Header image alt text

24.02.2012 – Свято казки

Автор: taisa. Дата: 02/24/2012
Публікація: Новини

Тиждень світової літератури в початкових класах  закінчився святом казки. Учні 4 класу підготували музичну виставу “Жадібна Ворона”, а 3-Б класу – виставу “Пан Коцький”. Маленькі актори  показали майстерне виконання своїх ролей і продемонстрували вокальні здібності.

23.02.2012 – Майбутні першокласники

Автор: taisa. Дата: 02/24/2012
Публікація: Новини

Наталія Анатоліївна Юхимчак провела третє заняття з майбутніми учнями ліцею. Діти розфарбовували клубочки для кошеняти, прокладали дорогу для автомобіля на аркуші патеру, розповідали про свої враження від зустрічі.

Учні 9-А класу разом з учителем географії  Тамарою Володимирівною Лясківською провели конференцію “Видатні особистості Київщини”, присвячену 80-річчю Київщини.

22.02.2012 – Учні 5 класу декламували вірші О.Пушкіна

Автор: taisa. Дата: 02/22/2012
Публікація: Новини

У рамках тижня світової літератури п’ятикласники декламували вірші та уривки з казок Олександра Пушкіна.

21.02.2012 – Бліц-турнір знавців української мови

Автор: taisa. Дата: 02/22/2012
Публікація: Новини

Учні 10-х та 11-х класів змагалися за звання знавців української мови.

21 лютого, в день української мови у ліцеї відбувся філологічний брейн-ринг між учнями 10-х і 11-х класів. Шанувальники мови вправлялися в уміннях добору найбільшої кількості синонімів до слів, виявляли кращих знавців прислів’їв та приказок, авторів поетичних творів. Цікавим був конкурс на кращий твір-опис у жанрі пейзажної замальовки за поданою темою. До змагань залучалися і вболівальники. За правильні відповіді вони могли поповнити скарбничку своєї команди додатковими балами. Змагання закінчилися з рівними показниками.

Цікаво пройшла зустріч з казкою у 1 класі в рамках тижня світової літератури. Учні ділилися враженнями від улюблених казок та демонстрували намальовані разом з родиною ілюстрації.

17.02.2012 – Свято “Мандрівка країною Закоханих”

Автор: taisa. Дата: 02/20/2012
Публікація: Новини

На святі, приуроченому Дню Святого Валентина, ведучі Валерій Бабанов і Марина Бабенюк запропонували  старшокласникам помандрувати країною Закоханих, поблукати вулицями Великого Щастя. Глядачі допомагали чарівному юнаку Юрію Григоренку  знайти дівчину своєї мрії. Після тривалих випробувань смаків, почуттів, рис характеру такою дівчиною виявилася Віталіна Стогній.

16.02.2012 – Урок позакласного читання у 6 класі

Автор: taisa. Дата: 02/20/2012
Публікація: Новини

Учитель української мови і літератури Поліщук Наталія Іванівна провела у 6 класі відкритий урок позакласного читання.  Учні  працювали над оповіданням “Початок дружби” Олеся Донченка. Шестикласники об’єдналися в 4 групи і досліджували зміст оповідання. “Літератори”, “Художники”, “Драматурги” і “Дослідники” виконували творчі завдання, які були пов’язані із змістом твору. У присутніх вчителів та учнів залишилися приємні враження від уроку.

17.02.2012 – Другокласники – активні читачі

Автор: taisa. Дата: 02/17/2012
Публікація: Новини

Учні 2 класу залюбки ведуть читацькі щоденники, в які записують враження  і прикрашають сторінки яскравими сюжетними малюнками. Часто обмінюються прочитаними книжками та систематично відвідують бібліотеку.

Конкурс «Кенгуру – 2012» відбудеться в Україні 15 березня 2012 року. Заявка від учнів ліцею вже зареєстрована. Пропонуємо юним математикам ознайомитися з архівом задач конкурсу на офіційному сайті “Кенгуру” та потренуватися перед інтелектуальними змаганнями.

Відбулося друге заняття з майбутніми учнями. Діти штрихували фігури, грали в гру “Будь ласка” та провели фізкультхвилинку.

15.02.2012 – Козлов Денис – найкращий читач 3-А класу

Автор: taisa. Дата: 02/16/2012
Публікація: Новини

Денис Козлов любить читати книжки. Серед учнів 3-А класу  у нього найкращий читацький щоденник. З початку цього навчального року це вже п’ятий його щоденник. Допомагають Денису в оформленні сторінок мама і тато, за що він їм дуже вдячний.

14.02.2012 – Конструювання іграшок із ниток

Автор: taisa. Дата: 02/14/2012
Публікація: Новини

Чудових результатів з конструювання іграшок із нитяних кульок досягли учні 4 класу: Іванченко Вікторія, Навроцька Анна, Риченко Дарина, Стадніченко Денис.

13.02.2012 – майстри з 3-Б класу

Автор: taisa. Дата: 02/13/2012
Публікація: Новини

Учні 3-Б класу дуже люблять уроки трудового навчання. Нещодавно вони пошили іграшкових ведмедиків, які прикрашають виставку в класі.

06.02.2012 – Озеленення класних кімнат

Автор: taisa. Дата: 02/12/2012
Публікація: Новини

Кабінет біології – по кількості кімнатних рослин не має конкуренції. Доглядають за квітами учні 8 класу (з поглибленим вивченням біології та хімії).

На фото: Анастасія Чех