусь, сестер, однокласниць із весняним святом – 8 Березнем. У залі працювали юні диктори Анастасія Кузніцова і Олексій Носанчук. Батьки почули привітання мамам, переглянули сміхопанораму, програму “Бабусі – наші друзі”. Прозвучав діалог мами і сина (Давід Нагібнєв і його мама), гумор Сергія Дмитрука, пісня “Варенички”, музична композиція “Рідна мати моя” у виконанні Даніїла Суслова.

Учениця 3-Б класу Таїса Гаврищук стала призером (3 місце) обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу “Космічні фантазії”. Таїса – вихованка гуртка образотворчого мистецтва Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості. Керівник гуртка – Кучанський Ігор Леонідович, неперевершений майстер петриківського розпису.

Учень 4 класу Стадніченко Денис посів 1 місце на обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу “Космічні фантазії”. Денис займається в гуртку початкового технічного моделювання Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості. Разом з керівником гуртка Гитченком Віталієм Андрійовичем учень виготовив рухому іграшку “Марсохід”. Робота рекомендована для участі у Всеукраїнському етапі конкурсу.

У ліцеї проходить конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Підведення підсумків конкурсу – 15 березня 2012 року. Ознайомитись з Положенням про конкурс

Наталія Анатоліївна Юхимчак, вчитель-методист, керівник методичної комісії вчителів початкових класів, керівник районного методичного об’єднання вчителів 4-х класів,  1 березня 2012 року взяла участь у третьому (заключному) етапі науково-методичного семінару для методистів районних (міських) методичних кабінетів, центрів, які координують роботу вчителів початкових класів, керівників районних (міських) методичних об’єднань з проблеми підготовки вчителів початкових класів до формування ключових і предметних компетентностей молодшого школяра у процесі реалізації нових навчальних програм на базі Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів.
У роботі семінару взяли участь 67 осіб.

У ході семінару було проведено:

• лекційне заняття «Концептуальні ідеї  художньо-естетичної  освіти молодших школярів» (канд. пед. наук, ст. викладач Ковальова С.В);
  • моделювання сучасного навчального заняття з музичного мистецтва у початковій школі (викладач Логімахова О.А.);
  • практичне заняття «Методичні механізми реалізації завдань освітньої галузі «Мистецтво» у процесі викладання предмета «Образотворче мистецтво» (викладач Ружицький В.А.);
  • презентацію курсу за вибором «Здоров’я дитини – здорове харчування» (канд. географ. наук, ст. викладач Довгань А.І.);
  • круглий стіл «Нормативне-правове забезпечення галузі «Здоров’я і фізична культура» Державного стандарту початкової загальної освіти» (викладач Качуровський В.С.).

Наталія Анатоліївна одержала сертифікат про успішне завершення підготовки вчителів початкових класів до реалізації нових навчальних програм.